18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
Stuku 2012-07-31, 14:56 6
Elektryka, prąd nie tyka
Zgłoś
Avatar
Madziorrek 2012-07-31, 15:40 2
@up wyjątki zwalniają posady.
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-07-31, 16:50 8
- Heniek, mówie Ci tu jest faza i będzie zwarcie...
- A, tam pierdolisz... patrz!
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2012-07-31, 17:03
Może ich to jara Każdy robi to co lubi...
Zgłoś
Avatar
MrokoxD 2012-07-31, 17:22
Elektryka prąd nie tyka, tylko z dala napierdala
Zgłoś
Avatar
w_morde_jeża 2012-07-31, 17:44
Z racji wykonywanego przeze mnie zawodu piwo musi być. Mój ojciec całe życie był elektrykiem-tytuł mistrza zawodowego czy cóś do 100 tyś. V miał uprawnienia i nigdy go prąd nie pierdolną. Stwierdzam że albo cioty nie fachowcy albo mieli pecha bo gdzieś było przebicie.
Zgłoś
Avatar
Kluska 2012-07-31, 18:22
imho zdawali sobie sprawę z zagrożenia (może instalację robił jakiś mistrzu na gwoździa?), ponieważ nie widziałem, żeby ktoś do zwykłego grzebania zakładał tyle sprzętu (chociażby same machy ochronne)...
Zgłoś
Avatar
Dekorator 2012-07-31, 18:52 1
są kraje w których przestrzega się bhp
Zgłoś
Avatar
cristos 2012-07-31, 23:14
na bank to nie jest w Polsce, tak sie sklada ze tez jestem elektrykiem i mam często do czynienia z ludźmi z tej branży słyszałem juz setki rożnych historii i wiem ze wszystko jest możliwe bo wystarczy chwila nieuwagi... z prądem nie ma żartów...
Zgłoś
Avatar
Byku700 2012-08-01, 20:11
Elektryka prąd nie tyka... ale jebie, proszę ciebie
Zgłoś
Avatar
wciazszukam 2012-08-01, 22:22
Jak dla mnie, prąd to jest czarna magia. Niby zrobiłem w domu światło w przedpokoju na trzy włączniki (dwa schodowe i krzyżowy w środku), umiem zamienić fazy tak, aby betoniarka kręciła w drugą stronę, znam podstawowe pojęcia z dziedziny elektryki, swego czasu zmieniałem nawet domofony (z analogów na cyfrowe), ale żeby tak naprawdę wytłumaczyć dlaczego i jak to wszystko działa, to trzeba być według mnie wybitnie uzdolnionym geniuszem.

Jednym z nielicznych (bądź jedynym), który rzeczywiście opanował temat był jak mniemam Nikola Tesla, ale za bardzo wyprzedził mainstream, aby zyskać popularność i pchnąć świat naprzód.
Zgłoś