18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Qmshot 2011-06-30, 23:55 3
po szałwi po przejsciu tzw. pierwszej fali, czyli jak to okreslil kolega wyzej "śmiechawki" czesto wchodza efekty lękowe (to znaczy ze boisz sie chuj wie czego, po prostu sie boisz), sam po śmiechawce niemal wyszedlem z drzwiami z chaty koleżki...ogolnie szałwii nie polecam, zamiast otwierac mózg i potęgować różnorakie doznania, otumania i ogłupia tak, ze czlowiek nie wie co sie z nim dzieje, jest to jeden z tzw. Mózgojebów, ktore sluza tylko po to zeby miec wielka bombe na bani...tyle na ten temat
Zgłoś
Avatar
P................A 2011-07-01, 0:09 1
a tutaj akcja u spaślaków daje przyklad jak robi z ciebie jebane warzywo



a tak naprawde szalwia to najmocniejszy halucynogen znany czlowiekowi, wiec co tu sie dziwic ze typ z okna skacze
Zgłoś
Avatar
Qmshot 2011-07-01, 0:13 1
@up Grubas mnie rozśmieszył wspominalem zreszta o objawach lęku po tym gownie ewidentnie koles zasral gacie
Zgłoś
Avatar
michael323 2011-07-01, 0:17 2
a tak swoją drogą myślę, że mogła powstać nie jedna religia jak ktoś to zapalił gdzieś w dorzeczach amazonki
Zgłoś
Avatar
Jules_Winnfield 2011-07-01, 1:58 13

Macie tutaj mojego kumpla po tym gównie ;]
Zgłoś
Avatar
emk 2011-07-01, 2:17
uciekł na gwałt
Zgłoś
Avatar
WhatsUpMan 2011-07-01, 2:53
skizo napisał/a:

Gdzie to mogę dostać ? ew zamówić roślinki, nasionka?



thebestsalvia.com/
Zgłoś
Avatar
ronnie_gnr 2011-07-01, 10:36 2
camoranesi napisał/a:



www.youtube.pl



cholernie śmieszny jesteś wiedziałem że jakiś przygłup się znajdzie, jak się źle sformułuje pytanie
Zgłoś
Avatar
tofur 2011-07-01, 11:25 3
@Paranoia: dobra dobra... W dupie byłeś, gówno widziałeś. Ja akurat koledze wierze. Jak szałwia była jeszcze legalna palilem ja od czasu do czasu i to co cliffster napisał brzmi prawdopodobnie. Prawda jest taka, że jeśli szałwię zapalić w odpowiedni sposób (np. odpowiednia temperatura uwalniania składnika aktywnego) i w odpowiedniej atmosferze,faktycznie przechodzi sie czasami w inny wymiar i tego, czego sie wtedy doświadcza nie da się słowami opisać. Np. bardzo czesto miałem tak, że poczucie położenia w przestrzeni traciło sens: nie ma góry, dołu prawej i lewej strony, spotykasz "postacie", których później nie jesteś w stanie opisać, chociaż gdzies tam wiesz jak wyglądały. rozmawiasz z nimi "telepatycznie" i wszystko nawet nie jest dla ciebie dziwne, tylko w 100% normalne i naturalne. Szałwia zmienia podejście do życia, świata i naprawde jest czymś niesamowitym. Niestety, przez zjebanych gowniarzy, ktorzy traktuja ją jak imprezowy dopalacz wszystko sie popierdolilo
Zgłoś
Avatar
S................z 2011-07-01, 11:44 2
ronnie_gnr napisał/a:

da ktoś linka na YT ?



/watch?v=gb76bpIWQPw
Zgłoś
Avatar
Acid'Timon 2011-07-01, 13:13 1
Ależ pierdolnięcie po tym dziadostwie jest. Osobiście bałbym się to zapalić, choć ciekaw jestem co Ci ludzie po tym widza.
Zgłoś
Avatar
Hisayashi 2011-07-01, 13:16 1
Szkoda, że w domu jedynie Salvia apiana.
Zgłoś
Avatar
lool3k69 2011-07-01, 13:45
SD zajebiste Ale ja miałem tripy a nie chore banie. I zawsze ktoś musi pilnować bo chuj wie czy za oknem na ósmym piętrze nie zobaczysz łąki, która wręcz zaprasza Cię na odpoczynek Szkoda, że to zdelegalizowali
Zgłoś
Avatar
Xakiz 2011-07-01, 13:52
ale go pierdolło
Kiedyś paliłem kilka razy ale nigdy na tak długo i intensywnie kontaktu z rzeczywistością nie straciłem. Szałwia jest spoko jeśli używana prawidłowo... Nie potrafię ubrać w słowa tego co widziałem (nie tak, żeby oddało to moje wrażenia) ale od kiedy zapaliłem, wierzę w światy równoległe.
Zgłoś
Avatar
Masztojakwbanku 2011-07-01, 14:43
WhatsUpMan napisał/a:



thebestsalvia.com/



o wiele prościej i taniej załatwić sobie szczepki od kogoś znajomego
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie