18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
Avatar
zubek25 2024-09-01, 3:07 2
A to pedał ?
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2024-09-01, 12:25 7
Wpisałem w google "edukator grubości" i wyników 0, oprócz niej oczywiście. Chyba jest pionierem.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-09-01, 12:58 1
Megatrans666 napisał/a:

Lodowisko chyba na ospreye bo taki typu robinson tego nie dźwignie.



Tańsza opcja:
aircraft24.pl/helicopter/mil/mi-8mtv-1--xi132811.htm

Seligos napisał/a:

Co to kurwa jest edukatorka otyłości ? Pomaga dobrać majonez do kanapek ?



Pomaga dobrać majonez do kanapki z dżemem, smalcem i nutellą.

[ Dodano: 2024-09-01, 12:59 ]
wilkoala napisał/a:

Wpisałem w google "edukator grubości" i wyników 0, oprócz niej oczywiście. Chyba jest pionierem.



Chyba jest pionierem.
Natomiast z całą pewnością jest poważnie jebnięta.

[ Dodano: 2024-09-01, 13:05 ]
Zapodaję dodatkowe objaśnienie; jest niedzietna z wyboru, OK, tylko zapomniała dodać, że to nie ona wybierała.

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś
Avatar
elim 2024-09-01, 16:46 4
Seligos napisał/a:

Co to kurwa jest edukatorka otyłości ? Pomaga dobrać majonez do kanapek ?



Kiedyś był taki koleś którego jarały bardzo grube baby, ale takie ponad 300 kg żywej wagi i on próbował utuczyć swoją wybrankę życia żeby była jak najgrubsza, no to właśnie edukatorki otyłości mogą pomóc takim osobom w osiągnięciu ich marzeń.
Zgłoś
Avatar
tomnbb 2024-09-01, 18:16 3
Edukator grubości 🤣🤣🤣🤣
W szkole w latach 90 na takie osoby dzieciaki mówiły grubas, spaślak itp. Pomijając nieliczne przypadki chorobowe taki stan wynika z lenistwa i słabej osobowości lub rodziców, którzy wciskają w dzieci co się da. Teraz do tego doszedł internet, telefony i brak ruchu. Wmawianie komuś, że to normalny stan jest robieniem mu krzywdy - otyłość prowadzi do wielu chorób i schorzeń.
Dzieciaki wykluczone ze społeczności (bo z kompleksów nie uczestniczą w życiu społecznym rówieśników) tworzą sobie alternatywną rzeczywistość - wypierają to co realne i opowiadają o swoich wyborach. Wyparcie rzeczywistości i mówienie sobie, że to nasz wybór jest reakcją obronną. Dziewczyny marzą o księciu na białym koniu ale ze swoimi warunkami nie mają na takiego szansy więc obraza na męski świat i szukanie drugiej takiej samej"bratniej duszy"-bo ona zrozumie......
Zgłoś
Avatar
Kielu 2024-09-01, 18:19
Seligos napisał/a:

Co to kurwa jest edukatorka otyłości ? Pomaga dobrać majonez do kanapek ?



Rozwaliłeś mnie. Krata piwa dla Ciebie....
Zgłoś
Avatar
berhol 2024-09-02, 7:17
hehehehheeh edukatorka otyłości , dobiera mięso do pasztetu
Zgłoś
Avatar
Mister_Klex 2024-09-02, 11:21
Już widzę las chętnych mężczyzn chętnych i gotowych zapłodnić to, cokolwiek to jest
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-09-02, 14:04 3
dla mnie to po prostu głupia osoba, bo wmówiła sobie, że otyłość jest ok,
tak naprawdę uważam ją za ofiarę przemysłu spożywczego, kiedyś nie było tak grubych osób, popatrzcie na zdjęcia ludzi z początku lat siedemdziesiątych, to jakby z innej planety...
ja też niestety mam problemy z nadmiarowymi kilogramami, żarłam te różne świństwa ze sklepu, słodkie jogurty, ciasteczka, majonez, masło orzechowe i przytyłam trochę, a potem niestety miałam wypadek, jedna stopa połamana, druga pozrywane wiązadła i ścięgna i tragedia...
teraz nie jem żadnych słodyczy, wędlin, majonezów, masła orzechowego, pyz ani żadnych olejów roślinnych i schudłam, bez odchudzania, po prostu na nieprzetworzonej żywności nie da się tak przytyć, niemożliwe

nigdy nie jadłam fast foodów, ani nie piłam słodkich napoi, jedynie bardzo sporadycznie, raz na parę lat, ale słodycze wystarczyły, żeby się spaść... nie tak jak ta pani oczywiście, ale mi to przeszkadzało, naprawdę źle się czułam, dlatego takie osoby się oszukują, na pewno odczuwają negatywne skutki zdrowotne, ale zaprzeczają sami sobie

poza tym, jak się wpadnie w ciąg żarcia tego przetworzonego gówna, to człowiek cały czas jest głodny, gówno nie jest żywnością, tylko dobrej jakości żywność zaspokoi apetyt, dodatkowo wcale nie musi być droga to żywność, mnie wychodzi taniej jak kupuję świeże mięso, warzywa, owoce i o niebo lepiej się czuję, wcale się nie głodzę ani nie stosuję jakiś głupich diet

______________

ja tu leczę nadwrażliwość
Zgłoś
Avatar
DeLux 2024-09-02, 15:19 1
Byście się zdziwili, ale każda potwora znajdzie swojego amatora, więc faktycznie z własnego wyboru moi drodzy.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-09-03, 12:15 4
Jako osoba ze sporą nadwagą stwierdzam, że tej grubej babie coś się popierdoliło.

Edit: kurwa, ten cały spierdolony ruch bodypositive. Wiecie jak czuje się informatyk z nadwagą, koło 40stki?
Jak kurwa gówno. Wszystko boli, ciężko ze wszystkim, organizm nie daje rady, może jedynie w zimie spoko.
I trzeba teraz nadrabiać błędy młodości i walczyć o to, co było dane za darmo, a wystarczyło dbać o dobrą dietę.

Dlatego chuj mnie też trafia, gdy widzę te zjebane reklamy chipsów, piwa, zjebanego chemicznego jedzenia.
Moda na pierdolone kebaby, pizze i inne kutasówy (chyba, że pizza zrobiona samemu, porządnie).

Jebał pies bycie grubym. Jeśli jesteś młodym zjebem i uważasz, że jesteś młody i zdrowy to wszystko ci wolno - to kurwa nie!
To jest właśnie ten czas który decyduje o całym twoim jebanym życiu.
Zgłoś
Avatar
nadyb 2024-09-03, 19:42 1
@jamber

No ejjjj nooo. Ja to chcialem wrzucic
Zgłoś
Avatar
Kameleon92 2024-09-08, 8:35 1
No i mamy socjopatów wystawianych na piedestał,zamiast robić im masowo lobotomię.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2024-09-13, 14:55
Gdy widzę spaśną dziewczynkę to zawsze pytam się rodzica: TO TWOJA SPASIRBICA ?

______________

Więcej o mnie na You Tube Na moim niekomercyjnym kanale w playlistach tematycznych.
filmy innych użytkowników które mnie rozbawiły , zaciekawiły lub zbulwersowały

Kanał na Y.T "Km2bp"
Zgłoś
Avatar
Folur 2024-09-16, 23:50
Szary_Jeleń napisał/a:

Jako osoba ze sporą nadwagą stwierdzam, że tej grubej babie coś się popierdoliło.
Edit: kurwa, ten cały spierdolony ruch bodypositive. Wiecie jak czuje się informatyk z nadwagą, koło 40stki?
Jak kurwa gówno. Wszystko boli, ciężko ze wszystkim, organizm nie daje rady, może jedynie w zimie spoko.
I trzeba teraz nadrabiać błędy młodości i walczyć o to, co było dane za darmo, a wystarczyło dbać o dobrą dietę.
Dlatego chuj mnie też trafia, gdy widzę te zjebane reklamy chipsów, piwa, zjebanego chemicznego jedzenia.
Moda na pierdolone kebaby, pizze i inne kutasówy (chyba, że pizza zrobiona samemu, porządnie).
Jebał pies bycie grubym. Jeśli jesteś młodym zjebem i uważasz, że jesteś młody i zdrowy to wszystko ci wolno - to kurwa nie!
To jest właśnie ten czas który decyduje o całym twoim jebanym życiu.



ale sie naprodukowales....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów