18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Policja w chińskiej prowincji Guangdong aresztowała samozwańczego egzorcystę, który "wypędzał" ducha z... pochwy młodej kobiety. Narzędziem egzorcyzmu miał być penis mężczyzny.



Huang Jianjun, samozwańczy egzorcysta z Guangzhou w prowincji Guangdong policzył sobie bagatela 3,2 tys. dolarów za wypędzenie ducha z młodej kobiety. Nie byłoby w tym oszustwie niczego zaskakującego, gdyby nie fakt, że mężczyzna wypędzał ducha z... pochwy kobiety i czynił to za pomocą... swojego penisa - donosi "Global Times".

Kobieta wynajęła Huanga, bo zakochała się w swoim szefie, który nie zwracał na nią uwagi. Mężczyzna spotkał się z kobietą w pokoju hotelowym, gdzie kazał jej rozebrać się do "badania", w trakcie którego "odkrył", co było przyczyną miłosnych niepowodzeń młodej Chinki. Winę miał ponosić duch, który ukrył się w jej pochwie. Mężczyzna odbył z kobietą stosunek seksualnym, po którym Chinka zawiadomiła policję.

Miał gość pomysł, nie ma co.
Zgłoś
Avatar
Raikiri73 2013-08-21, 17:23 8
Trik podobny do księży...

"Ministranci! To jest różdżka naszego Pana! Otwierać usta albo zdejmować spodnie
...w zakrystii dla każdego po batonie "
Zgłoś
Avatar
GoldRoger777 2013-08-21, 17:54 123
@up Nie interesują nas Twoje przygody z dzieciństwa.
Zgłoś
Avatar
hudziel 2013-08-21, 18:24 9
Tusk dymając obywateli wypędza kryzys z kraju.

Tekst nie ma na celu obrażania obywateli ani kraju.
Zgłoś
Avatar
Lang 2013-08-21, 18:52 6
Wszystko ok, tylko jak zdjęcie ma się do tekstu? Gdzie jest Chinka i jej pochwa?
Zgłoś
Avatar
V................t 2013-08-21, 19:25 2
E tam, miałem podobną historię. Jestem ginekologiem. Raz przyszła do mnie dziewczyna narzekająca, że ma pszczołę w cipie więc zastosowałem podobną taktykę jak ten "egzorcysta". Dziewczyna zapytała o powód takiego przedsięwzięcia, to jej powiedziałem, że skoro żaden sposób nie zadziałał to...

...zatłukę pszczołę chujem.
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2013-08-21, 19:36 16
Vinterlandet napisał/a:

E tam, miałem podobną historię. Jestem ginekologiem. Raz przyszła do mnie dziewczyna narzekająca, że ma pszczołę w cipie więc zastosowałem podobną taktykę jak ten "egzorcysta". Dziewczyna zapytała o powód takiego przedsięwzięcia, to jej powiedziałem, że skoro żaden sposób nie zadziałał to...

...zatłukę pszczołę chujem.



Co jak co ale sny to Ty masz niezłe...
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-08-21, 19:37
@up
skoro dała to nie była zbyt piękna co?
Zgłoś
Avatar
G................y 2013-08-21, 20:17
wypier****j szatanie bo cie spałuje
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-08-21, 21:09
Fotka jak najbardziej przedstawia skośnookie ryżozwierze ...
Poziom GW i innych gazecin dla obszczymurków.

Poziom rzetelności. Oczywiście.
Zgłoś
Avatar
Nagar1 2013-08-21, 22:45 1
co za kretyn wstawia takie kłamstwa te zdjęcie to dziewczyna a dokładnie Niemka i nazywa się
-Anneliese Michel sprawcie na google i wgl co za tym kurwa to wstawia i na dodatek kłamie kurwa dla piw kurwa mać na stos z nim

na jej podstawie powstał film emily rose

Anneliese Michel – Niemka i katoliczka poddana wielu egzorcyzmom przed śmiercią. Wydarzenia z jej życia stały się kanwą dla dwóch filmów fabularnych: Egzorcyzmy Emily Rose oraz Requiem.
Zgłoś
Avatar
DarkBolo 2013-08-21, 23:23
Nie było zdjęcia do newsa, więc wrzuciłem losowe, kojarzące się z egzorcyzmem. Co do artykułu, to jest prawdziwy. Sprawdź w necie. Wyluzuj kolego.
Zgłoś
Avatar
Nagar1 2013-08-21, 23:28
DarkBolo napisał/a:

Nie było zdjęcia do newsa, więc wrzuciłem losowe, kojarzące się z egzorcyzmem. Co do artykułu, to jest prawdziwy. Sprawdź w necie. Wyluzuj kolego.



a to w takim razie juz jest sprostowane
Zgłoś
Avatar
adzios 2013-08-21, 23:53
hujowa metoda
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-08-22, 0:25 1
No to już wiadomo dlaczego Kościół tylu ostatnio egzorcystów produkuje. A te dzieciaki takie opętane, że tylko demony z nich wyganiać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie