18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Ech
RobDeMay • 2024-04-30, 23:37
No chciał dobrze, ale jak inaczej wytłumaczyć?

Zgłoś
Avatar
ZiooMall 2024-05-01, 0:27 2
Spokojnie ona wie co robi. Gdyby trzymała gardę dobrze to po tym ciosie od niego wylądowała by w drugim pomieszczeniu
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-05-01, 3:03 4
Teraz już garde będzie trzymała... Ale to z jednej strony... Została jeszcze druga.
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-05-01, 8:27 4
Niektórych nauka musi boleć...
Zgłoś
Avatar
EinsZweiPolizei 2024-05-01, 8:59 7
Też wolę w łeb niż na wątrobę
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-05-01, 10:06 22
EinsZweiPolizei napisał/a:

Też wolę w łeb niż na wątrobę



Przecież ty wolisz w dupę...

Nie ściemniej Nam tu teraz
Zgłoś
Avatar
killua 2024-05-01, 10:39 3
mysle ze jakby trzymała tą gardę to niewiele by jej pomogło.
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2024-05-01, 10:48 1
Garda kurwa!
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-01, 11:54 3


Grafika odnosi się do osób stawiających piwka za to ustawione gówno
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-01, 12:33 3
Tak się wyrabia pamięć mięśniową oraz odruchy bezwarunkowe.

Gdy zaczynałem treningi, na pierwszym trener ustawił nas w szeregu i każdy przyjmował cios. Wytłumaczył, że jest to po to, żebyśmy poznali sposób funkcjonowania organizmu po przyjęciu ciosu i oswoili się z nim. Jest to ważniejsze, niż zadawanie ciosu. Dlatego nie ma wśród zawodników tzw. "jednostrzałowców".
Dziewczyna mimowolnie przyjmie właściwą postawę, bo będzie miała taki odruch.
Mądry trener to podstawa.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-01, 14:15 5
smc napisał/a:

Tak się wyrabia pamięć mięśniową oraz odruchy bezwarunkowe.
Gdy zaczynałem treningi, na pierwszym trener ustawił nas w szeregu i każdy przyjmował cios. Wytłumaczył, że jest to po to, żebyśmy poznali sposób funkcjonowania organizmu po przyjęciu ciosu i oswoili się z nim. Jest to ważniejsze, niż zadawanie ciosu. Dlatego nie ma wśród zawodników tzw. "jednostrzałowców".
Dziewczyna mimowolnie przyjmie właściwą postawę, bo będzie miała taki odruch.
Mądry trener to podstawa.


Ja tylko trenowałem gimnastykę korekcyjną, ale zgadzam się: postawa jest bardzo ważna.
Zgłoś
Avatar
Nazhir 2024-05-01, 14:52 4
przecież ta pozycja ręki jest bardzo dobra. Łokieć chroni wątrobę. Jedynie mogłaby się nieco bardziej skulić.

To trener dał dupska. Walić dziewczynkę z partyzanta, na pełnej sile, jeszcze tarczą - totalnie bez sensu. Mógł spokojnie zamarkować cios, żeby dziewczynka nauczyła się, że zawsze trzeba być gotowym.

Nawet, jakby postawiła podwójną gardę, to cios dwa razy cięższego, doświadczonego przeciwnika, by ją znokautował.
Zgłoś
Avatar
Z................w 2024-05-01, 15:10
To mi się podoba jak baba dostaje
Zgłoś
Avatar
Batman_ 2024-05-01, 16:01 4
Piękne video, jestem nim zachwycony!!! Uśmiałem się, że hej!!! (Żeby się moderator nie sral, że post nie na temat)

Czemu moderacja usuwa posty, mówiące zgodnie z prawdą, że dany filmik to śmierdzące gówno z tik toka, jak to wyżej? To już nie wolno kurwa skrytykować jakiegoś badziewia? Co to kurwa, nasza klasa, czy sadol? Nie zliczę, ile takich postów mi usunięto. Dramat kurwa.
Zgłoś
Avatar
pol616 2024-05-01, 16:07 4
Nagranie ustawione dla beki, a przepite mordy srają się, że zrobił dobrze, itd. Banda pijackich husarzy 😁
Zgłoś