18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Eliminacja Szkodnika
T3RMINATOR • 2018-02-02, 16:59
Trzy psy rozszarpują (borsuka tak wiem były cztery) ale szpadel jest przyczyną zgonu



P.S właścicielom tych psów życzę podobnego losu, jak mieli go wyeliminować to powinni już dawno szpadlem go ubić a te mendy ludzkie się śmieją jak się zwierzak meczy

A jak z mocne tutaj to proszę wcisnąć do harda choć widziałem to już jakieś nagrania jak giną szkodniki.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-02-02, 17:08 8
Ojojoj biedny borsuczek, w naturze wilki zabijaja humanitarnie strzałem w głowę, czasami nawet wpierdalają jelenia żywcem.
Zgłoś
Avatar
krakowiak69 2018-02-02, 17:15 15
dokładnie, życzysz ludziom śmierci przez to że jego psy zagryzły sierściucha, no naprawdę typowa lewacka ideologia gdzie zwierze traktowane jest na równi z człowiekiem.
Zagryzły to zagryzły, po co ten borsuk się tam wpierdałał?
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2018-02-02, 17:15 26
poligon6 napisał/a:

Ojojoj biedny borsuczek, w naturze wilki zabijaja humanitarnie strzałem w głowę, czasami nawet wpierdalają jelenia żywcem.



Polowanie żeby przeżyć to co innego, tutaj typowo się znęcają dla rozrywki.
Zgłoś
Avatar
GlassEdi 2018-02-02, 17:20 5
Baldwin29 napisał/a:

Trzy psy rozszarpują (borsuka tak wiem były cztery) ale efektem zgonu jest szpadel



P.S właścicielom tych psów życzę podobnego losu, jak mieli go wyeliminować to powinni już dawno szpadlem go ubić a te mendy ludzkie się śmieją jak się zwierzak meczy

A jak z mocne tutaj to proszę wcisnąć do harda choć widziałem to już jakieś nagrania jak giną szkodniki.


Chyba przyczyną zgonu, nie efektem. No bo jak? Umarł i powstał szpadel czy jaki chuj?
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2018-02-02, 17:23
GlassEdi napisał/a:


Chyba przyczyną zgonu, nie efektem. No bo jak? Umarł i powstał szpadel czy jaki chuj?



Już poprawiłem ten niezamierzony błąd przyczynowo skutkowy
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-02-02, 17:28 15
Baldwin29 napisał/a:



Polowanie żeby przeżyć to co innego, tutaj typowo się znęcają dla rozrywki.



Tia moze jeszcze wogóle polowanie to samo zło. Ale wracjaac do sprawy. Borsuki to szkodniki, cos jak u nas lisy. A jedyna skuteczna metoda to właśnie pies. Psy zachowują się naturalnie, eliminuja szkodnika, zagryzają go ani szybciej ani wolniej niz by to robiły w przyrodzie, wiec żadnego znęcania nie ma.

Co do postawy redneków, walka w swiecie zwierząt zawsze wzbudzała emocje, zwłaszcza jak było się widzem a nie ofiarą. Jak w takim przypadku powinni zachować się ludzie? Płaczemy jak kot rozszarpuje mysz? Raczej się cieszymy że mały kurw zarobił na whiskas. Tak samo w tym przypadku, jednego sierściucha wyjadającego kury mniej.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2018-02-02, 18:38 7
@up, A mój kot nie chce łapać myszy, mówię mu Majtek! szczur biega po pokoju, zajeb go! a on się tylko patrzy i nic, kiedyś sam złapałem szczura (do takiej klatko- pułapki bo przecież nie będę za szczurem ganiał, jeszcze mnie ugryzie i potem do szpitala na pięćdziesiąt zastrzyków w jaja), zakładam takie rękawice robotnicze i biorę szczura w łapy i przykładam Majtkowi do mordy i mu mówię: "Zagryź szczura!" a on zamiast go zagryźć to się porzygał, powąchałem skurwiela i teraz już nie mam pretensji do kota że szczura nie chciał do mordy wziąć, ale spokojnie, jeszcze dam im popalić a kotek i tak kochany bo na działce krety łapie, szczura nie tknie jednak i od tamtego czasu mu się nie dziwię.
Zgłoś
Avatar
ToPrzeciezJa 2018-02-02, 19:00
ja się nie mogę za chuj nadziwić ile na tym sadisticu jest obrońców zwierząt. Jestem już dłuższą chwilę tutaj, nie potępiam znęcania się nad zwierzętami, nad ludźmi też tylko niektórymi, ale no kurwa, w naturze dzieją się dużo gorsze i bardziej hardkorowe rzeczy. Greenpeace na sadisticu kurwa Trzeba wymyślić jakiś specjalny kolor dla takich użytkowników, zeby od razu było wiadomo, z kim mamy do czynienia, kto w przypadku, kiedy człowiek i jakieś zwierze miało by zagrożone życie uratowałby zwierze, a nie człowieka.
Zgłoś
Avatar
Tco 2018-02-02, 21:22
Dorosly (a nie mlody) nie przymraczany lopata borsuk, rozjebal by te pieski w drobny pyl w max. 5 minut.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-02-02, 22:05 1
krasnal_hałabała napisał/a:

@up, A mój kot nie chce łapać myszy, mówię mu Majtek! szczur biega po pokoju, zajeb go! a on się tylko patrzy i nic, kiedyś sam złapałem szczura (do takiej klatko- pułapki bo przecież nie będę za szczurem ganiał, jeszcze mnie ugryzie i potem do szpitala na pięćdziesiąt zastrzyków w jaja), zakładam takie rękawice robotnicze i biorę szczura w łapy i przykładam Majtkowi do mordy i mu mówię: "Zagryź szczura!" a on zamiast go zagryźć to się porzygał, powąchałem skurwiela i teraz już nie mam pretensji do kota że szczura nie chciał do mordy wziąć, ale spokojnie, jeszcze dam im popalić a kotek i tak kochany bo na działce krety łapie, szczura nie tknie jednak i od tamtego czasu mu się nie dziwię.



Musiałem do Majdana zadzwonić i powiedział że twój kot to pedał .
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2018-02-02, 22:47
To był polski borsuk, sprzedawał sąsiadów na gestapo i się doigrał.
Zgłoś
Avatar
kuternoga 2018-02-03, 1:23
czekam na część 2 w głównej roli właściciele psów
Zgłoś
Avatar
domat1 2018-02-03, 12:24 2
a mogli łopatą albo trzonkiem zajebać

moje małe sadolki tak działa świat, jak nie chcecie tego oglądać to idźcie na pomponik, bo to jest poziom, który wam odpowiada
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-02-03, 13:58 1
"właścicielom tych psów życzę podobnego losu" Ja natomiast, chciałbym zobaczyć jak takie pieski rozszarpują Baldwin'a29. I też bym się tak śmiał, jak tamci panowie, o tam, na filmie!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie