18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
Egzekucja
AncientMariner • 2013-08-01, 16:25
Z tego co wiem, ofiara jest odwrócona do góry nogami, żeby cały czas miała dopływ krwi do mózgu, przez co będzie żywa tak długo jak to tylko możliwe.
Zgłoś
Avatar
cocaine.animals 2013-08-01, 23:04 1
mr_9mm napisał/a:

@2up
Jawohl! Wkurwiam ich przez cały dzisiejszy dzień.



A co ci pozostało w nudne wakacje gimbusie
Zgłoś
Avatar
MiloszS 2013-08-01, 23:34
Loaloa napisał/a:



Czyli 360 powodów, dla których kocham Ukraińców

Polacy sobie przez wieki ciężko zapracowali na taki los. Wiem, ci którzy położyli gardła pod ukraińskie noże w większości byli niewinnymi cywilami, ale sprawiedliwości dziejowej stało się zadość. Gdy nadchodzi czas zapłaty to nie ma pierdolenia się w sentymenty i patrzenia kto bardziej winny. Pізать Лахів!!!



wypierdalać do kijowa i oddawać POLSKI LWÓW w takim razie jak sie u NAS w Polsce nie podoba, nikt po was żałował nie będzie, zdradzieckie ścierwo. barbarzyńcy i niecywilizowana swołocz z dziada pradziada. tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
mordaler 2013-08-01, 23:57 1
Kurwa pierdolicie. Ciekawe jakby was mordowali...
Zgłoś
Avatar
strik3r 2013-08-02, 0:13 1
extrime napisał/a:

Nie tak dawno krojono tak naszych.

Ukraińskie oddziały UPA słyneły z okrucieństw dokonywanych na Polskich kobietach, dzieciach i mężczyznach.Wymyślili sobie 360 sposobów znęcania się nad naszymi rodakami.

Oto niektóre z nich:

46. Rozcinanie brzucha kobiecie w zaawansowanej ciąży i w miejsce wyjętego płodu, wkładanie np. żywego kota i zaszywanie brzucha.

92. Powieszenie na drzewie kobiety do góry nogami i znęcanie się nad nią przez odcięcie piersi i języka, rozcięcie brzucha i wybranie oczu oraz odcinanie nożami kawałków ciała.

136. Przybijanie małych dzieci dookoła grubego rosnącego drzewa przydrożnego, tworząc w ten sposób tzw. "wianuszki".

352. Wypruwanie dzieciom wnętrzności i rozwieszanie jelit na ścianie w jakiś nieregularny sposób wraz z kartką wiszącą na gwoździu z napisem w ukraińskim języku: "Polska od morzu do morza!".

Przykre że te zbrodnie zostały przemilczane i tylko nieliczni troszczą się by ludzie poznali prawdę.

źródło: upadeknarodu.cba.pl/kresy.html



ale chuj, nasz kochany żąd(specjalnie przez ż bo inaczej tego nazwać nie można) uzna to za czystkę etniczną o znamionach ludobójstwa. No kurwa mać wytłumaczy mi ktoś jak tak można? A dobrze wiem co się tam działo bo mój pradziadek świętej pamięci walczył przeciwko tym skurwysynom z UPA.
Zgłoś
Avatar
Gudio89 2013-08-02, 0:14
Osobiście wolę to. Podobny efekt i nie męczysz się tak bardzo. Sadzasz gościa dupą na ów maszynkę i sam pod swoim ciężarem się rozrywa. Cudo .
Zgłoś
Avatar
kicia22 2013-08-02, 16:32
extrime napisał/a:

Nie tak dawno krojono tak naszych.

Ukraińskie oddziały UPA słyneły z okrucieństw dokonywanych na Polskich kobietach, dzieciach i mężczyznach.Wymyślili sobie 360 sposobów znęcania się nad naszymi rodakami.

Oto niektóre z nich:

46. Rozcinanie brzucha kobiecie w zaawansowanej ciąży i w miejsce wyjętego płodu, wkładanie np. żywego kota i zaszywanie brzucha.

92. Powieszenie na drzewie kobiety do góry nogami i znęcanie się nad nią przez odcięcie piersi i języka, rozcięcie brzucha i wybranie oczu oraz odcinanie nożami kawałków ciała.

136. Przybijanie małych dzieci dookoła grubego rosnącego drzewa przydrożnego, tworząc w ten sposób tzw. "wianuszki".

352. Wypruwanie dzieciom wnętrzności i rozwieszanie jelit na ścianie w jakiś nieregularny sposób wraz z kartką wiszącą na gwoździu z napisem w ukraińskim języku: "Polska od morzu do morza!".

Przykre że te zbrodnie zostały przemilczane i tylko nieliczni troszczą się by ludzie poznali prawdę.

źródło: upadeknarodu.cba.pl/kresy.html

Właśnie malo osób o tym wie co sie tam wtedy działo.
Babcia mi jeszcze opowiadała, że małe dzieci nabijano na ogrodzenia albo rzucano o ścianę. Często też miażdżono główki po prostu butem, tak tak jak sie zabija robaki. Matki musiały na to wszytko patrzeć, później same ginęły... Na to przydał by się osoby temat.
Zgłoś
Avatar
Aotearoa 2013-08-02, 16:42
A najsmutniejsze jest to, że nasz rząd oficjalnie uznał, że zbrodnie UPA to nie ludobójstwo... bo "po co rzucać Ukrainie kłody pod nogi na jej drodze do UE..." :/
Ukraińcy to swołocz i tyle...
Zgłoś
Avatar
rimogyz 2013-08-02, 19:15
Tradyt napisał/a:

rimogyz ciekawe czym zawinili im niemowlęta i małe dzieci ? Że ich tak potraktowali rozumiem mieli pretensję do naszego rządu a odegrali się na bezbronnych i niewinnych.Nikt im raczej z Polaków kobiet w ciąży nie rozcinał i dzieci nie mordował.



To byś się kurwa zdziwił :v nasi robili to samo, a w niektórych przypadkach i gorzej. Proponuję zapoznać się z niechętnie odkrywaną historią oddziału "Łuna" - po ich przejściu z ukraińskich wiosek nawet zgliszcza nie zostawały.

Niestety mamy tu przykład klasycznego wybielania własnej narodowości (funkcjonuje chyba wszędzie).

"Tamci nam zrobili krzywdę, a myśmy przecież byli rycerzami w błyszczących zbrojach"

mk84 napisał/a:


Jeżeli widzisz symetrię w nieotworzeniu za II RP ukraińskiego Uniwersytetu we Lwowie, a tym co później działo się na Wołyniu i Małopolsce wschodniej... Dla mnie oni nie zaliczają się do grona narodów cywilizowanych. Połowa XX wieku a oni wio do sąsiedniej wioski pozarzynać sąsiadów. W głowie mi się nie mieści jakim trzeba być barbarzyńcą.



To była tylko iskra zapalna. Trotyl podkładano przez wiele lat. Widzisz - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia - dla nas to było tylko nieotwarcie ukraińskiego uniwersytetu. Dla nich było to równoznaczne z hamowaniem rozwoju ich narodowości i wyniszczaniem kultury. Czyli coś co działo się w Polsce w okresie zaborów.

Ale to w sumie bardzo dobry przykład tego do czego zdolni są ekstremiści narodowi gdy dać im byle gówniany powód do rozróby
Zgłoś
Avatar
BDrummer 2013-08-02, 19:58
Loaloa milcz kurwo !!
Zgłoś