18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
hamusq 2012-08-07, 12:33
A dzieci w Afryce z glodu umieraja!
Zgłoś
Avatar
blok08 2012-08-07, 12:38 87
chuj mnie dzieci w afryce obchodzą z chęcią bym to wpierdolił bo zajebiście wygląda

Ide coś zjeść
Zgłoś
Avatar
zakrzes23 2012-08-07, 12:54
nowy nowy 2godziny temu dodany
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-08-07, 13:08
takie programy kulinarne mogę oglądać
Zgłoś
Avatar
Kapral Poproszek 2012-08-07, 13:09 1
Czy ten laptop ma ekran na klawiaturze ??
Zgłoś
Avatar
piter07 2012-08-07, 13:18
a co ślepy jesteś że nie widzisz sadistic.pl/images/smiles/smi1.png
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2012-08-07, 13:20 2
Kapral Poproszek napisał/a:

Czy ten laptop ma ekran na klawiaturze ??


To razer blade a nie jakiś "laptop"

ale zgłodniałem, zrobię sobie jajecznice z 10 jajek, w chuj bekonu i kilka burgerów
Zgłoś
Avatar
Rzeźnik z Blaviken 2012-08-07, 15:40
A pewnie połowe wywalili, bo coś nie wierzę, że we trzech to zżarli... mimo to kozacka uczta godna każdego hardkora.
Zgłoś
Avatar
Skądinąd 2012-08-07, 15:54 1
To jest dla mnie niepojęte: jak można wpierdalać to świństwo z Maka i innych KFC? Sama lubię dobrze zjeść, czasami nawet trochę bardziej kalorycznie, ale - do chuja - jak można jeść hamburgery (oczywiście, o ile nie zrobi się ich samemu w domku)?
Zgłoś
Avatar
Jozekban 2012-08-07, 16:15
Ciekawe ile to ma kalorii.
Zgłoś
Avatar
Buczu 2012-08-07, 16:22
Jozek
ma dokładnie 108950 kalorii. ale bez tej miski bo ona jest z amelinium.
Zgłoś
Avatar
harvest 2012-08-07, 16:23 2
Skądinąd napisał/a:

To jest dla mnie niepojęte: jak można wpierdalać to świństwo z Maka i innych KFC? Sama lubię dobrze zjeść, czasami nawet trochę bardziej kalorycznie, ale - do chuja - jak można jeść hamburgery (oczywiście, o ile nie zrobi się ich samemu w domku)?



Czasem trzeba bo człowiek ma ochote to zje.

Jozekban napisał/a:

Ciekawe ile to ma kalorii.



Przecież masz napisane! 2:59
Zgłoś
Avatar
Anonymouz 2012-08-07, 16:24
Kapral Poproszek napisał/a:

Czy ten laptop ma ekran na klawiaturze ??

Nie, to ekran ma laptopa
Zgłoś
Avatar
fido2801 2012-08-07, 16:34 8
Skądinąd napisał/a:

To jest dla mnie niepojęte: jak można wpierdalać to świństwo z Maka i innych KFC? Sama lubię dobrze zjeść, czasami nawet trochę bardziej kalorycznie, ale - do chuja - jak można jeść hamburgery (oczywiście, o ile nie zrobi się ich samemu w domku)?


Pieprzenie i powtarzanie stereotypów. Właśnie w takich wielkich sieciach jak mac czy kfc bez przerwy mają kontrole bhp, sanepidu i jeszcze pewnie 10 innych organów kontroli więc nie mogą sobie pozwolić na błąd, bo cały czas ktoś patrzy im na ręce. Owszem, jedzenie jest tłuste, kaloryczne i nie ma wartości odżywczych (lepiej zjeść coś ugotowanego w domu z warzywami), ale i tak bezpieczniej i zdrowiej jest zjeść hamburgera z mcdonalda niż kurczaka/kebaba z jakiejś zasyfionej budki przy dworcu, którą każda kontrola sanitarna ma głęboko w dupie i omija szerokim łukiem. Zresztą zanim ktoś zacznie głosić "prawdy objawione" o żarciu z wielkich sieciówek, niech najpierw poczyta, dowie się jak to żarcie jest robione, a dopiero później komentuje zamiast powtarzać bzdury.

Co do filmiku to... zacna uczta milordzie Aż zgłodniałem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie