18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
Duplikat tematu Babunia zagina Napieralskiego zgłoszony przez Centurion
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
hamusq 2012-10-22, 11:12
Dla tego od teraz nie bede chodzic na zadne wybory. Niezaleznie od tego kto bedzie u wladzy, bedzie tak samo jak jest. Wiec szkoda na to czasu.
Zgłoś
Avatar
Sarkos 2012-10-22, 11:25 65
hamusq napisał/a:

Dla tego od teraz nie bede chodzic na zadne wybory. Niezaleznie od tego kto bedzie u wladzy, bedzie tak samo jak jest. Wiec szkoda na to czasu.



Nie chodź, ale żebyś nigdy potem nie próbował się wypowiedzieć na temat jak w tym kraju jest chujowo. Pamiętaj tylko, że Twój głos może zrównoważyć jeden głos oddany przez bezrobotnego po podstawówce i dewotki modlącej się do Rydzyka. Nie ma dobrych kandydatów, to prawda, ale trzeba iść na wybory i wybrać mniejsze zło, żeby nie było jeszcze gorzej.
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2012-10-22, 11:25 2
Panie Napieralski
Jak tu życ?
Zgłoś
Avatar
hamusq 2012-10-22, 11:29 3
Sarkos napisał/a:

Pamiętaj tylko, że Twój głos może zrównoważyć jeden głos oddany przez bezrobotnego po podstawówce i dewotki modlącej się do Rydzyka.



O ironio owa dewotka byla madrzejsza niz ja.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2012-10-22, 11:53 43
Młody jest i nie wie jak się zachować w takich sytuacjach.
A trzeba o tak:
Zgłoś
Avatar
lostman 2012-10-22, 11:57 1
Stare, stare, stare,
Zgłoś
Avatar
łysa_pała 2012-10-22, 12:14 48
Bo stare babki, to nie tylko tępe mochery ślepo zapatrzone w Rydzyka i jemu podobnych. Browar sie należy babce.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-10-22, 12:52 1
A czego wy się kurwa spodziewaliście po polityku, że powie coś konkretnego, że rozwiąże problemy. Jeden chuj z jakiej partii, czy dobrze pierdolił i się dostał, czy źle więc teraz płacze że go w tv nie pokazywali. Polityka to gówno, nie spodziewajcie się, że tylko stawiając co pare lat krzyżyk przy jakimś nazwisku, coś się poprawi, nawet jeśli to będzie krzyżyk na grobie.
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-10-22, 13:25
Cytat:

Dla tego od teraz nie bede chodzic na zadne wybory. Niezaleznie od tego kto bedzie u wladzy, bedzie tak samo jak jest. Wiec szkoda na to czasu.



Tak... i potem jęk, że szczyle podklatkowe 3 dni po odebraniu dowodu os. wsioki po 4 kl podst i opętane mohery mają frekwencje na wyborach 99% i do władzy dorywają się PiSdziory albo POpaprańcy, czyli debile i oszołomy równi poziomem do ich wyborców.

Znam Napieralskiego osobiście i wolałbym mimo oczywistych jego wad, żeby to on był premierem, a nie te niedojeby. A polityk MUSI pod publikę grać, bo inaczej słyszanoby o nim mniej niż o kimkolwiek z nas.
Zgłoś
Avatar
Krwawy Opiekacz 2012-10-22, 13:25
Mówił tylko to czego się nauczył z kartki, normalka dla każdego polskiego polityka. Ale jak ktoś zacznie zadawać pytania i drążyć temat to spierdalają bo nie mają czasu.
Zgłoś
Avatar
s................9 2012-10-22, 13:26
Babki mądrzejsze niż młode... to głównie młodzież głosowała na rudego. jebane studenciki z warszawy, mama daje pieniążki na żarcie i dyskoteki to chodzą zadowoleni jak to im w kraju dobrze, zobaczymy kurwa jak przyjdzie do roboty pójść
Zgłoś
Avatar
j................� 2012-10-22, 13:28
Mam przeczucie,że ta staruszka niedługo popełni samobójstwo strzelając sobie 4 razy w plecy z 5 metrów.
Zgłoś
Avatar
ypsilanti 2012-10-22, 13:34 1
hamusq napisał/a:

Dla tego od teraz nie bede chodzic na zadne wybory. Niezaleznie od tego kto bedzie u wladzy, bedzie tak samo jak jest. Wiec szkoda na to czasu.



Głosowałem we wszystkich wyborach odkąd głosować mogę. Samorządowe, parlamentarne, europejskie, prezydenckie. I co? I dupa. Zostałem już wydymany tyle razy, że już dalej być dymanym nie zamierzam. Na karcie do głosowania narysuję wielkiego ch...a i w obecnej sytuacji będzie to najlepszy wybór.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-10-22, 13:36 1
Alonso napisał/a:

Młody jest i nie wie jak się zachować w takich sytuacjach.
A trzeba o tak:



Tak się właśnie powinno zwracać do dziadów, reakcja jak najbardziej prawidłowa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie