18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
zły wilk 2011-03-08, 10:45
To już wiem skąd ten z team fortress 2 się wzioł
Zgłoś
Avatar
bezello 2011-03-08, 10:56
zajebiscie sadystyczne
Zgłoś
Avatar
Barak 2011-03-08, 11:04 3
Pozdro dla inżynierów* od inżyniera

*ale nie dla zaoczniaków
Zgłoś
Avatar
glinglqnglowy glunglak 2011-03-08, 13:25
@ Barak, a co skończyłeś? Odlewnictwo Żeliwa w Koćmiworach, Mechanikę w Kielcach, czy Metalurgię we Wrocławiu? A może (o, zgrozo), budownictwo na Polubudzie Krakowskiej?

A ja pozdrawiam wszystkich inżynierów - inżynier z Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki, AGH, Kraków, najlepszego wydziału mechanicznego w Polszy, huahuahuahua.

Kto nie poczuł ironii, niech nioch.
Zgłoś
Avatar
Tomeczke 2011-03-08, 13:37 5
@up
I tak skończysz w Macu.
Zgłoś
Avatar
joorass 2011-03-08, 13:44
Jest dilbert, jest baniak piwa ;D
Tego humoru nie da się porównać
Zgłoś
Avatar
glinglqnglowy glunglak 2011-03-08, 15:20
@ Bad Karma

Wybacz, że psuję Twój jakże szeroki światopogląd, ograniczający miejsca pracy do sieci szybkiego żarcia, ale niestety... Mam firmę.
Zgłoś
Avatar
Bakus1987 2011-03-08, 15:28
Ja kurwa też miałem zostać inżynierem ale się jebany huj Pan Profesor uparł i mi pod górkę robi. Pierdolone stare dziady jebane co powinny gryźć kwiatki od spodu siedzą na uczelniach i wkurwiają porządnych ludzi. Jebać wszystkich Profesorów !!!
Zgłoś
Avatar
kleer94 2011-03-08, 18:57
*He is not human he is AN engineer ...
no ale wiadomo ocb ;]
Zgłoś
Avatar
Barak 2011-03-08, 19:14 2
@glinglqnglowy glunglak: pewnie jestes jebakiem-zaoczniakiem co mial polowe tego co normalni i teraz udajesz, ze masz firme.

Poza tym, jesli nawet masz firme, to nic nie znaczy. Jeden z moich znajomych jest po zawodowce, a zalozyl firme. Bo "firma" nie znaczy cos fajnego i bardzo dochodowego, szczegolnie teraz w tych czasach

Wiec wez nie pierdol
Zgłoś
Avatar
kicek016 2011-03-09, 3:11 1
glinglqnglowy glunglak napisał/a:

@ Barak, a co skończyłeś? Odlewnictwo Żeliwa w Koćmiworach, Mechanikę w Kielcach, czy Metalurgię we Wrocławiu? A może (o, zgrozo), budownictwo na Polubudzie Krakowskiej?

A ja pozdrawiam wszystkich inżynierów - inżynier z Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki, AGH, Kraków, najlepszego wydziału mechanicznego w Polszy, huahuahuahua.

Kto nie poczuł ironii, niech nioch.


Lepiej chujem grzebać w żwirze, niż studiować na IMIRze.
Zgłoś