18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Ekstremalne ZOO w Argentynie
demz • 2013-04-05, 15:32
W Argentynie znajduje się Zoo Lujan (Lujan Zoo), ale nie można tego miejsca nazwać zwykłym. Wszystkie zwierzęta w Zoo można własnoręcznie karmić, a nawet przytulić i przy okazji zrobić sobie zdjęcie. Zachowanie tych zwierząt nie jest dla mnie do końca jasne.
Zachęcam do poszukiwania materiałów z nieszczęśliwych "wypadków".



















źródło:
zoolujan.com/zoo_lujan_ingles.htm
Zgłoś
Avatar
~Velture 2013-04-06, 0:07
Po pierwsze na 99% te zwierzęta nigdy nie jadły surowego mięsa. Oglądałem programy o 'oswajaniu' dzikich zwierząt i od urodzenia nie dostają nigdy surowego mięsa.
Po 2gie na 100% są przekarmiane aby nigdy nie czuły głodu co widać po tygrysie tam na plecach co leży ,że ma już sagan na brzuchu utuczony.
Po 3cie takie zwierze kojarzy ,że człowiek mu daje jeść więc takie wizyty traktują jak karmienie.
Po 4te na 99.99999999999% w końcu któryś z tych zwierzaków ,jeśli nie są faszerowane czymś na uspokojenie ,w końcu kogoś zaatakuje.
Zgłoś
Avatar
rofocale7 2013-04-06, 0:59 1
Hvalr napisał/a:

Miałem przyjemność



Witamy w gronie kobiet sadola
Zgłoś
Avatar
jarekddz 2013-04-06, 3:38
Wstrzykiwują im mariuhuaninę dożylnie. Cała tajemnica
Zgłoś
Avatar
Pierkaczyn 2013-04-06, 8:07
Kiedyś żyła sobie na wsi taka staruszka, policja wycięła u niej od groma krzaków Marry Jane, na sprawie staruszka stwierdziła, że karmi ziółkiem krowy już od dłuższego czasu, ponieważ podczas dojenia <ręcznie,a nie dojarką>krówki są bardzo spokojne i mleko mają <niby>słodsze.Więc nie zdziwiłbym się gdyby karmili te zwierzątka mlekiem z dodatkiem tej magicznej roślinki
Zgłoś
Avatar
Palehajsy 2013-04-06, 12:07
Do lwa wejść? Do lwa kurwa?!
Zgłoś
Avatar
slowik321 2013-04-06, 13:04
@demz człowiek nie pochodzi od małpy. Małpa i człowiek mają wspólnego przodka. Taka uwaga, bo większość ludzi mówiąc to jest w błędzie.
Zgłoś