18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
_................_ 2011-08-02, 16:37
kitajce to żółtki, tutaj są filipince, a to nie są żółtki.
Zgłoś
Avatar
aveyron 2011-08-02, 19:02 1
że jak? ze co? że o chuj chodzi?
Zgłoś
Avatar
k................5 2011-08-02, 19:27 1
ze z dziury w dachu, auminiowej blaszce i butelki po litrowej coli wypełnionej wodą robia oswietlenie w filipińskich slamsach. Kazda taka butelka potrafi swiecic maksymalnie tak jasno jak zwykla 60 watowa zarowka. Nie wiem co w tym było tak trudnego do zrozumienia....
Zgłoś
Avatar
dziura 2011-08-02, 19:34
Dla niedoinformowanych- woda wymieszana jest z wybielaczem, a cały sposób został wymyślony przez paru kolesi z MIT-u, jako wsparcie dla najuboższych.
Zgłoś
Avatar
Saint Spear 2011-08-02, 23:27 4
Wymyslili dziure w dachu zatkana przezroczysta butelka- szacun. Niestety to niezwykle wymyslne rozwiazanie ma tez kilka wad: jedna z dominujacych jest to ze w nocy kiedy najbardziej potrzebne jest swiatlo nasz pomyslowy swietlik nie swieci
Zgłoś
Avatar
ValvePlsFix 2011-08-02, 23:36 2
@up ty na poważnie ?
Zgłoś
Avatar
Mr Trolololo 2011-08-03, 0:19
Trzeba to opatentować w polsce tylko zróbmy lepszą wersje mianowicie potrzebni nam są murzyni i robaczki świętojańskie z których nasi ulubieńcy będą pozyskiwać lucyferynę, czyli takie gówno które świeci w ciemności
Zgłoś
Avatar
RastaMan 2011-08-03, 1:15
hmm to wielki postęp technologiczny, na pewno na miarę tego żeby trąbić o tym w mediach, ciekawe co będzie jak wynajdą koło?
Zgłoś
Avatar
Francysl 2011-08-03, 2:43
a słońce w nocy nie będzie im świecić, to czym sobie oświetlą dom.. światłem z lodówki? Czy też jest na butelki?
Zgłoś
Avatar
k................5 2011-08-03, 9:33 3
Nie wiem czy zauważyliście, bando idiotów, ale "domy" na slamsach nie mają okien bo to zbyt duży luksus. Ich "domy" zbudowane są z kilku blach falistych. Dziura, która miałaby służyć za okno raczej nie byłaby dobrym pomysłem, bo ulatywałoby nią całe ciepło. Więc jeśli mamy budynek, w którym nie mamy okien to chyba kurwa logicznym jest, żeby zamontować oświetlenie.

No ale jak widać to już przekracza granice waszych zdolności pojmowania reczy oczywistych dla człowieka rozumnego. Lepiej napisać coś w chuj inteligentnego: "w nocy słońce nie świeci"
Zgłoś
Avatar
szefooo 2011-08-03, 13:36 1
kerim85 napisał/a:

Dziura, która miałaby służyć za okno raczej nie byłaby dobrym pomysłem, bo ulatywałoby nią całe ciepło.



Patrz no geniuszu wymyslisz jeszcze szybę albo kawałek plexy i wynajdziesz u nich okno przez które nie spierdala ciepło a daje 400% więcej światła.
Wejdziesz na wyższy poziom i może pozwolimy ci zamieszkać w zacofanej technologicznie Polsce.
Zgłoś
Avatar
k................5 2011-08-03, 13:55 4
No racja! bo przeciez na slamsach plexia i szyby leżą całymi stosami.... że też setki wolontariuszy na to nie wpadło!!
Zgłoś
Avatar
Shape 2011-08-04, 5:44
ni chuja nie poniemaju,,,
Zgłoś
Avatar
asd1235 2011-08-04, 23:16
jesli w nocy tez tak dziala to zapierdalam na filipiny mieszkac
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie