18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Ekopedały vs. Ekipa Sadistica
Z................z • 2012-08-08, 18:42
Dziś stoczyła się mała wojna między wegetarianami a sadolami na facebooku, z oczywistą przegraną tych pierwszych
Sadyści na czerwono, wegpedały na czarno. Pojawiło się to raz na sadolu, jednak autor tematu bał się odpowiedzialności, więc wrzucam jeszcze raz.



Reszta, w komentarzach
Zgłoś
Avatar
Ęmi 2012-08-08, 22:44 11
A wszystko zaczęło się od mojego furta
Coby nie było, że jestem gołosłowna, oto ja i moje futro z czarnych królików

Zgłoś
Avatar
LatajacyDywanik 2012-08-08, 22:45
@szer.Lucjan

według ciebie ryby to nie mięso ?
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-08-08, 23:03
LatajacyDywanik napisał/a:

@szer.Lucjan

według ciebie ryby to nie mięso ?



owszem to mięso... przeczytaj wszystkie moje posty, jednak jest to mięso bogate w niskonasycone kwasy tłuszczowe, bardzo zdrowe... ja osobiście przepadam za sushi, oraz dobrym kurczakiem z warzywami, mówiłem natomiast o czerwonym mięsie... jest ono wyjątkowo niezdrowe i jego wartości odżywcze jednak są mniejsze niż jego szkodliwość. Owszem ryby takie jak łosoś zawierają rtęć która jest szkodliwa ale jest to tylko i wyłącznie spowodowane zanieczyszczeniem środowiska przez człowieka.
Zgłoś
Avatar
misiekps 2012-08-08, 23:05 7
wymienię futro z królików na abażur z żyda
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-08-08, 23:05
@ęmi

ładne zdjęcie, ładne futro, łade oczy i twarz. Miło, że się podzieliłaś zdjęciem i z tego co widzę blisko mnie mieszkasz

xa0x0xa0x0ax0

I'm the flirt master! level 229292929
Zgłoś
Avatar
Leouch 2012-08-08, 23:10
@~Ęmi
brwi nie masz
Zgłoś
Avatar
Ęmi 2012-08-08, 23:15
@ up nie są mi niezbędne do szczęścia
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-08-08, 23:19
ma brwi przecie, nie każda musi być jak Frida nie? xD
Zgłoś
Avatar
PTERO 80 2012-08-08, 23:21
a masz inne futro ?
Zgłoś
Avatar
Ęmi 2012-08-08, 23:31
PTERO 80 napisał/a:

a masz inne futro ?



Ze srebrnego lisa mam
Zgłoś
Avatar
Szakhal 2012-08-08, 23:33
@Ęmi
Byłem ciekaw o kogo to z sadistica się rozchodzi kto rozpoczął tą dyskusję na FB. Swoją drogą, komentarz dobry. Zaś co do zdjęcia, to mam tylko jedno, czy dwa pytania. Sama robiłaś? Jeśli tak, to ciekaw jestem innych Twoich prac. Masz dobre oko, dosłownie i w przenośni
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-08-08, 23:35
Zleciała się banda podrywaczy xD spadam z tematu
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-08-09, 0:07
Cytat:

A wszystko zaczęło się od mojego furta
Coby nie było, że jestem gołosłowna, oto ja i moje futro z czarnych królików



A mogłabyś wrzucić ten abażur z Żyda?
Zgłoś
Avatar
willove 2012-08-09, 0:46
Eh wojna od wieków. Ateiście dojebują do katoli, bo w coś tam sobie wierzą ; homosie na normalnych że w dupke lepiej ; normalni na homosiów że pedały ; ekopojeby na normalnych że zwierzęta fu - rośliny cacy ; normalni na ekopojebów że pojebani ; czarni na białych ; biali na czarnych... I tak można w nieskończoność.
Tematów rzeka, lecz każdy to dno..
Ale jak kto woli, trzeba sobie czas umilić.

ekhem... Jebać żydów

Dziękuje.
Zgłoś
Avatar
krycha7 2012-08-09, 1:00
Parę lat temu jak znalazła się grupa osób o odmiennych poglądach to dyskutowali na ten temat we własnym gronie, ja rozumiem, że XXI wiek, że facebook=otwarta dyskusja, że dla niektórych życie kończy się na facebooku, ale naprawdę przyjemniej się wymienia poglądy twarzą w twarz, aczkolwiek czytając "strzał w łeb i ded", nieco bardziej rozumiem zaistniałą sytuację, gdyż ciężko o konstruktywną dyskusję wśród osób, które nie mają argumentów i sugerują rzekome ośmieszenie drugiej osoby, które nie następuje. Ogólnie tą dyskusję uznaje za zwyczajne fejsbukowe kłótnie, nie wypowiem się o potencjalnej średniej wieku wśród osób "dyskutujących", bo nie jestem z tych, co z zasady dyskryminują młodzież, ale...

kurwa, jak można tak jak jebane dzieci wydłubywać sobie oczy na fejsbuku, do chuja?!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie