18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
Eksplozja w stolicy Libanu
floverinho • 2020-08-04, 18:07
Cytat:

A massive explosion shook Lebanon’s capital Beirut on Tuesday and there are reports of multiple injuries.

Videos of the explosion show a huge blast followed by screaming and thick smoke rising over the city.

According to Reuters and the Associated Press, the blast happened in the port area of the city, which contains warehouses.







[ Komentarz dodany przez: Angel: 2020-08-05, 12:38 ]
Kontynuacja tematu z materiałami HARD - sadistic.pl/eksplozja-w-stolicy-libanu-materialy-hard-vt522375.htm

Wszelkie treści HARD proszę dodawać do tematu w dziale HARD - powyższy link- a nie w tym temacie.
Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Elbląg 2020-08-07, 21:00 1
aronio napisał/a:

siarka z zapałek dzwonek rowerowy i śruba -wszystko razem do kupy i o ścianę jeb ewentualnie karbid woda(ślina) puszka po farbie i też jeb



Kolega też tych czasów bieda i nic

retromaniek napisał/a:

kabel od prodiża....
wiem, czym to pachnie...



kabel od prodiża głównie służył dla takich co nie wracali z podwórka do godziny 20.00
o tej porze było mycie i kolacja zwykle kanapki z konserwa albo z metką
Zgłoś
Avatar
dyhayne 2020-08-07, 21:00 4
@up Ja to na bogato, podpierdalałem naboje do syfonów i to dopiero było jeb. Kiedyś jeden jak wystrzelił to o ucho mi się otarł, troszku w lewo i byłby hard. Zazwyczaj jak strzelał to w górę, więc wrzucałem je do ogniska i tak na kilkadziesiąt metrów spierdzielałem i na glebe. A tu franca ewidentnie chciała mnie dojechać faaajnie było. A dzisiejsza młodzież będzie sobie opowiadać, jaki zajebisty filmik na tiktoku ogladali. Tragedia
Zgłoś
Avatar
bercisko 2020-08-07, 21:03 1
Krzysztof_Elbląg napisał/a:

Kolega też tych czasów bieda i nic
kabel od prodiża głównie służył dla takich co nie wracali z podwórka do godziny 20.00
o tej porze było mycie i kolacja zwykle kanapki z konserwa albo z metką



Kurwa jak ja nienawidziłem tej metki. Za to uwielbiałem galaretkę z konserwy.
Zgłoś
Avatar
N................y 2020-08-07, 21:05 4
Zgłoś
Avatar
F................r 2020-08-07, 21:13
Ciapate panienki w białych sukniach do ślubu jak w cywilizowanych krajach? Nie wiedziałem.
Zgłoś
Avatar
N................y 2020-08-07, 22:55 1
Forfiter napisał/a:

Ciapate panienki w białych sukniach do ślubu jak w cywilizowanych krajach? Nie wiedziałem.



Bo to prawdopodobnie chrześcijanie

Zgłoś
Avatar
Eknen 2020-08-07, 21:16
dodam , że niby taka bieda w tym Libanie i kraj na skraju bankructwa, a gruba mieszka lepiej od 65% polskich rodzin . Pokój współdzielony przez dwie córki , wydaje mi się. Ja to z siostrą żyłam na 6m2 , co za koszmar.
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-08-07, 21:25 1
bercisko napisał/a:

Kurwa jak ja nienawidziłem tej metki. Za to uwielbiałem galaretkę z konserwy.



Ja kiedyś też metki nie nawidzilem ale dziś uwielbiam
Z prodiza pamiętam pyszne kurczaki i pierwsza PIZZE
Zgłoś
Avatar
piotrszymek 2020-08-07, 21:39 2

Eknen napisał/a:

dodam , że niby taka bieda w tym Libanie i kraj na skraju bankructwa, a gruba mieszka lepiej od 65% polskich rodzin . Pokój współdzielony przez dwie córki , wydaje mi się. Ja to z siostrą żyłam na 6m2 , co za koszmar.



Ty ośla łąko,nie potrafisz czytac?
,przeciez napisane jest ze to sklep meblowy
Zgłoś
Avatar
saves 2020-08-07, 21:43
To był ten słynny "podaj harpun".
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2020-08-07, 21:52 2
r061071 napisał/a:

różnica powierzchni tych dwóch ciał



Gruba zamknęła się dosyć szczelnie w pomieszczeniu podejrzewam, że zadziałała tutaj różnica ciśnień na otwartej przestrzeni fala uderzeniowa rozchodzi się równomiernie we wszystkich kierunkach gdy wpada do pomieszczenia przez wielką dziurę szuka ujścia, z drugiej strony mieszkania musiały być małe okna do tego pomieszczenie kumuluje całą akcję Chciała ratować swoje tłuste dupsko zamykając szczypiorowi drzwi przed nosem. Jebana samolubna sucz

Spar1988 napisał/a:

Ktoś powie dlaczego fala zabrała grubą a szczypiorka który stał pół metra obok niej już nie ^^


Odpowiedź masz wyżej pojebałem akcję
Zgłoś
Avatar
abadon 2020-08-07, 22:15
gruby kebab
Zgłoś
Avatar
matejkomatejko 2020-08-07, 22:21
piotrszymek napisał/a:

Ty ośla łąko,nie potrafisz czytac?
,przeciez napisane jest ze to sklep meblowy



Nie umie czytać. Tylko ogląda...
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-08-07, 22:41 1
Ciekawe jak wygląda gruba naszpikowana odłamkami szkła
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2020-08-07, 22:55
Otylosc prowadzi do zgonu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie