18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
marianmoc 2015-01-10, 15:05
Szable do boju, lance w dłoń
ciapatego goń, goń, goń
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2015-01-10, 15:17 17
Lewacka charlie hebdo vs. islam.
Kibicuję jak największemu rozlewowi krwi.
Zgłoś
Avatar
qoryto 2015-01-10, 15:35
kiedyś sie kurwa zakrztuszą tym ayllyah aykbyar
Zgłoś
Avatar
J................r 2015-01-10, 20:56
Ciekawe jaka bylaby reakcja ludzi jak bym w metrze sie wydarl Allla u Agbar
Zgłoś
Avatar
flaszka 2015-01-10, 21:49
a jebała ich koza i małe kózki
Zgłoś
Avatar
c................s 2015-01-10, 23:50
JADoktor napisał/a:

Ciekawe jaka bylaby reakcja ludzi jak bym w metrze sie wydarl Allla u Agbar



Jakbyś się tak wydarł w Polsce, przy mnie, to po chwili którą odczekałbym na eksplozję (której jak wiesz nie byłoby) dostałbyś ode mnie taki wpierdol, że ze szmata na głowie (czyt. bandażami) chodziłbyś miesiąc.
Zgłoś
Avatar
~Beny 2015-01-11, 1:26 3
JADoktor napisał/a:

Ciekawe jaka bylaby reakcja ludzi jak bym w metrze sie wydarl Allla u Agbar



Nie trzeba krzyczeć, żeby ludzie na zawał zeszli.
Ze dwa lata temu, w drodze do roboty wsiadłam w s-bahn, zajęłam miejsce i czekam na odjazd. Przede mną siedziała dziewczyna- muzułmanka. W momencie jak drzwi zaczęły pikać (przy zamykaniu) wpada chłopak (arab) z pakunkiem w ręku (ni to torba, ni paczka, takie pozawijane taśmą) i zaczyna coś do tej dziewczyny mówić. Wymiana zdań trwała może z 5-10 sekund po czym on wszedł do 1-szej klasy (oddzielone szybą miejsca na początku i końcu każdego wagonu) zostawił ten pakunek i szybko wyszedł z wagonu. Drzwi się zamknęły a ja tak patrzę na ten pakunek, na chłopaka, znowu na pakunek i czuję jak mi się włosy na głowie jeżą a serce podchodzi do gardła. Ze strachu wmurowało mnie w siedzenie. A wysiadałam jak jakiś niedojebany cyborg.

Kurwa, to były chyba najdłuższe cztery minuty w moim życiu.
Zgłoś
Avatar
Hannibalndm 2015-01-11, 14:33
Czy tylko mnie to na kacu bawi do łez a fragment od 0:8 do 0:11 rozpierdzielił mnie na łopatki
Zgłoś
Avatar
Ciasny 2015-01-11, 15:07 2
poważnie jesteście aż tak upośledzeni? każde gówno z tym podkładem, jakkolwiek byłoby chujowe i nieśmieszne musi wejść na główną bo przecież ktoś śmieje się z pierdolonych arabów...
sadistic robi z gimnazjalnych mózgów kupę, teraz przez cztery miesiące co trzeci filmik będzie taki sam bo przecież taka moda.
Zgłoś
Avatar
S................k 2015-01-11, 16:17
benykuleczka84 napisał/a:



Nie trzeba krzyczeć, żeby ludzie na zawał zeszli.
Ze dwa lata temu, w drodze do roboty wsiadłam w s-bahn, zajęłam miejsce i czekam na odjazd. Przede mną siedziała dziewczyna- muzułmanka. W momencie jak drzwi zaczęły pikać (przy zamykaniu) wpada chłopak (arab) z pakunkiem w ręku (ni to torba, ni paczka, takie pozawijane taśmą) i zaczyna coś do tej dziewczyny mówić. Wymiana zdań trwała może z 5-10 sekund po czym on wszedł do 1-szej klasy (oddzielone szybą miejsca na początku i końcu każdego wagonu) zostawił ten pakunek i szybko wyszedł z wagonu. Drzwi się zamknęły a ja tak patrzę na ten pakunek, na chłopaka, znowu na pakunek i czuję jak mi się włosy na głowie jeżą a serce podchodzi do gardła. Ze strachu wmurowało mnie w siedzenie. A wysiadałam jak jakiś niedojebany cyborg.

Kurwa, to były chyba najdłuższe cztery minuty w moim życiu.



3 raz czytam i nie mogę uwierzyć
Zgłoś
Avatar
tomaszbaj 2015-01-11, 17:37
Film to fake jak nic, ciapaci nie są w stanie wytworzyć takiej cywilizacji
Zgłoś
Avatar
qwachu 2015-01-11, 22:17
@Salafitek: A ja przestać śmiać
Zgłoś