18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Ekstremalne ZOO w Argentynie
demz • 2013-04-05, 15:32
W Argentynie znajduje się Zoo Lujan (Lujan Zoo), ale nie można tego miejsca nazwać zwykłym. Wszystkie zwierzęta w Zoo można własnoręcznie karmić, a nawet przytulić i przy okazji zrobić sobie zdjęcie. Zachowanie tych zwierząt nie jest dla mnie do końca jasne.
Zachęcam do poszukiwania materiałów z nieszczęśliwych "wypadków".



















źródło:
zoolujan.com/zoo_lujan_ingles.htm
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2013-04-05, 22:50
Ci 'odważni' to pewnie samce i samice homo americanus, natura się czasem lituje nad ich głupotą
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-04-05, 22:52 1
tradycyjne zoo w afryce

Zgłoś
Avatar
KAMA_PL 2013-04-05, 22:53
Karmią ich z 0,5 butelek po Coca Coli.
Zgłoś
Avatar
Nabs 2013-04-05, 23:00 2
nie wiem czy jesteście pojebani, razem z bongmanem na czele, czy poprostu robicie z siebie kretynów w komentarzach co by kilka piw od podobnych wam dostać. Psy to udomowione wilki, i jakoś większość z nich o ile w odpowiedni sposób prowadzona nie zjada swoich właścicieli. Wielu ludzi na całym świecie w domu trzyma tygrysy etc co ostatnio nawet tutaj było na sadolu. Jeżeli zwierzak dostaje żarcie, jeżeli zwierzaki są przyzwyczajone do ludzi to im krzywdy nie zrobią.. Ale lepiej pierdolić jak wyżej bo bycie kretynem jest fajne
Zgłoś
Avatar
mazi153 2013-04-05, 23:03
BongMan napisał/a:

Nie zdziwiłbym się jakby szprycowali te zwierzęta jakimś chemicznym gównem, po którym są spokojne i niemrawe.



Wystarczy że ludzie karmią te zwierzęta jedzeniem przeznaczonym dla ludzi, w nim jest wystarczająco dużo chemii która ogłupia.
Zgłoś
Avatar
demz 2013-04-05, 23:04 3
Nabs napisał/a:

nie wiem czy jesteście pojebani, razem z bongmanem na czele, czy poprostu robicie z siebie kretynów w komentarzach co by kilka piw od podobnych wam dostać. Psy to udomowione wilki, i jakoś większość z nich o ile w odpowiedni sposób prowadzona nie zjada swoich właścicieli. Wielu ludzi na całym świecie w domu trzyma tygrysy etc co ostatnio nawet tutaj było na sadolu. Jeżeli zwierzak dostaje żarcie, jeżeli zwierzaki są przyzwyczajone do ludzi to im krzywdy nie zrobią.. Ale lepiej pierdolić jak wyżej bo bycie kretynem jest fajne



Prawda i nieprawda. Gdzieś ostatnio było o tym, jak laska trzymała w domu tygrysa i zaprosiła nieświadomego niczego znajomego, czy tam chłopaka. Drzwi się otwarły, chłopak się wystraszył, tygrys również wystraszony przy nietypowej sytuacji rzucił się na właścicielkę. Nie pamiętam jak się skończyło, ale było ostro. Dzikie zwierzę zawsze będzie dzikie, a psy od lat są udomowione, one tylko pochodzą od wilków tak samo jak człowiek pochodzi od małpy.
Zgłoś
Avatar
kurczak94 2013-04-05, 23:06
@up, tak czy siak, (jak to wcześniej już wspomniano), pierwszą moją myślą, było to, że je szprycują jakąś chemią.

Poza tym, zwierzęta mimo wszystko mają instynkt. Może zanikać po którymś pokoleniu w ZOO, ale to potrzeba na to czasu.
Zgłoś
Avatar
Nabs 2013-04-05, 23:16 1
Instynkt mają i ludzie jeżeli są oddaleni od cywilizacji, czego były bardzo częste przykłady. Psu też może odjebać jeżeli jest nieodpowiednio prowadzony. A są psy które same się proszą o głaskanie czy jakieś zabawy. Tutaj wszystko zależy od właścicieli, a z takimi zwierzętami, nie może właścicielem być byle jaki właściciel. Na pewno nie może to być większość osób tutaj komentujących, bo po komentarzach stwierdzić mogę że odmóżdżenie sięga zenitu..
Zgłoś
Avatar
Darkman-72 2013-04-05, 23:21
Zoo dla zoofili
Zgłoś
Avatar
Raitori 2013-04-05, 23:28
Prawdopodobnie nie podają im wielkich ilości mięsa. Tylko dużo np. mleka. Ale przede wszystkim są odpowiednio tresowane....

a

WTF

WTF
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-04-05, 23:32 1
Może to nowoczesne, postępowe zoo dla zwierząt pedałów.
Zgłoś
Avatar
Techron 2013-04-05, 23:41
@BongMan: Wystarczy, że te zwierzęta były wychowywane przez ludzi od maleńkości i są ciągle najedzone.
Zgłoś
Avatar
H................r 2013-04-05, 23:43 2
Miałem przyjemność pracować w zoo więc pozwolę się wypowiedzieć. Faktycznie samce są znacznie bardziej łagodne od samic, zwłaszcza gdy są oswojone. Co do reszty zdjęć to zdecydowanie możecie podziwiać bardzo nieprofesjonalne podejście do zwierząt, aczkolwiek mogę pójść o zakład że wszystkie zwierzaki na tych zdjęciach były wychowane przez ludzi od dnia narodzin. Najprawdopodobniej przez tych co widać na zdjęciach. Pamiętam jak przed sprzątaniem w klatce podszedł do mnie irbis [samiec] i łasił się o pieszczoty. Oczywiście był za kratami. Na zapytanie do opiekuna o zachowanie tej kici dowiedziałem się że właśnie od narodzin był wychowany przez tegoż opiekuna. Bardzo mnie zdziwiło że nawet do obcej osoby się łasił. Co więcej kiedyś był wyprowadzany na smyczy z klatki w celu uatrakcyjnienia zoo. Wypadków nie było. Generalnie takie spoufalenie się z "dzikim" zwierzętami jest niebezpieczne bo zawsze może coś do łba takiemu strzelić.
Zgłoś
Avatar
regal 2013-04-05, 23:49 1
zwierzęta naszprycowane marihuanen...
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-04-05, 23:57
ŁAŁ. Te zwierzaki albo są wypchane albo jadą na Bromie! Ja najpierw bym się mocno zastanowił czy chce pogłaskać "kocurka". A jak bym nawet się zdecydował to po wejściu do klatki zjebał bym się w porcięta, jak nic. Zjebał bym się tak mocno że kocurek by zesztywniał ze smrodu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie