18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Hojren 2014-02-06, 13:16 33
tam jak się nie zgadzali w sprawach prawnych to dzielili na pół i każda strona sobie ustanawiała co chciała bez zbędnych kłótni. Taka mnie fantazja naszła ostatnio - jakby podzielić Polskę na pół (wiem wiem, kolejny rozpad dzielnicowy, osłabienie kraju itp itd - ale on już jest słaby tak, że nic nie możemy praktycznie) i do jednej połówki wrzucić wszystkich lewaków genderowców itp i zamknąć przed nimi "nie-lewą" stronę. ciekawe jakby sobie radzili bez tych wszystkich doktorów nauk ścisłych i innych wybitnych osobistości (bo żadna z nich nie jest na tyle poryta, żeby być lewakiem, wystarczy tylko myśleć, żeby dostrzec jaka to poryta ideologia)
Zgłoś
Avatar
c................I 2014-02-06, 13:25 1
Jak nasza cudowna Unia Europejska nie pierdolnie to nasza prawnuki będą widziały coś takiego w Europie.

Pomyślcie: Wyobraźcie sobie każdy stan w USA jako osobny kraj. A nie jest to trudne, bo każdy osobny ma swoją gwarę, stolicę, granicę, styl życia a nawet odmienne prawa. Są stany bogatsze i biedniejsze. Prestiżowe i wieśniackie. Kazdy z nich ma swojego przedtswiciela itp., itd.
Jeżeli ktoś spyta mnie, to wygląda to tak jakby Europa kształtowała się na wzór USA. Jest to ten sam model.

Czemu mi to przeszkadza?
- Bo nie lubie USA za to, że jest to tępy naród.
- Żeby doprowadzić go do porządku potrzebna była wojna secesyjna.
- Jednym państwem łatwiej manipulować niż pięćdziesięcioma.
- Dojdzie do momentu złączenia usa i Wolnej Europy.
- To wszystko plan elit na łatwiejszą manipulację prostych ludzi.
- Że zniknie zróżnicowanie kulturowe, a w tym przynależność narodowa
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-02-06, 13:37
Hojren, czy zaden temat nie obejdzie sie bez nachalnej agitki takich debili jak ty?
Zgłoś
Avatar
Hojren 2014-02-06, 13:43 1
@up
Zaraz wychodzę, więc parę się obędzie
Zgłoś
Avatar
k................a 2014-02-06, 16:52
jeszcze zapomnieli o iraku i afganistanie
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2014-02-06, 18:54
Bo naturalną rzeczą dla skupisk ludzkich jest rozdrabnianie się wg bliżej nieokreślonych kryteriów, dlatego żadne imperium nie przetrwało długo i dlatego nowe cesarstwo rzymskie (UE) upadnie szybciej niż mogłoby się wydawać.
Zgłoś
Avatar
tomii666 2014-02-06, 19:00
W Minesocie i Maine, to nawet grunt zatopili, żeby im pasowało....
A co nie stać ich xD
Zgłoś
Avatar
dnr 2014-02-06, 19:07
@cys23.II

słyszałeś waść, że za multikonta bany rozdają? Mogłeś się nazwać mniej podejrzanie, zbanowany użytkowniku cys23 sadistic.pl/uzytkownik/cys23,147905
Zgłoś
Avatar
P................� 2014-02-06, 19:12
Multikonto ban !
Zgłoś
Avatar
popek11111 2014-02-06, 19:36
gdyby każdy stan byłby państwem? afryko witaj!!!
Zgłoś
Avatar
michal2000 2014-02-06, 19:48
@Hojren Buehehe... to ciekawe, że na największych Polskich uniwersytetach środowisko akademickie złożone z tych ścisłowców popierają gender Zaś statystycznie naukowcom daleko do prawicowych poglądów w wydaniu Sadistica i raczej większość z nich podziela poglądy mieszane (tzw. trzecia droga). I na takich mieszanych poglądach zbudowano takie potęgi jak USA, Szwajcaria, Kanada itd.
Zgłoś
Avatar
RapujacyToster 2014-02-06, 19:49 16
mare30ks napisał/a:

Hojren, czy zaden temat nie obejdzie sie bez nachalnej agitki takich debili jak ty?



Zgłoś
Avatar
eNeRgOo 2014-02-06, 19:52
Hojren napisał/a:

tam jak się nie zgadzali w sprawach prawnych to dzielili na pół i każda strona sobie ustanawiała co chciała bez zbędnych kłótni. Taka mnie fantazja naszła ostatnio - jakby podzielić Polskę na pół (wiem wiem, kolejny rozpad dzielnicowy, osłabienie kraju itp itd - ale on już jest słaby tak, że nic nie możemy praktycznie) i do jednej połówki wrzucić wszystkich lewaków genderowców itp i zamknąć przed nimi "nie-lewą" stronę. ciekawe jakby sobie radzili bez tych wszystkich doktorów nauk ścisłych i innych wybitnych osobistości (bo żadna z nich nie jest na tyle poryta, żeby być lewakiem, wystarczy tylko myśleć, żeby dostrzec jaka to poryta ideologia)



Bez Profesor Pawłowskiej na pewno byłoby o wiele lepiej
Zgłoś
Avatar
Polandball 2014-02-06, 20:33
@cys23.II

Poducz się trochę historii - stany połączyły się bo nie było narodu amerykańskiego - stany były zlepkiem kultur w każdej wiosce.

Europa jest kontynentem o silnej odrębności narodowościowej i przez wieki nikomu nie udało się jej połączyć w jedno państwo - bo narody europejskie już istnieją, a na ich kulturze nie da się stworzyć nowego narodu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie