18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Egzekucja w Mali



https://www.bbc.com/news/world-africa-68927974

2024-05-05, 01:11
Te k***e to powinni jak rybę wypatroszyć…

2024-05-05, 02:31
PolishJebaka napisał/a:

Te k***e to powinni jak rybę wypatroszyć…



Są lepsze metody, zedrzeć skórę na asfalcie, zabrudzić rany, czekać na infekcję, zawiesić go żywego nad stawem/jeziorem, muchy zaczną składać jaja, a robaki gdy będą wystarczająco grube wpadną do wody, a rybki sobie zjedzą. Trzeba znów wybrać się na ryby w najbliższym czasie.

2024-05-05, 05:12
Shaogoth napisał/a:

Są lepsze metody, zedrzeć skórę na asfalcie, zabrudzić rany, czekać na infekcję, zawiesić go żywego nad stawem/jeziorem, muchy zaczną składać jaja, a robaki gdy będą wystarczająco grube wpadną do wody, a rybki sobie zjedzą. Trzeba znów wybrać się na ryby w najbliższym czasie.



Ja byłem dzisiaj, w auchanie mają dobre promocje na dorsza

2024-05-05, 07:10
Powinien być pochowany w dole ze świńskimi resztkami. Oczywiście po uwiecznieniu na nagraniu.

2024-05-05, 07:25
Zabrakło opon i benzyny? Afryka schodzi na psy.

2024-05-05, 08:24
jacyś oszczędni ci panowie

2024-05-05, 08:27
Myxxer napisał/a:

Ja byłem dzisiaj, w auchanie mają dobre promocje na dorsza


Nie kłam bo niedziela jest. Nie byłeś!

2024-05-05, 10:33
PolishJebaka napisał/a:

Te k***e to powinni jak rybę wypatroszyć…



Najlepiej jakby go umoczyć w świńskiej krwi, a egzekucji dokonała kobieta i taki o 72 kozach w niebie może zapomieć

2024-05-05, 15:48
To ci ekoterroryści?

2024-05-05, 17:10

na koncu bylo po sląsku "przeston,przestoń"

2024-05-05, 21:16
Czy ja wiem czy te państwo islamskie takie złe ? Wprowadzają dziesięcinę w miastach, gdzie podatki wpie**alały cały dobytek ludzi, każdy dorosły musi płacić datek na wdowy i sieroty - wedle swego uznania mają składkę "sąsiedzką" dla rozwoju gmin i wsi - kto zarabia dużo a płaci mało - kulka w łeb - wyciągają ludzi z analfabetyzmu - kto nie puszcza dzieci do szkoly - kulka w łeb - panstwo islamskie jest policja, straża i sędzią w jednym - kto ukradnie/okłamie lub zgwałci - kulka w łeb - w gminach które były olewane przez dekady załatwiają wodę pitną, prąd, internet i gaz - jeśli ichniejszy pgning czy tauron sie nie zgadzają na podłączenie wsi - dyrektor działu kulka w łeb

Ludzie sami lgną do państwa islamskiego - mając perspektywę życia pod szariatem, czy buntą kolejnego "generalismusa" wolą chyba stabilną surowość, niż pewną śmierć

2024-05-06, 03:22
Cephelion napisał/a:

wyciągają ludzi z analfabetyzmu - kto nie puszcza dzieci do szkoly - kulka w łeb

Uh... na której planecie? Bo na naszej, w krajach typu Afganistan czy Państwo Islamskie jest zakaz edukacji dziewcząt, a i dla samców szkoła polega na uczeniu się Koranu na pamięć. Faktycznie obejmuje to naukę czytania (by ów Koran przeczytać) ale na tym się edukacja kończy.

Cephelion napisał/a:

zgwałci - kulka w łeb

Że jak? Za gwałt karzą wyłącznie ofiary. W teorii jest kara jeśli było przynajmniej 4 męskich świadków, ale nawet to ma zastosowanie tylko jeśli znajomi ofiary są wysoko postawieni.

Cephelion napisał/a:

w gminach które były olewane przez dekady załatwiają wodę pitną, prąd, internet i gaz

"Załatwiają", tak — w sensie, usuwają jako zachodnie nie-islamskie zbytki.

2024-05-06, 07:00
Jeszcze sie stawiał j***ny