18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu "Pasożyty do roboty" zgłoszony przez Veni_Vidi
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Hege 2024-07-09, 11:27
Pod koniec nagrania zostali trafnie podsumowani.

Uprzykrzyć życie szeregowym obywatelom to potrafią, ale już uderzyć o instytucje które faktycznie są odpowiedzialne za niszczenie klimatu to już jaj nie mają.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-09, 11:27
Po komentarzach na żydrurce widać, że ludzie nic nie kumają. Pochwalają kierowców, ale tych co blokują mają za oszołomów i nierobow, nie rozumieją, że oni właśnie są w pracy, aj waj.
Zgłoś
Avatar
KrisXman 2024-07-09, 11:28 1
Chiba bym którąś łazję przejechał jestem strasznie pobudliwy i zrobił bym to z ogromną przyjemnością a jak bym mógł uniknąć kary duda uniewinnia to rozjechał bym wszystkich
Zgłoś
Avatar
P................c 2024-07-09, 11:28
Hege napisał/a:

Pod koniec nagrania zostali trafnie podsumowani.
Uprzykrzyć życie szeregowym obywatelom to potrafią, ale już uderzyć o instytucje które faktycznie są odpowiedzialne za niszczenie klimatu to już jaj nie mają.



Im nigdy nie chodziło w uderzanie w korporacje czy "instytucje" które ich finansują xD Od początku chodzi tylko o wkurwienie zwykłych ludzi i jakieś skurwiałe żydowskie interesy
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2024-07-09, 11:30
Bodnarowcy już dobierają się do dupy kierowcom, co zareagowali na popełniane przez aktywiszcza przestępstwa
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-07-09, 11:31
Kurwa! Piwsko Ci dałem przypadkowo! A za dubla się nie należy, gapo jedna.
Zgłoś