18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
smc 2023-12-04, 23:12
Dostał drugą szansę...

Na kulkę
Zgłoś
Avatar
mzklan 2023-12-05, 8:48 1
Nie wiem czy policjant na filmie jest chłopem czy jakimś tęczowym gównem, ale kozak totalny. Skontrolował sytuację, gość odrazu na glebę, dostał kulkę i tylko zacisnął zęby. Szkoda, że ten drugi pajac stoi i celuje w głowe zamiast coś pomóc i zapobiec temu postrzeleniu.
Zgłoś
Avatar
Con4terPro96 2023-12-05, 9:58 5
jak uważam że 95% kobiet w policji zza biurka wychodzić nie powinna tak tu o kurwa - kobita która pięscią konia by zatłukła
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2023-12-05, 10:15 4
Klasyczny lesbijski mullet.
Dwie cipy razem na patrol co za debil tam ich wysyła?
Zgłoś
Avatar
loky 2023-12-05, 15:43 2
mzklan napisał/a:

Nie wiem czy policjant na filmie jest chłopem czy jakimś tęczowym gównem, ale kozak totalny. Skontrolował sytuację, gość odrazu na glebę, dostał kulkę i tylko zacisnął zęby. Szkoda, że ten drugi pajac stoi i celuje w głowe zamiast coś pomóc i zapobiec temu postrzeleniu.



Ten drugi pajac to też baba, kurwa podczas "treningu", wykonała piękna egzekucję na gości, który moim zdaniem w nerwach, przez przypadek odpalił gnata XD

Edit: Mollie, że ta głupia lezba szarpiąc się z nim wystrzeliła .
Zgłoś
Avatar
homorek 2023-12-05, 19:11
Jak by go zmusili do stosunku z tą neandertalską chyba samicą miał by bardziej za swoje niż przez postrzał.
Zgłoś