18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Egzotyczny świat bliskiego wschodu
S................n • 2012-11-19, 0:22
Pewien saudyjski przywódca duchowy o imieniu fahran al-gameri, który zresztą prowadził swój program w telewizji, gdzie opowiadał o grzechach i moralności...zakatował 5 letnią córkę na śmierć.
Połamał jej ręce, raził prądem, biczował. Trafiła do szpitala w stanie agonalnym z pękniętą czaszką i zdruzgotanym ciałem. Doniesienie o torturowaniu dziecka zgłosiła poprzednia żona, w kwietniu tego roku dziewczynka trafiła zakatowana do szpitala, lekarze ją odratowali. Tym razem się nie udało

Oto zdjęcie dziewczynki.


A tutaj materiał filmowy, arabski wymagany na poziomie podstawowym.

Jak ktoś nie rozumie, wrzucam opis filmiku:
حسبي الله ونعم الوكيل الله ينصرك يالمى ويشفيك ليت من الراي العام يقوم بقصاص ع ابو الطفله لان قتل البراءة الي فيهااا وخلها ع فراش الموت كل وحد ضالم ياويله من الله اذماااكان في الدنيا في الاخرة الله يشفيهاااا

Radzę się nauczyć języka, niedługo wasze wnuki będą po takiemu gadać.
[Tak u nas też zdarzają się zwyrole, ale u nas za pobicie już jest piętnowanie, a u nich kilka batów to wychowywanie, kwas na twarz to reprymenda, a głazem w głowę, to kara]
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-11-19, 0:23
nie chciała robić loda
Zgłoś
Avatar
jedrolus 2012-11-19, 0:38 6
będzie musiał oddać matce równowartość ...kozę .Ledwo wykroczenie w ich przypadku a babka która go zgłosiła pewno kwalifikuję się na rytualne ukamienowanie ;d co kraj to obyczaj .musimy szanować inne kultury
Zgłoś
Avatar
massq 2012-11-19, 0:41 20
jedrolus napisał/a:

będzie musiał oddać matce równowartość ...kozę .Ledwo wykroczenie w ich przypadku a babka która go zgłosiła pewno kwalifikuję się na rytualne ukamienowanie ;d co kraj to obyczaj .musimy szanować inne kultury


Niczego kurwa nie musimy!
Zgłoś
Avatar
zwierzakbdw 2012-11-19, 0:41 1
bez kitu f.cking m.slims a teraz uwaga joke ....angielski (humor) wymagany
''dear mr cameron, after 4 years of the smoking ban 10 thousands pubs
have disappeared, just imagine what could disappear if you banned
Halal Meat !!! ......give it some f.cking thought please!!!!
Zgłoś
Avatar
jedrolus 2012-11-19, 0:45 2
massq napisał/a:


Niczego kurwa nie musimy!



przecież wiem odrobina ironii z mojej strony to była

Mam za sąsiada jakiegoś arabusa jak się wprowadzili to gdy wprawiali imprezy brakowało tylko kałacha w tle .
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-11-19, 1:42 4
więc może lepiej żebyśmy sami zrobili porządek z lewactwem, nim zrobią to arabusy gdy nas już nie będzie
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-11-19, 2:36
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

więc może lepiej żebyśmy sami zrobili porządek z lewactwem, nim zrobią to arabusy gdy nas już nie będzie



Właśnie kłopot jest w tym, że nie ma jak, zbytnio się ucywilizowaliśmy. Powinniśmy walczyć humorem i inteligencją, ale zarząd ONR'u to w większości głupki. Popieram ONR, ale szczerze nie grzeszą oni inteligencją. Młodzież Wszechpolska prezentuje na szczęście o wiele wyższy poziom. Dobra przyznam się, byłem kiedyś w ONR i na początku spoko, oni naprawdę są patriotami [większość z nich], wierzą w słuszność idei narodowych, ale ile tam głupków, to przechodzi ludzkie pojęcie. Kiedy zaproponowałem byśmy zamiast robić kontrmanifestajcę, poszli razem z marszem tolerancji mając prowokacyjne transparenty ["Pierdolić kościół i Polskę", "Małe dzieci wolą gejów" etc.] to uznali, że jestem pierdolnięty na głowę, że nie będziemy wspierać liczbowo tych marszy. Niektórzy tam myślą, uznali, że warto tak samo jak oni, podkładać im do ich manifestacji zadymiarzy, by robili im złą robotę, ale oczywiście też przeszło to bez echa. Zrezygnować ze zbyt mocnego języka, zastąpić pewne słowa innymi, ułożyć chwytliwe hasła, ale nie...Oni do bólu "zabić pedały, pierdolić żydów etc." No i weź tutaj z nimi współpracuj Dlatego polecam gorąco Młodzież Wszechpolską, tam można naprawdę robić pomyślane i skuteczne akcje.
Zgłoś
Avatar
M................i 2012-11-19, 3:11
xts napisał/a:

nie chciała robić loda



Leniwa była pewnie :d
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2012-11-19, 3:21
Nie znam tego języka, ale idę o zakład, że pani w czarnej masce recytowała Koran.
Zgłoś
Avatar
Ivo 2012-11-19, 13:05 1
Cytat:

Jak ktoś nie rozumie, wrzucam opis filmiku:
حسبي الله ونعم الوكيل الله ينصرك يالمى ويشفيك ليت من الراي العام يقوم بقصاص ع ابو الطفله لان قتل البراءة الي فيهااا وخلها ع فراش الموت كل وحد ضالم ياويله من الله اذماااكان في الدنيا في الاخرة الله يشفيهاااا



Cytat:

Translator
Bóg i tak agenta Boga obok ciebie Aalmy i uzdrowić Lite z publicznej zemsty Abu p bo dziewczyna została zabita niewinność Fahaaa i Khalha p łożu śmierci wszyscy zjednoczeni Dhalm Aaoelh Allah Azmaaakan w świecie po śmierci Boga Ishvihaaaa



Ty kłamczuszku jebany...
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-11-19, 14:22
Wole żeby moje dziecko nacierało po arabsku niż po żydowsku i żeby miało napleta upierdolonego i pejsy zapuszczone.
Pejsy nadają się tylko do złapania i napierdalania łbem o kolano.
Zgłoś
Avatar
Kris LaMuerte 2012-11-19, 15:23 9
@Up A ja wole żeby moje dziecko było Polakiem, żeby religia była wyborem a nie przymusem (niech nikt mi nie mówi, że teraz jest przymusem bo zjadę go jak burą sukę, dziękuję), żeby moja córka nie musiała chodzić w worku z otworem na oczy a mój syn z brodą do jaj i w turbanie. Dlatego powiem jedno - pierdolić otwartość na inne kultury. Owszem - jeżeli kultura wnosi coś pozytywnego i wartościowego to ok. Ale co wnosi kultura islamska? Mord, nieposzanowanie praw człowieka, zacofanie. Więc panie powyżej - zastanów się na przyszłość zanim palniesz głupotę.
Zgłoś
Avatar
moonmaker05 2012-11-19, 15:29
Widze te kobiete codziennie w metrze... te same oczy..
Zgłoś
Avatar
Koli 2012-11-19, 19:02
Ale bym go napierdalał...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie