18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:33
Avatar
Xxxwroclaw 2019-10-10, 21:53 11
Nie każdy by się pomylił.. nie licz wszystkich swoją miarą
A filmik wiadomo że ustawiony.
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2019-10-10, 22:51 4
OOOO chuju zloty - juz 10 piwek postawionych. To o 10 za duzo. Kurwa co za zjeby daja piwka za takie gowno? Zaczynajac od poczatku - po chuj ktos mialby filmowac sytuacje gdzie nic sie nie dzieje... z mysla o tym, ze koles wypije siki? Po drugie - aaaa chuj nawet nie chce mi sie pisac.
Zgłoś
Avatar
głest 2019-10-10, 23:11
Zgłoś
Avatar
swampman 2019-10-11, 0:47
Dzisiaj napisał/a:

OOOO chuju zloty - juz 10 piwek postawionych. To o 10 za duzo. Kurwa co za zjeby daja piwka za takie gowno? Zaczynajac od poczatku - po chuj ktos mialby filmowac sytuacje gdzie nic sie nie dzieje... z mysla o tym, ze koles wypije siki? Po drugie - aaaa chuj nawet nie chce mi sie pisac.



"piwek" i wszystko jasne
Zgłoś
Avatar
~sensualna 2019-10-11, 1:45 14
Dzisiaj napisał/a:

OOOO chuju zloty - juz 10 piwek postawionych. To o 10 za duzo. Kurwa co za zjeby daja piwka za takie gowno? Zaczynajac od poczatku - po chuj ktos mialby filmowac sytuacje gdzie nic sie nie dzieje... z mysla o tym, ze koles wypije siki? Po drugie - aaaa chuj nawet nie chce mi sie pisac.



może dla tego że oni zawsze po zabiegach są naćpani i odpierdalają coś w tym stylu więc nie była bym taka pewna czy to fejk
Zgłoś
Avatar
Spar1988 2019-10-11, 2:49 3
widać że goście nigdy nie byli po narkozie, jesteś na takim strzale że nie ogarniasz co się dzieje, niby jesteś ale twój mózg wędruje sobie gdzieś po korytarzu i szuka głowy po salach. Masz takie pragnienie że chwytasz pierwsze lepsze picie i walisz do dna (chociaż nie można) i jeszcze on ich przeprasza za to że wypił mocz, tak jest porobiony. To nie fake.
Zgłoś
Avatar
SilverShadow 2019-10-11, 5:54 2
Piwko za sympatyczną koleżankę na konic.

Dzisiaj napisał/a:

OOOO chuju zloty - juz 10 piwek postawionych. To o 10 za duzo. Kurwa co za zjeby daja piwka za takie gowno? Zaczynajac od poczatku - po chuj ktos mialby filmowac sytuacje gdzie nic sie nie dzieje... z mysla o tym, ze koles wypije siki? Po drugie - aaaa chuj nawet nie chce mi sie pisac.



No i znalazł się najmądrzejszy.....

Każdy czy to android czy nie, pozwala przycinać filmy. Zależy od programu w którym udostępniasz, Spróbuj czasem zamiast tylko komentować
Zgłoś
Avatar
Gamonn1 2019-10-11, 11:39
sensualna napisał/a:

może dla tego że oni zawsze po zabiegach są naćpani i odpierdalają coś w tym stylu więc nie była bym taka pewna czy to fejk



Co oni im dają za znieczulenie wszyscy w murice są tak naćpani? U nas po narkozie czy znieczuleniu nic mi nigdy nie było. No chyba, że jestem tak przećpany i nie rusza mnie to.
Zgłoś
Avatar
~sensualna 2019-10-11, 13:38
Gamonn1 napisał/a:

Co oni im dają za znieczulenie wszyscy w murice są tak naćpani? U nas po narkozie czy znieczuleniu nic mi nigdy nie było. No chyba, że jestem tak przećpany i nie rusza mnie to.



no właśnie nie wiem co im dają i mnie też to ciekawi
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2019-10-11, 13:45 1
Ta , a następnego dnia kaczkę z gównem też mu postawili koło żarcia prawda ?
Zgłoś