18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
M.Sick 2014-06-17, 20:29
Pierre d'Ollony napisał/a:

Dobra, teraz wam to rozjaśnię trochę [...] ale chuj nie chce mi sie pisac bo i tak tego pewnie nikt nie czyta


No kurwa, jak zacząłeś to dokończ. Już któryś raz z kolei czytam, że komuś się nie chce pisać, bo i tak nikt nie czyta. A tak nie, chuj, muszę się wysilać i pisać komentarz. Jak nie masz zamiaru pisać to nie pisz o tym, że wiesz więcej! Krrrrrwa no :C
Zgłoś
Avatar
viomatic 2014-06-17, 21:50 2
Jakby ktoś nie mógł sobie wyobrazić tego co napisał Pierre d'Ollony to odsyłam do lektury i fotek.
Zgłoś
Avatar
m................z 2014-06-17, 23:22
Indyjczykiem powiadasz? A ja myślałem, że mieszkaniec Indii to hindus jest
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2014-06-18, 3:10 1
viomatic, dzięki za te zdjęcia. od dziś to hindusi są dla mnie najochydniejszymi z podludzi. zawsze byli w czubie, ale dzięki tej galerii przebili romów.
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-06-18, 13:15
PatrolZG napisał/a:

viomatic, dzięki za te zdjęcia. od dziś to hindusi są dla mnie najochydniejszymi z podludzi. zawsze byli w czubie, ale dzięki tej galerii przebili romów.



Upchaj ponad miliard ludzi w jednym kraju, a potem jedz do slamsów robić zdjęcia. I to bez znaczenia czy będą to czarni, żółci, biali, będzie to wyglądać tak samo.
Zgłoś