18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
iPoCoTaRejestracja 2012-12-06, 22:54
CzlowiekKupa napisał/a:



Po 6 miesiącach, 13 czerwiec do 12 styczen.



Poważnie kurwa mać?

13 czerwca > 13 lipca > 13 sierpnia > 13 września > 13 października > 13 listopada > 13 grudnia > 12 styczeń

Teraz policz ">" i powiedz nam ile miesięcy minęło.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2012-12-06, 22:59 2
Nie ma się co spinać, drogie panie. Prośba o "przetłumaczenie na polski" tak krótkiego i przejrzystego tekstu nie świadczy najlepiej o intelekcie proszącej.
Zgłoś
Avatar
damianwro 2012-12-06, 23:01 2
Skądinąd napisał/a:

Masz rację, ciężko znaleźć dzisiaj faceta, który umie coś łatwo i przystępnie wytłumaczyć


dałbym piwo za ripostę, ale po alkoholu zawsze Wam odbija...

Zgłoś
Avatar
Tymecki 2012-12-06, 23:21 3
Najlepsze jest to , że bronią swojej głupoty !
Zgłoś
Avatar
Tittez 2012-12-06, 23:34
haha koleś jaki frajer nie mam pytań ;] Swoja droga mogl sprobowac jeszcze dac w lape panom w mundurze pewno by mu nic nie zrobli jakby im dał ladny hajs wiecie zona potrzebuje nowe buty i te tematy
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2012-12-06, 23:42 2
SheryZa4 napisał/a:

stefan86,
Dziękuję bardzo

@Cracq, socjalmmv, Shaint, rockface123 - 18, 19, 20 i 73-latek... Do swojej mamy też macie taki szacunek?
Cieszcie się, bo gdyby nie kobiety, dupy by Was całe życie bolały.



Psi butny synu z gnoju zrodzony, jeśliś jest taka do przodu jacy to my jesteśmy od was uzależnieni, to podaj mi kurwa choć jeden przykład... ..Albo nie. Zapraszam do mnie, zapewniam dach, ciepłe posiłki, nowe kapcie, ale idziesz za mnie do męskiej roboty. Jak pociągniesz, to zapłacę podwójną stawkę. A jak nie to wypierdalaj do jaskini, bo tam byście były ze swoją inteligencją płci. Jeśli w ogóle byście istniały oczywiście, bo zdobycie pożywienia to zbyt trudna rzecz. Wy jesteście po to by je przygotować.
Zgłoś
Avatar
HotSzot 2012-12-06, 23:54 2
NafazowanyKoleś napisał/a:



Psi butny synu z gnoju zrodzony, jeśliś jest taka do przodu jacy to my jesteśmy od was uzależnieni, to podaj mi kurwa choć jeden przykład... ..Albo nie. Zapraszam do mnie, zapewniam dach, ciepłe posiłki, nowe kapcie, ale idziesz za mnie do męskiej roboty. Jak pociągniesz, to zapłacę podwójną stawkę. A jak nie to wypierdalaj do jaskini, bo tam byście były ze swoją inteligencją płci. Jeśli w ogóle byście istniały oczywiście, bo zdobycie pożywienia to zbyt trudna rzecz. Wy jesteście po to by je przygotować.


Aaa pierdolisz. Poza tym nikt normalny pracujacy, ktory z dnia na dzien zacznie przesiadywac w domu(bezrobocie przykladowo), nie wytrzyma psychicznie. Taki czlowiek czuje sie wiecznie zmeczony, niewyspany, znudzony. Natomiast czlowiek pracujacy, w czasie swojego dnia wolnego potrafi zagospodarowac doslownie caly dzien, pod koniec dnia bedac zadowolonym i spelnionym.

ZARTUJE ! Bezrobocie i chlanie jest zajebiste !!
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2012-12-07, 0:04
mrsatan napisał/a:



ZARTUJE ! Bezrobocie i chlanie jest zajebiste !!



Też chleję, nawet codzień a rano i tak wstaję

.. Mam 0,7. Co dwie 0,7 to nie jedna a na trzecią zrzuta.. Poznamy się?
Zgłoś
Avatar
lie 2012-12-07, 2:53 3
Ja pierdole trolle z gimbazy dają sobie płeć kobiecą, chyba nie wierzycie że baby są aż tak tępe?

Dobra, pytania nie było....

@up
ejej panowie!
Ja mam ogoreczki kiszone własnej roboty na zagryche, czyje sie zaproszony
Zgłoś
Avatar
n................l 2012-12-07, 5:11
Ja mam połówkę we własnej lodówce w pokoju i jedno piwo jako popitkę.
Zgłoś
Avatar
sdf 2012-12-07, 8:28
kurwa w dupach się przewraca od nadmiaru wolnego czasu; że aż zacytuję klasyka "karaki się w głowie lęgną i pierdy w dupie?" - to wypierdalać do kuchni
Zgłoś
Avatar
Kondra 2012-12-07, 13:15
Skądinąd napisał/a:



Masz rację, ciężko znaleźć dzisiaj faceta, który umie coś łatwo i przystępnie wytłumaczyć. Świat schodzi na psy, ale cieszy mnie, że nie tylko ja to widzę.



No cóż, po co nam umiejętność przystępnego tłumaczenia, skoro sami to rozumiemy?
Zgłoś
Avatar
scxx 2012-12-09, 0:49
mnie to i tak rozwala fakt że gościu po połowie roku pamiętał o tym by wejść na forum i zamknąć temat
Zgłoś