18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Xevik20 2024-08-15, 1:38
Znowu jakiś upośledzony pedofil 😂. No, ale czego się po nich spodziewać. Już samo wysyłanie swojej mordy w necie ze zdjęciem pisząc do małolaty pokazuje ich IQ. W sumie jaki tam jest wiek zgody? Nie przestanie mnie dziwić, że u nas zjeby potrafią do 14 pisać, a wiek zgody jest od 15. Chuj wie czy to są w ogóle pedofile, bo 13-14 latki już często są rozwinięte płciowo, ale nikt kurwa normalny nie ruszy takiej małolaty, bo po co? Stary chłop, a szuka kontaktu z 13 latkami. Ja mam czasem wrażenie, że oni zatrzymali się w rozwoju właśnie w wieku 13-16 i nie potrafią poderwać kobiety w podobnym wieku do swojego. Wysłałbym takich na leczenie, bo oni serio mają jakiś inny problem.
Niestety, jak się słyszało o prawdziwych pedofilach, to zazwyczaj była mowa o zgwałconym i zamordowanym 5 letnim dziecku.. a nawet zwyrole potrafili noworodki gwałcić.
Tych z ECPU, to zazwyczaj łapią na jakieś 13-14 latki i 99% z nich wygląda na upośledzonych 😂.

Nie bronie dziada, ale nie mam też zamiaru stawać po stronie łowców pedofilów.
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-08-15, 2:08 2
rayananer napisał/a:

to byla ryba a nie czlowiek
woalbym takich lowcow niz tych naszych co robia identycznie to samo a jeszcze chyba nigdy zadnego nie wsadzili za kraty, wiec kto jest skuteczniejszy?



Dokładnie !"Wymiar sprawiedliwości" nie spełnia oczekiwań społeczeństwa w osądzaniu przestępców,bądź w ogóle odstępuje od zasądzania kar!Dlatego społeczeństwo bierze sprawy w swoje ręce I BARDZO DOBRZE!😁Dlatego "Zły" Tyrmanda miał takie powodzenie i..wszedł do klasyki gatunku!😁😁😁
Zgłoś
Avatar
KANIBAL22 2024-08-15, 3:54
w cipe dostal czy za malo moim zdaniem tak...kiedys pisałem z malolata jak ja poznalem miala 15 lat ja 25 i z jednej strony duzy rozstrzal wiekowy a z drugiej sama do mnie chciala przyjechac ale sie nie spotkalismy bo sie obsralem🤣
Zgłoś
Avatar
Cutanoid 2024-08-15, 7:30 1
Geraldinio napisał/a:

Nie żebym skurwiela bronił, niech mu z dupy jesień średniowiecza zrobią w więzieniu, ale nie oszukujmy się. Ci łowcy pedofili nie robią tego dla idei, tylko dla lajków w massmediach, żeby zarobić kasę. A że ich się sporo namnożyło, to muszą wymyślać coraz mocniejsze akcje, żeby się przebić. W sumie, wychodzi na plus, bo coraz więcej zwyrodnialców jest łapanych, tylko trzeba to robić respektując prawo.



A co w przypadku gdy oni robią to na rzecz poprostu wylapywania ich i właśnie robieniu im takiego show ? Podjerzewan że, takie show zrobi więcej w głowie takiej kurwy niż spotkanie z policja. Ponieważ zazwyczaj policjia traktuje ich jak chorych... Nie każdy gość co nagrywa i kopie po łbie pedofila chce być Youtuberem... Nie mierz wszystkich jedna miarą.
Zgłoś
Avatar
adny123 2024-08-15, 7:36
Ty jaworek?
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-08-15, 7:49
U takiego chuja należy wyciąć jaja. Po całej operacji "uświadamiania" powinien wyjąć nożyk i machnąć mu jajca. To tylko moment i już dzieciaki są bezpieczne
Zgłoś
Avatar
mksobota 2024-08-15, 8:09
Też ruchałem 13latki jak miałem 16
Zgłoś
Avatar
Bonkojad 2024-08-15, 8:10 1
Z daleka jak szedł. To jakby Jaworek. To są najlepsze filmy. Jak takie takie ścierwa wpier.... dostają.
Zgłoś
Avatar
__ 2024-08-15, 11:12
Geraldinio napisał/a:

Nie żebym skurwiela bronił, niech mu z dupy jesień średniowiecza zrobią w więzieniu, ale nie oszukujmy się. Ci łowcy pedofili nie robią tego dla idei, tylko dla lajków w massmediach, żeby zarobić kasę. A że ich się sporo namnożyło, to muszą wymyślać coraz mocniejsze akcje, żeby się przebić. W sumie, wychodzi na plus, bo coraz więcej zwyrodnialców jest łapanych, tylko trzeba to robić respektując prawo.



To jest ustawione gówno by zebrać siano od frajerów. Tego samego pokroju działa stop myśliwym, omzrik czy dioz

[ Dodano: 2024-08-15, 11:14 ]
Cutanoid napisał/a:

A co w przypadku gdy oni robią to na rzecz poprostu wylapywania ich i właśnie robieniu im takiego show ? Podjerzewan że, takie show zrobi więcej w głowie takiej kurwy niż spotkanie z policja. Ponieważ zazwyczaj policjia traktuje ich jak chorych... Nie każdy gość co nagrywa i kopie po łbie pedofila chce być Youtuberem... Nie mierz wszystkich jedna miarą.



Chuja robią. Podżeganie do przestępstwa, zniesławienie jest karalne, a z KC publikowanie wizerunku. Gdyby to było na prawdę dawno by te ecpu grzało puche
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-15, 11:34
KANIBAL22 napisał/a:

w cipe dostal czy za malo moim zdaniem tak...kiedys pisałem z malolata jak ja poznalem miala 15 lat ja 25 i z jednej strony duzy rozstrzal wiekowy a z drugiej sama do mnie chciala przyjechac ale sie nie spotkalismy bo sie obsralem🤣



To byśmy teraz oglądali Twoją pucułowatą buźkę tutaj
Zgłoś
Avatar
KarolinaWołosz 2024-08-15, 11:36
Oj tam. Cipki 13 latek są akurat zajebiste
Zgłoś
Avatar
NeinNeinNeiN 2024-08-15, 16:11
Wygląda jakby mu się podobało sadomaso new fetysz unlocked.
Zgłoś
Avatar
Cisej 2024-08-16, 12:25
Takie ecpu to ja rozumiem. Tylko na koniec powinni go jeszcze zglaszac i tak na psiarnie.
Zgłoś
Avatar
lucjuszmalfoj2 2024-08-16, 13:59
Przeciez to całe ecpu to banda zboczeńców których jara podszywanie się pod dzieci i rozmówki. Potem jadą się wyżyć i kogoś pobić.
Jakby było inaczej to na miejscu była by policja.
Zgłoś
Avatar
dumad 2024-08-16, 17:19
Nie wiedziałem że to w pobliżu mojej okolicy. Wszystkie artykuły online są płatne, ale jest jedną darmowa gazeta która jakieś duperele za darmo publikuje. I akurat trafil się artykuł na ten temat

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie