18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Egzotyczny świat bliskiego wschodu
S................n • 2012-11-19, 0:22
Pewien saudyjski przywódca duchowy o imieniu fahran al-gameri, który zresztą prowadził swój program w telewizji, gdzie opowiadał o grzechach i moralności...zakatował 5 letnią córkę na śmierć.
Połamał jej ręce, raził prądem, biczował. Trafiła do szpitala w stanie agonalnym z pękniętą czaszką i zdruzgotanym ciałem. Doniesienie o torturowaniu dziecka zgłosiła poprzednia żona, w kwietniu tego roku dziewczynka trafiła zakatowana do szpitala, lekarze ją odratowali. Tym razem się nie udało

Oto zdjęcie dziewczynki.


A tutaj materiał filmowy, arabski wymagany na poziomie podstawowym.

Jak ktoś nie rozumie, wrzucam opis filmiku:
حسبي الله ونعم الوكيل الله ينصرك يالمى ويشفيك ليت من الراي العام يقوم بقصاص ع ابو الطفله لان قتل البراءة الي فيهااا وخلها ع فراش الموت كل وحد ضالم ياويله من الله اذماااكان في الدنيا في الاخرة الله يشفيهاااا

Radzę się nauczyć języka, niedługo wasze wnuki będą po takiemu gadać.
[Tak u nas też zdarzają się zwyrole, ale u nas za pobicie już jest piętnowanie, a u nich kilka batów to wychowywanie, kwas na twarz to reprymenda, a głazem w głowę, to kara]
Zgłoś
Avatar
E................n 2012-11-19, 19:21 1
I co kurwa mać? A w Polsce to takich rzeczy nie ma? Kurwa w Polsce za zapierdolenie swojej córki można stać się gwiazdą!

A przykłady dzieci trzymanych w beczkach?
Zgłoś
Avatar
Kakushkin 2012-11-19, 23:20
Wkurwia mnie ta babka pod koniec filmiku. Dziecko nie żyje, a ona się uśmiecha ;/
Zgłoś
Avatar
wojtek95do 2012-11-20, 11:25
Tą kobietę to poznaje. To Dagmara z trzeciego roku!
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2012-11-20, 11:35
W katowaniu dzieci to na razie my jesteśmy światowym liderem.
A pamiętacie sprzed dwóch miesięcy księdza z Łodzi, który nie zainteresował się, że jego dziewczyna właśnie rodzi w drugim pokoju, tylko założył słuchawki i słuchał relaksującej muzyki, aż nowordek zmarł i problem miał z głowy?
Arabowie i muzułmanie zrobili ten film w hołdzie pobitej dziewczynce i są oburzeni - w przeciwieństwie do kolegów po fachu naszego księdza.
Zgłoś
Avatar
hogg 2012-11-20, 12:24 1
ru_ziolo napisał/a:

Wole żeby moje dziecko nacierało po arabsku niż po żydowsku i żeby miało napleta upierdolonego i pejsy zapuszczone.
Pejsy nadają się tylko do złapania i napierdalania łbem o kolano.



Jesteś kretynem.
Zdecydowanie więcej Arabów obrzezuje się niż Żydów w XXI w.
Wielu Żydów zwłaszcza mieszkających w Europie czy USA chuj kładzie na te wszystkie śmieszne rytuały związane z obrzezaniem, pejsami czy religią.
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2012-11-20, 12:53
Eee tam jak nie będę czegoś wiedział po arabsku to pójdę do sąsiada, albo tego po drugiej stronie, bo tamtego zamknęli niedawno. Jakiś zamach na głowę państwa czy cóś..
Zgłoś
Avatar
Alonso 2012-11-20, 12:58
Widocznie się puszczała z sąsiadem. Mała dziwka.
Zgłoś
Avatar
N................h 2012-11-20, 13:05 1
przez chwilę myślałem, że zegar też będzie od prawej do lewej szedł
Zgłoś
Avatar
ptaq666 2012-11-20, 13:31
Ej, a na tym elektrokardiogramie to jest wykres, czy jakiś opis słowny po ichniemu ?
Zgłoś
Avatar
yoshi88-88 2012-11-20, 13:42
jak widać u brudasów moda prężnie się rozwija , piczony nadal przebierają się w namioty
\
Zgłoś
Avatar
Zubar 2012-11-20, 13:47
chciałbym zamknąć sie z nim w pokoju na cały dzień z różnymi rekwizytami do tortur i innymi tego typu rzeczam ....pierdolony skurwiel by blagal o śmierc.
Zgłoś
Avatar
mayday1707 2012-11-20, 14:22
W takich kurwa chwilach cieszę się że naszym największym zmartwieniem jest Tadzio Rydzyk i jego mocherowa brygada. W sumie żeby nie katolicy byśmy mieli ten sam problem co w Danii. Lepiej żeby była zdrowa przewaga nad islamistami niż aby działy się takie historie nagminnie.
To jest też powód dla którego jestem ateistą wspierającym kościół chrześcijański
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2012-11-20, 14:35
mayday1707 napisał/a:

Lepiej żeby była zdrowa przewaga nad islamistami niż aby działy się takie historie nagminnie.
To jest też powód dla którego jestem ateistą wspierającym kościół chrześcijański



Ale my nie potrzebujemy islamu, żeby u nias działy się takie rzeczy. Zabijanie i katowanie dzieci to nasz sport narodowy - pasjonujemy się celebrytką-mamą Madzi.
Z drugiej strony, gdybyś przejechał się do jakiegokolwiek kraju, gdzie panuje islam, i zobaczył, jak bardzo ci ludzie kochają swoje dzieci i jak się o nie troszczą, nie pierdoliłbyś takich farmazonów.
Możesz sobie spokojnie być ateistą.
Zgłoś
Avatar
antyrama 2012-11-20, 15:51
proszę bardzo. i zachodnie media będą płakać na biedną dziewczynką, a sami to kurestwo prowokują pozwalając tym zjebom na więcej i więcej, na własnym podwórku. jeszcze chwila i takie rzeczy będą się działy w niemczech, wielkiej brytanii. ale przecież nie będziemy się wtrącać, musimy być tolerancyjni dla bydlęcej religii i jej obyczajów.
Zgłoś
Avatar
Wełzew 2012-11-20, 16:00
Skurwysyny jebane ! Terroryści jebani kurwa zajebać ich wszystkich co oni kurwa myślą !? Nawet nie wiedzą jak schować skatowane dziecko omg
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie