18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
bobo1805 2013-07-26, 22:48 1
kymyk napisał/a:

ktoś wie gdzie w Polsce można się ponapierdalać na siekiery i miecze ?


ponoć w Krakowie, ale nie wiem czy maczety Ci wystarczą
Zgłoś
Avatar
EvulMastah 2013-07-26, 23:42
Jak kogoś interesuje cokolwiek innego niż hejt to, generalnie "bractwa" czy "szkoły miecza" można znaleźć w praktycznie każdym mieście większym.
Czy ktoś będzie się tam chciał tak hardkorowo bić to inna sprawa...
A oni nie napieprzają się bez sensu jak kibole, tylko wyeliminowanie przeciwnika z rozgrywki to położenie go na ziemię, jak gość zamiast walczyć trzyma się barierki, to robią co mogą żeby go skłonić do zmiany zdania
Ogólnie fajny sport, ale nie uwzględnia żadnych kategorii wagowych, więc jak ktoś jest od nas dużo większy, to ma się zwyczajnie przejebane... No i kontuzje wcale takie częste nie są, po coś te zbroje mają.
Zgłoś
Avatar
Lord_Rzeźnik 2013-07-27, 0:11
21 x 21 wśród samych Rosjan- ostatnie miejsce, w którym chciałbym się znaleźć :p
Zgłoś
Avatar
Seboolek 2013-07-27, 0:57
kurwa... lepsze niz wrestling!
Zgłoś
Avatar
LoveNekro 2013-07-27, 1:02
po ch*j im te miecze
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-07-27, 2:10
A ja tam bym sie ponapirdalał na te mieczyki
Zgłoś
Avatar
ParabolaZła 2013-07-27, 8:53
Cytat:

Sam się w to bawie ale to już przegina



No cóż, bitwy w tamtych czasach tak właśnie wyglądały, nie było kulturalnych walk typu "ja teraz z panem zawalczę, tylko proszę nie uderzać z całej siły", tylko właśnie napierdalanie się, liczyło się zranienie wroga, zabicie go, żeby nie wstał już chuj, ażeby przeważyć szale zwycięstwa na swoją stronę.
Zgłoś
Avatar
Ver0 2013-07-27, 13:05
Do Wolina jak co roku Ruskie przyjeżdżają to nikt z nimi nie chce walczyć bo uważają, że bawią się na 150%
Zgłoś
Avatar
Ragnar 2013-07-27, 13:13
Zajebiste tagi

Ktoś pytał o nagrody w podobnych turniejach. Jak są takie festyny, festiwale rekonstrukcji bitewnych itp. to zawsze są też zawody dla wszystkich wojów, gdzie walczą jeden na jednego i tak aż do finału. Osoba wygrana jak i drugi finalista otrzymują nagrody w różnej postaci, zależy w sumie, gdzie akurat ten festyn się odbywa. Ostatnio jak widziałem, to zwycięzca (znajomy) dostał miecz i biżuterię, czyli miedzianą bransoletę, sygnet, broszkę, a za drugie miejsce (obcokrajowiec jakiś) samą biżuterię. No ale tam przeważnie wiadomo, że nie walczą o nagrody, tylko o tytuł najsilniejszego woja.
Zgłoś
Avatar
WujaszekStalin 2013-07-27, 13:46
niezłe to ciosy toporem w tył głowy
Zgłoś
Avatar
Oczyszczacz 2013-07-27, 13:48
A gdzie łuki i kusze ze stalowymi grotami? Eee, to musi byc jakiś fejk.
Zgłoś
Avatar
Wilk z Lasu 2013-07-27, 14:05
Zabawa dla dużych chłopców. Tym sposobem ominie nas kryzys wieku średniego. Zimne piwko dla kolegi "po fachu".
Zgłoś
Avatar
Akranus 2013-07-27, 15:11
Ahh i ten płacz rycerzyków którzy boją się dostać mieczykiem i nie potrafią mocno uderzyć bo boją się że zrobią komuś krzywdę. Tak wyglądały bitwy w średniowieczu a nie ta wasza wymiana ciosów z mocą obieraczki do ziemniaków. Ktoś ma odwagę napier.... się na poważnie w stylu średniowiecza to powinniście ich podziwiać a nie płakać że się okładają.
Zgłoś
Avatar
Pizkes 2013-07-27, 15:20
Znowu ten jebany berek rycerski... ja pierdolę...
Zgłoś
Avatar
piołun 2013-07-27, 16:59
@Pizkes, ależ bym Cię gonił z halabardą, skurwolaku
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie