18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:35
Eden Log
miedziak • 2010-11-19, 0:43
Film zaczyna się tak że typ się budzi w błocie w jaskini,jest mu zimno i ciemno, później się znajduje jakąś latarkę i się w miarę ogarnia, ale nadal jest zdezorientowany. film ma bardzo klaustrofobiczny klimat i jest cały w barwach szarości i czerni ale nie jest czarno biały jako tako.
Miejsce akcji to jakaś eksperymentalna kolonia umieszczona w mrocznych tunelach i podziemnych systemach jaskiń, utrzymująca się przy życiu dzięki pewniej tajemniczej roślinie. W chwili przebudzenia głównego bohatera, kolonia jest po zdławieniu rewolucji wywołanej przez klasę robotniczą i znajduje się na granicy upadku, a jedyną myślą głównego bohatera to wydostać się na powierzchnię. Generalnie fajny filmik ale polecany raczej miłośnikom scf którzy obejrzeli już wszystkie najgłośniejsze produkcje i mają ochotę na coś, niekoniecznie naładowanego efektami specjalnego ale oryginalnego.
Film jak na nisko budżetówkę prezentuje się świetnie, nawet gra aktorów jest fajna i nie trąci kiczem jak "mistrzowie horroru"
Tutaj taki całkiem spoko trailer (film jest po angielsku nie wiem czemu trailer jest po francusku)

Dostępny na torentach i są napisy jak by co.
Zgłoś
Avatar
zły_eryk 2010-11-21, 19:29
Cytat:

Dostępny na torentach i są napisy jak by co.





Jakby co, to film dostępny jest również na warezach już od 10.07.2008 lecz nie wszystkie linki są aktywne.
Jak ktoś chce to może sobie ściągnąć BluRay... linki jeszcze działają

linki

______________

Mój świat zaczyna się tam gdzie kończy się wasza wyobraźnia
Zgłoś