18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Ekstraklasa na wesoło
damian_tcv • 2013-12-04, 18:03
Ekstraklasa sama w sobie jest śmieszna, ale jak widać może być jeszcze bardziej śmieszno-żenująca. Nowa część

Zgłoś
Avatar
Enzo_Gorlomi 2013-12-05, 9:59
polska piłka... taka piękna...
Zgłoś
Avatar
Esperalx 2013-12-05, 10:13 1
BŚ18 zawsze spoko! xD
Zgłoś
Avatar
Jab7kO 2013-12-05, 11:21
Taka zabawa "na wesoło" to może być sklecona z każdego meczu ekstraklasy
Zgłoś
Avatar
marcinpx 2013-12-05, 13:32
ja pierdole taka jakosc az mnie oczy bolą
Zgłoś
Avatar
Eftar 2013-12-05, 13:54
Da ktoś listę tytułów piosenek?
Zgłoś
Avatar
Slonievsky 2013-12-05, 14:47
To jest przecież typowa polska mentalność, żeby "robić a się nie narobić". PIeniądze? Są. Praca? Jest. Im się po prostu nie chce wysilać bardziej, bo wg nich nie ma takiej potrzeby. Zero potrzeby sukceu, zero zaangażowania i ambicji. Czytaliście wywiad z Sz.P. Danielem Łukasikiem z naszej stołecznej Legii, mistrza Polski? (Sic!) Powiedział, że NIE MA CHĘCI (!!) żeby potrenować więcej! Że nie ma jak, bo trzeba "załatwiać bramkarza" po godzinach. A najlepsi potrafią trenować godzinami, samemu. Naszym się nie chce, bo tak jest im wygodnie. Staram się kibicować jednej z drużyn, ale aż oczy bolą czasami (BŚ18 ) Cóż Panowie... nic nie zdziałamy. Na koniec powiem, że piwo dla pana Tabernak za święte słowa, uzupełniające moją wypowiedź. Miłego oglądania dalszych wyczynów naszej ekstraklasy i kadry. Z mojej strony FUCK THIS, I'M OUT.
Zgłoś
Avatar
komarcomar 2013-12-05, 15:32
2:48 co tam robi Kubica?
Zgłoś
Avatar
NiggaFromNR 2013-12-05, 15:53
komarcomar napisał/a:

2:48 co tam robi Kubica?



Huj z nim ale co to przeleciało nad jego barkiem w 2:52?
Zgłoś
Avatar
Skurvodaktyl 2013-12-05, 18:11
za Grzesia Turnaua i Probierza piwko:D
Zgłoś
Avatar
Unreal47 2013-12-05, 20:13
Nowa część jak chuj..
Zgłoś
Avatar
cielakhsb 2013-12-05, 21:54
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
mi6chal 2013-12-05, 22:10
Tabernak napisał/a:



I dlatego ta banda ciot zwana "piłkarzami" dalej będzie grać gówno, dostawać wpierdol od każdego na arenie międzynarodowej, lecieć w chuja, a nie trenować, bo i po co się starać, skoro banda przygłupów zwących siebie "prawdziwymi kibicami" i tak przyjdzie to gówno oglądać?



Te osoby które nazwałeś "bandą przygłupów" wspierają swój klub na dobre i na złe i nigdzie nie napisałem, że jak się nie starają to też są wspierani. Jak ktoś leci w kulki to kibice są tymi pierwszymi którzy wyrażają swoje niezadowolenie. I gdyby nie ta "banda przygłupów" która nie ma takiego toku myślenia jak ty to nasza piłka by nie istniała bo po co kibicować skoro nie grają w lidze mistrzów i nie odnoszą sukcesów.

cielakhsb napisał/a:



Ssaj pałe,kretynie. Jak ktoś ma inne zdanie ,to ma się nie wypowiadać,bo co ? Bo tobie się tak podoba? Chyba cię pojebalo xD



Chyba musiałbym sobie wykopać stu metrowy dołek żeby zniżyć się do twojego poziomu, ale niestety nie mam na to czasu.
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-12-06, 9:38
mi6chal napisał/a:



Te osoby które nazwałeś "bandą przygłupów" wspierają swój klub na dobre i na złe i nigdzie nie napisałem, że jak się nie starają to też są wspierani. Jak ktoś leci w kulki to kibice są tymi pierwszymi którzy wyrażają swoje niezadowolenie. I gdyby nie ta "banda przygłupów" która nie ma takiego toku myślenia jak ty to nasza piłka by nie istniała bo po co kibicować skoro nie grają w lidze mistrzów i nie odnoszą sukcesów.



I bardzo dobrze, że by nie istniała! Po co to komu? Nudny, mało dynamiczny i wymagających dużych nakładów sport. Do tego sport w którym nasz kraj miał wyniki po raz ostatni ... 30 lat temu. Z czym do ludzi?

Jak byś śmiał zauważyć, to jest wiele krajów gdzie ludzie mają na skopaną wyjebane, albo gdzie jest to sport trzeciej kategorii (choćby USA i Kanada) i jakoś nikogo o to dupa nie boli. Są kibice i jest sport na dużo wyższym poziomie niż u nas.
Zgłoś
Avatar
artur1792 2013-12-06, 20:18
kurwa jakie to nowe jak już ze 100 razy ten film widziałem a na kwejku był z rok temu....
Zgłoś
Avatar
mi6chal 2013-12-06, 22:17
Tabernak napisał/a:



I bardzo dobrze, że by nie istniała! Po co to komu? Nudny, mało dynamiczny i wymagających dużych nakładów sport. Do tego sport w którym nasz kraj miał wyniki po raz ostatni ... 30 lat temu. Z czym do ludzi?

Jak byś śmiał zauważyć, to jest wiele krajów gdzie ludzie mają na skopaną wyjebane, albo gdzie jest to sport trzeciej kategorii (choćby USA i Kanada) i jakoś nikogo o to dupa nie boli. Są kibice i jest sport na dużo wyższym poziomie niż u nas.



To jest twoje zdanie. Dla ciebie mogłoby tej ligi nie być no i ok, ale są tacy jak ja dla których ta liga ma jakieś znaczenie. I co z tego, że nasz graj miał dobre wyniki 30 lat temu? Nie podoba ci się to to nie oglądaj przecież nikt cię do tego nie zmusza. Jest wiele osób takich jak ty a mimo tego oglądają reprezentację. Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale jak kogoś/czegoś nie lubię to po prostu to omijam.

USA, Kanada? Proszę cię.. U nich po prostu większe zainteresowanie jest w innych sportach z wielu powodów i nie rozumiem co te kraje mają do tego. U nas piłka nożna jest sportem narodowym.. Wiesz dlaczego? Nie, nie przez wyniki a przez popularność. Jest to najpopularniejszy sport w naszym kraju i choćbyś chciał to tego nie zmienisz.
Zgłoś