18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
pierzi 2012-08-23, 21:11
najgorsze, że ileś tam tysięcy ludzi zapłaci c+ czy polsatowi za oglądanie tego szitu...btw właśnie oglądałem legie, a teraz sląsk...kto ogląda ten wie o co chodzi
Zgłoś
Avatar
Baksiu 2012-08-23, 21:20
To żem się uśmiał. Dawaj więcej...
Zgłoś
Avatar
dominha 2012-08-23, 21:24
Heh. W sumie ile dekad można te żale wylewać. Było, jest i wydaje się że będzie mizernie, zwłaszcza po popisach Śląska w pucharach. Może więc nadszedł czas żeby wyśmiewać tych kopaczy i wyrobników (bo piłkarzami i wirtuozami ich nazwać nie można)
Zgłoś
Avatar
fabiothethird 2012-08-23, 21:39
Na wesoło? Przecież to parada porażek, żenada. Oczywiście czasami się zdarza kiks, czy nawet samobój, ale żeby kuźwa nie trafić w piłkę i jeszcze się przy tym przewrócić? Za takie coś to by cię w "C" klasie wyśmiali, a tu pierwsza liga. Brak elementarnego wyszkolenia technicznego. Najgorsze jest to, że im się wcale nie opłaca być lepszym - bo i po co podnosić poprzeczkę i sobie utrudniać, skoro i tak dostajemy absolutnie nieziemską kasę?! Sport w naszym kraju to doskonały przykład irracjonalności systemu: patałachy nożne dostają miliony, kiedy prawdziwe talenty robią na 2 etaty i z własnej kasy wykładają, żeby móc pojechać na zawody; a potem jeszcze dziennikarze pseudo-znawcy szukają przyczyn rozczarowania naszych na igrzyskach...
Zgłoś
Avatar
John Deere 2012-08-23, 21:40
Uśmiałem się jak nigdy...
Zgłoś
Avatar
m................t 2012-08-23, 21:43
0:55 chcieli go umyć, lecz niestety nie trafili...
Zgłoś
Avatar
Holineks 2012-08-23, 21:49
Takich zagrań jest pełno we wszystkich ligach a to że akurat u nas jest ich więcej to jest też kwestia stadionów na których gramy nie wiem jak to się stało że na nowych stadionach w Polsce stan murawy jest po prostu tragiczny nie ma się co oszukiwać przecież na stadionie w poznaniu trawę wymieniali kilkanaście razy w ciągu ostatnich 2 lat . A poza tym to Polska piłka ma ten problem że podejście jest do dupy większości piłkarzy którzy zostali odchowani przez nasze kluby wyjeżdża za granice a nasze drużyny zamiast wzmacniać zespół osłabiają go .
Zgłoś
Avatar
korball 2012-08-23, 22:06
Polak potrafi
Zgłoś
Avatar
matiponiatowa 2012-08-23, 23:22
to nie na wesoło, tylko na żałośnie...
Zgłoś
Avatar
MassiveMan 2012-08-23, 23:27
Co za drewno...
Zgłoś
Avatar
massq 2012-08-24, 1:01
Niedziela, godzina 17. Komu by się chciało w piłkę grać?
Geniusz
Zgłoś
Avatar
Mr Dan 2012-08-24, 2:39
Złej baletnicy przeszkadza rąbek od spódnicy.
Oni na trawie grają gorzej, niż dzieciaki na orliku, albo na piachu z kamieniami, gdzie można se łatwo kostkę skręcić (wiem z własnego doświadczenia).
Dostają kasę za to i mają umieć grać, a nie narzekać na krzywe boisko.
Zgłoś
Avatar
methos23 2012-08-24, 2:47
Gdy oglądam ligę Polską - kopanina, zero gry.
Gdy oglądam ligę Hiszpańską - podziwiam cudowny sport jakim jest piłka nożna.
Zgłoś
Avatar
P................3 2012-08-24, 3:39
Gdzie Rasiak??
Zgłoś
Avatar
lakusjo 2012-08-24, 15:37
A oni tyle hajsu zarabiają kurwa, nie trafić do bramki z odległości jednego metra to tak jakby lekarz zamiast ręki amputował nogę...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie