18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Gigantyczna eksplozja wstrząsnęła dziś rano niemieckim Leverkusen. Jak informują tamtejsze media do wybuchu doszło prawdopodobnie w spalarni odpadów w parku chemicznym fabryki leków należącej do firmy Bayer.

Przyczyna wybuchu pozostaje nieznana. Służby ostrzegają mieszkańców przed "ekstremalnym niebezpieczeństwem" i ogromną czarną chmurą unoszącą się nad miastem.

Jak podaje Bild, mieszkańcy dostali na swoje telefony ostrzeżenia o : "Ekstremalnym niebezpieczeństwie". Federalny Urząd Ochrony Ludności i Pomocy w sytuacjach Klęsk Żywiołowych wystosował apel do mieszkańców o zamknięcie okien i pozostanie w domach. Osoby przebywające na zewnątrz zostały poproszone o poszukanie schronienia. W mieście wyją syreny alarmowe.



ukryta treść




Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-07-27, 12:04 7
W końcu się szwaby wzięli na uchodźców
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2021-07-27, 12:05 78
i cyk 20 lat spalin z samochodów poszło w atmosfere w ciągu godziny a ekozjeby dalej namawiają do elektryków xD
Zgłoś
Avatar
PoProstuNIKT 2021-07-27, 12:16 3
ładny dym, prawie jak w Berlinie w 44'/45'
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2021-07-27, 12:21 42
Może byśmy tak jebanych Szwabów obciążyli kara za zanieczyszczanie powietrza? Kombinatorzy pierdoleni. Chuj w dupę Niemcom jak ja śmieci nienawidzę.
Zgłoś
Avatar
Yakov 2021-07-27, 12:25 4
SlimShady napisał/a:

Może byśmy tak jebanych Szwabów obciążyli kara za zanieczyszczanie powietrza? Kombinatorzy pierdoleni. Chuj w dupę Niemcom jak ja śmieci nienawidzę.



A ja szanuję. Przepierdolić z kretesem 2 wojny światowe, a chwilę później zbudować jedną z najpotężniejszych gospodarek świata to potrafi tylko Niemiec lub Japończyk.
Zgłoś
Avatar
PoProstuNIKT 2021-07-27, 12:38 22
Yakov napisał/a:

A ja szanuję. Przepierdolić z kretesem 2 wojny światowe, a chwilę później zbudować jedną z najpotężniejszych gospodarek świata to potrafi tylko Niemiec lub Japończyk.



szanujesz kogoś kto nie szanuje Ciebie, niezłe spierdolenie

ps. PLAN MARSHALLA jak ci coś to mowi a po drugie niemcy musiały być odbudowane i zmilitaryzowane bo były krajem graniczącym z żelazną kurtyną z blokiem państw socjalistycznych
Zgłoś
Avatar
Yakov 2021-07-27, 12:54 6
ecnart napisał/a:

szanujesz kogoś kto nie szanuje Ciebie, niezłe spierdolenie



Nie zależy mi na niemieckim szacunku. Poza tym za co mają mnie szanować? My kurwa nawet jednej jebanej fabryki elektroniki nie potrafimy postawić. Kiedy Niemcy przodują w technologiach produkcji stali my odsprzedajemy ostatnie huty na wschód.
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2021-07-27, 12:57 4
Wy tu pierdolicie gadu gadu, a tu trzeba patrzeć żeby wiatr od niemców do nas nie wiał bo chuj wie co to za gówno.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-07-27, 12:59 12
Yakov napisał/a:

A ja szanuję. Przepierdolić z kretesem 2 wojny światowe, a chwilę później zbudować jedną z najpotężniejszych gospodarek świata to potrafi tylko Niemiec lub Japończyk.



Cytat z filmu:
"W nich amerykanie 40 lat forsę ładowali, a w nas Ruskie Marksa i Lenina... To jak ja mam z nimi konkurować?"
Zgłoś
Avatar
srebrny_pukacz 2021-07-27, 13:00 2
Dział IT migruje fabrykę do chmury ASAP.
Zgłoś
Avatar
Yakov 2021-07-27, 13:02
mygyry napisał/a:

Cytat z filmu:
"W nich amerykanie 40 lat forsę ładowali, a w nas Ruskie Marksa i Lenina... To jak ja mam z nimi konkurować?"



W nas Unia ładuje 20 i wciąż jest chujowo lecz stabilnie jak na 40 mln kraj.
Zgłoś
Avatar
romansja 2021-07-27, 13:39
Pewnie nowy rzut polaczkow zapierała 500% normy, wkoncu to spalarnia odpadów
Zgłoś
Avatar
PoProstuNIKT 2021-07-27, 13:42 15
Yakov napisał/a:

W nas Unia ładuje 20 i wciąż jest chujowo lecz stabilnie jak na 40 mln kraj.



nie zauwazyles ze teraz jak juz wszystko wykupily zagraniczne korporacje to nawet jak wpierdolą miliardy trylionów kasy to i tak zyskają Ci co sa najwyzej? - to nie polacy tylko zarządy zagraniczne. Chuja macie pojecie o geopolityce

Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-07-27, 14:10 17
Yakov napisał/a:

W nas Unia ładuje 20 i wciąż jest chujowo lecz stabilnie jak na 40 mln kraj.



"Unijne miliardy wydawane w Polsce służą także Niemcom i innym krajom starej Unii. Z każdego euro przekazanego do Polski przez niemieckich podatników do Niemiec wraca 85 eurocentów"

Jesteś kompletnie oderwany od rzeczywistości.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie