18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Ukraina wprowadziła embargo na polskie mięso!! Rzekomym powodem jest znalezienie na polskim terytorium dzika 'wędrowniczka', który był zarażony afrykańskim pomorem. Ukrainie nie przeszkadza to nadal sprowadzać mięsa z Białorusi, gdzie problem tej choroby jest znacznie groźniejszy i dotyczy również chlewni a nie tylko dzikiej zwierzyny. Więcej info o tym tutaj

A ode mnie, chcieliśmy zyskać sojusznika, to mamy. Nie dość, że niemcy umawiają się z ruskimi tak jak zawsze, ruscy wpieprzyli nam embargo od razu, to nawet UKRAINA, której niby pomagaliśmy wprowadza nam coś takiego. No to się po prostu w pale nie mieści jak można się samemu tak wydymać. I nie pierdolcie mi tu, że mięso to nieważne, etc. Chodzi o pierdolony fakt, że my się podniecamy jacy to stróże demokracji i wolności z nas, a oni mają w to wyjebane i dodatkowo nas za to każą.

dodatkowo polecam na ten sam temat kabaret kmn: sankcje
Zgłoś
Avatar
nervous-_- 2014-04-09, 9:40 42
Od początku konfliktu mówiłam, żeby rząd zamknął pysk, nie odzywał się w sprawie stanowiska wobec tej hołoty, ale nie, my przecież musimy się pokazać tam, gdzie nikt nie chce się pokazywać. Kurwica mnie strzela jak widzę, co się teraz dzieje, bo to było do przewidzenia. Niech teraz ci, którzy tak silnie bronili "demokracji" na ukrainie pojadą tam, pohandlują mięsem i zobaczą jak ta ukraińska wolność wygląda. Ukraińcy są mentalnie ruscy i nic tego nie zmieni.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2014-04-09, 10:07
no i sprawa załatwiona, nie będzie teraz co zrobić tymi setkami ton wieprzowiny, więc upadną gospodarstwa, ktoś je wykupi i rozbierze i w końcu Francja i Niemcy będą mogli bez stresu sprzedawać swoje świnki za taką cenę jaką będą chcieli...
Zgłoś
Avatar
yunac 2014-04-09, 10:18
To po co Polskie zakłady importują tysiące ton trzody z Danii, Niemiec, Holandii, Belgii jak swojej nie mają dokąd wypchnąć?
Zgłoś
Avatar
drunkhistory 2014-04-09, 10:25
niby mamy takie nadwyżki mięsa, ale jakoś nie tanieje. O chuj chodzi??
Zgłoś
Avatar
niepowtarzalny 2014-04-09, 10:28
@yunac
zeby ominac embargo? pozat tym duzo tych zakladow jest juz tylko polska z nazwy
Zgłoś
Avatar
Zanzazaar 2014-04-09, 11:10 1
Mówiłem, że Putin powinien był przeruchać ukraińców aż po ich zachodnią granicę. Bezwartościowy to naród.
Zgłoś
Avatar
janusz2222 2014-04-09, 11:13 1
I gdzie tu kurwa demokracja?

WSZYSCY mówimy że nie chcemy wkładać swojego chuja tam gdzie nie trzeba. ALE nasi politycy wbrew NASZEJ woli go tam wciskają, więc coś jest chyba nie halo?

Co mamy do kurwy nędzy zrobić żeby NASZE zdanie się zaczęło liczyć?

Rządzący ni chuja nie przejmują się nami, a my co chwila łykamy coraz to bardziej absurdalne reformy i przepisy.

Proszę, zastanówcie się wszyscy zamiast narzekać JAK TO ZMIENIĆ! Politycy liczą tylko na to że będziemy gdybać gdybać i nic z tego nie wyniknie. Zastanówmy się razem, jak napinanie przez kabel zamienić na coś pożytecznego, tylko na pewno nie przez organizacje na fejsie marszy i demonstracji. Pomyślmy jak wyciągnąć wszystkich ludzi.
Zgłoś
Avatar
zonkolan 2014-04-09, 11:27 5
Także ten, zapalcie światełka w oknach dla ukrainy, podziwiajcie żółto niebieski pałac kultury, a może udostępnijcie filmik pomocnej ukrainki na pejsbuku...
Zgłoś
Avatar
A................n 2014-04-09, 11:52
Ukraina jest już sojusznikiem Uni, nie Polski
Zgłoś
Avatar
ArkaSzatana 2014-04-09, 12:49 4
Schabovy napisał/a:

Nie będziemy importować mięsa i co? Zaczniemy jeść więcej mięsa to zaczniemy importować wpierdol!
LOGIC!


Nie będziemy EKSPORTOWAĆ. Jak zaczniemy importować wpierdol, to znaczy że mamy ruskich w kraju.
Zgłoś
Avatar
dzg 2014-04-09, 12:50 3
mowilem, mowie i mowic bede, jebac ukraine i cala ta cholote
Zgłoś
Avatar
pręgło_z_olkusza 2014-04-09, 13:01
Mlekovita też ma zakaz eksportu. Ale, że studiuje to się nawet cieszę, przynajmniej okresowo ceny spadną.
Zgłoś
Avatar
froqer 2014-04-09, 14:19
Pomijając moje zdanie na temat Ukrainy (uważam, że najlepiej jakby był tam Janukowicz i dalej kradł, nikomu nie jest potrzebna silna Ukraina), to pisze się "karzą", a nie "każą". Bo chodzi o karę, a nie rozkaz
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2014-04-09, 14:49
Nasi politycy i tak będą klękać a Pani Blondynka z TVN-u będzie temu przyklaskiwać.
Zgłoś
Avatar
niepowtarzalny 2014-04-09, 16:18
kabaretu ciag dalszy
geopolityka.org/komentarze/2781-konrad-rekas-polski-rolnik-placi-za-uk...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie