18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Tassadar 2015-04-13, 11:16
20 min obejrzałem. Ciężka technika. Wniosek jest taki jak zwykle, powiem wam w skrócie. Śmieszne już jest to, że wszyscy wiedzą a udają jakby nie wiedzieli.
Zgłoś
Avatar
p................a 2015-04-13, 11:51
Idą wybory- czas na Smoleńsk.
Zgłoś
Avatar
Wykalaczek 2015-04-13, 12:09
gówno mnie to obchodzi, juz dawno o tym zapomnialem i prosze mi wiecej nie przypominac
Zgłoś
Avatar
Thunbi 2015-04-13, 13:52 5
dr. Morawiecki brzmi jakby mia umrzeć.
A smoleńsk? Kurwa, po co ruscy mieliby zabijać prezydenta, który dzielił Polaków jak nikt inny. To tak, jakby mieli zabić Maciarewicza - oni powinni ich chronić po 100kroć, bo nikt nie robi tyle burdelu w kraju co oni.
Zgłoś
Avatar
Wolf3D 2015-04-13, 15:41
@up
to wina opozycji ze w panstwie jest syf, to musi pisac osoba z bardzo duzym IQ w stosunku do ameby.

Debile tu chodzi o okolo 400mld eur co byscie ciule zrobili dla takiej kasy? Wszystko.

Niech mi ktos wyjaśni kurde dlaczego z czarnych skrzynek nie skopiowano wszystkiego 1:1 ????? Tylko jakies próbkowanie kurwa to jest śmiech na sali. Kto to kurwa robi jakieś dzieci?
Zgłoś
Avatar
baltor2004 2015-04-13, 17:14 7
Jak czytam wypowiedzi niektórych użytkowników, to rzygać się chce...
Ludzie myśmy nawet oryginałów czarnych skrzynek nie mieli, Polacy pracowali na kopiach.
Już niedługo po tym jak RMF FM tego paszkwila wypuścił, to były wypowiedzi ekspertów, że te stenogramy są zmanipulowane i to mocno. Po za tym eksperci z IAS twierdzą, że mikrofony z kokpitu zbierają odgłosy do 5 metrów od kokpitu, a ten cały pajac "ekspert" Artymowicz twierdzi, że tylko w kokpicie ( po to żeby nie było pomówień, że zarejestrowane głosy pochodzą spoza kokpitu). To ja się kurewa pytam jakim cudem udało się uchwycić odgłos rzekomego uderzenia w brzozę (tępy głuchy odgłos- tak interpretowany SIC!) jeżeli miejsce rzekomego uderzenia znajduje się 10 m od kokpitu ? Równie dobrze mógł to być odgłos detonacji ładunku, albo pierdnięcia pilota, a nie uderzenia w pancerną brzozę.
Zgłoś
Avatar
Thunbi 2015-04-14, 14:38 2
@Wolf3D
Nikt nie mówi, że to wina opozycji, amebo.
Rozumiem, że wojna polsko-polska pis vs po to tylko i wyłącznie wina rządu? No rozumowanie typowej ameby, która każdy swój pogląd życiowy otrzymuje z 3 miejsc: 1) od mamy, 2) z radioodbiornika, 3) z ambony od księdza.
Syf jest w państwie - tego żadna zdrowa na umyśle osoba nie zaneguje.
Ale proszę cie, nie pierdol, że Jarek, Antoni, Mariusz i cała reszta tej złotej ekipy pierdoli o Zamachu Smoleńskim, bo im zależy na prawdzie albo sprawiedliwości dziejowej. Po prostu znaleźli sobie masę takiej ciemnoty i tłuszczy jak ty i tobie podobni i na waszych glosach biją ciężko hajs w sejmie. Nawet gdyby sw. pamięci Lech zszedł na ziemie i powiedział: Ludzie kurwa, rozjebaliśmy się, nie spinajcie dupy tyko budujcie przyszłość naszego kraju." to Jarek i tak by w to nie uwierzył, bo banda wiejskich ekspertów lotniczych takich jak ty i up, muszą mieć jakąś sensacje i wroga, na którego zwalą to, że im w życiu chujowo.
Zgłoś
Avatar
baltor2004 2015-04-14, 19:03 1
kurwa nie chce mi się już kolejnemu debilowi, co nie potrafi samodzielnie myśleć, czegokolwiek tłumaczyć
Powiem ci tylko Thunbi, czy jak cie tam zwą , że mentalność wać niepana niczym się nie różni od mentalności murzyna na plantacji bawełny w Luizjanie.
Zgłoś
Avatar
miqu2010 2015-04-15, 16:35
No dobra a co by Polska zrobila jakby Putin powiedzial tak zastrzelil tupolewa zeby zabic prezydenta L.K. no i co ??? Na ukrainie regularna wojna od 2 lat a w mediach nawinka ze seperatysci i jakies tam lokalane potyczki .... fakt czy zamach czy nie my mozemy stawiac pomniki i nic wiecej , dlatego nie warto nawet o tym dyskutowac bo w tej chwili to tylko temat zastepczy...
Zgłoś
Avatar
HeinrichKrauss 2015-04-17, 16:51
@Wolf3D - "Niech mi ktos wyjaśni kurde dlaczego z czarnych skrzynek nie skopiowano wszystkiego 1:1 ????? Tylko jakies próbkowanie kurwa to jest śmiech na sali. Kto to kurwa robi jakieś dzieci? "

Najprawdopodobniej zapis dźwięku z pokładu samolotu miał charakter analogowy (w czasie ciągłym, rzeczywistym), a do dalszych badań, eliminacji szumów, próby wydzielenia głosów ludzkich (czyli dźwięków z konkretnego zakresu częstotliwości) eksperci musieli stosować dane w formie cyfrowej. Na nowych samolotach montuje się już raczej urządzenia z cyfrową rejestracją dźwięku... no właśnie, a Tupolew do nowych to raczej nie należał.

Dane analogowe zapisuje się w sposób cyfrowy przez próbkowanie, bez tego mieli by tylko nagranie z taśmy, na którym mogło się sporo szumu złapać.

Przypuszczam że gość ma sporo lat doświadczenia i wie o czym gada, ale przecież wiadomo, że internauci znają się na każdym temacie lepiej...
Zgłoś