18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Trekking na mokro - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
🔥 Zabił kota widłami - teraz popularne
Avatar
okmont111 2024-08-14, 22:17 1
Kolejny inteligent z zółtymi papierami, co by się nabrał na 40 letniego typa przebranego za babę, że ten jest 13 letnią dziewczynką.
Zgłoś
Avatar
MalyjohC 2024-08-14, 22:19
...I to ma być popularne? Losowe kiedys to było coś,
Zgłoś
Avatar
okmont111 2024-08-14, 22:26 1
Geraldinio napisał/a:

Nie żebym skurwiela bronił, niech mu z dupy jesień średniowiecza zrobią w więzieniu, ale nie oszukujmy się. Ci łowcy pedofili nie robią tego dla idei, tylko dla lajków w massmediach, żeby zarobić kasę. A że ich się sporo namnożyło, to muszą wymyślać coraz mocniejsze akcje, żeby się przebić. W sumie, wychodzi na plus, bo coraz więcej zwyrodnialców jest łapanych, tylko trzeba to robić respektując prawo.



Haha tobie sie wydaje ze oni do pierdla idą? Naiwny jestes. Za wysylanie kutasa do dziecka jest kara do 2 lat wiezienia, wiec ten posiedzi kilka miesiecy albo przylepia mu prace spoleczne i na tym sie sprawa konczy. Choc w ich przypadku to pewnie wyglada tak, ze wypierdalaja z dokumentem na niepoczytalnosc i zadna kara ich nie spotyka.
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-08-14, 22:41
Powinni go jeszcze wyruchsć
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-08-14, 23:09 1
okmont111 napisał/a:

Haha tobie sie wydaje ze oni do pierdla idą? Naiwny jestes. Za wysylanie kutasa do dziecka jest kara do 2 lat wiezienia, wiec ten posiedzi kilka miesiecy albo przylepia mu prace spoleczne i na tym sie sprawa konczy. Choc w ich przypadku to pewnie wyglada tak, ze wypierdalaja z dokumentem na niepoczytalnosc i zadna kara ich nie spotyka.



dokladnie tak jak kurwa mowisz, dlatego predzej wierze w ta rehabilitacje w lesie a po dobrym obiciu zeberek i mordy bedzie pamietal to do konca zycia i nigdy mu sie juz nie bedzie chcialo robic tego samego
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-08-14, 23:22
Dżepetto napisał/a:

Co to za gówno



Ja za taki tekst dostałem bana na miesiąc... uważaj.
Zgłoś
Avatar
Coffey 2024-08-14, 23:29
Zaraz pedofil. Niektóre takie 13-tki, 14-tki już są konkret cycoliny
Zgłoś
Avatar
Sebamazurseba 2024-08-14, 23:58
Tylko te nasze pizdy co u nas łapią pedofilów się tak cackają . Tu chociaż krótko z petem pojechali
Zgłoś
Avatar
Machol 2024-08-15, 0:09 1
Ok, tylko on nie rozmawiał z żadnym dzieckiem, tylko odchyleńcem, którego kręci udawanie dzieci przed starymi pedofilami
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2024-08-15, 0:11
Velture napisał/a:

Za wpierdol pedofilowi zawsze piwo a nie narzekanie kurwa.



Trzeba mu dać kopa z obu nóg!
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-08-15, 0:20
Desek to tam nie mają w tej Norway?
Zgłoś
Avatar
Tony_Zanęty 2024-08-15, 0:46
Geraldinio napisał/a:

Nie żebym skurwiela bronił, niech mu z dupy jesień średniowiecza zrobią w więzieniu, ale nie oszukujmy się. Ci łowcy pedofili nie robią tego dla idei, tylko dla lajków w massmediach, żeby zarobić kasę. A że ich się sporo namnożyło, to muszą wymyślać coraz mocniejsze akcje, żeby się przebić. W sumie, wychodzi na plus, bo coraz więcej zwyrodnialców jest łapanych, tylko trzeba to robić respektując prawo.



Cel uświęca środki
Zgłoś
Avatar
pSTANLEY 2024-08-15, 1:12
BrianGriffin napisał/a:

tacy sami zwyrole



Tak ale wykorzystują swoje zwyrodnialstwo w pożyteczny sposób
Zgłoś
Avatar
julek1947 2024-08-15, 1:17 1
Wpierdol dostał. Jest git. Ale czy to go powstrzyma w przyszłości od umawiania się i w domyśle gwałceniu dzieci? Nie. Powiedział, że ma dwójkę dorastających dzieci. Kto wie, co się dzieje w domu. Jedyny sposób to uciąć chuja.
Zgłoś
Avatar
Xevik20 2024-08-15, 1:38 3
Znowu jakiś upośledzony pedofil 😂. No, ale czego się po nich spodziewać. Już samo wysyłanie swojej mordy w necie ze zdjęciem pisząc do małolaty pokazuje ich IQ. W sumie jaki tam jest wiek zgody? Nie przestanie mnie dziwić, że u nas zjeby potrafią do 14 pisać, a wiek zgody jest od 15. Chuj wie czy to są w ogóle pedofile, bo 13-14 latki już często są rozwinięte płciowo, ale nikt kurwa normalny nie ruszy takiej małolaty, bo po co? Stary chłop, a szuka kontaktu z 13 latkami. Ja mam czasem wrażenie, że oni zatrzymali się w rozwoju właśnie w wieku 13-16 i nie potrafią poderwać kobiety w podobnym wieku do swojego. Wysłałbym takich na leczenie, bo oni serio mają jakiś inny problem.
Niestety, jak się słyszało o prawdziwych pedofilach, to zazwyczaj była mowa o zgwałconym i zamordowanym 5 letnim dziecku.. a nawet zwyrole potrafili noworodki gwałcić.
Tych z ECPU, to zazwyczaj łapią na jakieś 13-14 latki i 99% z nich wygląda na upośledzonych 😂.

Nie bronie dziada, ale nie mam też zamiaru stawać po stronie łowców pedofilów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie