18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
sadystycznie bolesny 2012-04-10, 18:38
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
decode21 2012-04-10, 19:01
Ja pierdole, co za argumenty. Najlepiej wyzwać kogoś od PISowców czy POwców, bez konkretnych argumentów.
Zgłoś
Avatar
Robster 2012-04-10, 19:07 1
@decode21 jak cię od PiS'owców nie wyzywać, jak masz tą ich pierdoloną mentalność.
"Ja bym zrobił 150km, nie 100 jak Tusk. Za tą kasę co oni ja bym 2 kraje wyżywił i na szczyty gospodarcze wysłał".

No kurwa jego mać. Ile lat ty żyjesz, kiedy tyle było budowane? Kryzys w Europie, a my cały czas zapierdalamy, jak nikt inny. Pewnie, że to nie zasługa PO, na pewno nie cała, ale w jakiejś części tak. Chodzi o to, że oni nie przeszkadzają się krajowi rozwijać. A co robili poprzedni "władcy"?

Jak można brać na poważnie człowieka, który twierdzi, że jak dojdzie do władzy to "rozliczy" się z rosjanami i niemcami? Jak można słuchać faceta, który mówi, że cofnie reformę emerytalną, która już teraz kosztowała setki milionów?

Ludzie weźcie ściśnijcie dupę na kilka lat i kurwa nie przeszkadzajcie, nie szczujcie, nie pierdolcie jebanego gówna na każdym kroku, tylko patrzcie, jak się do chuja to wszystko buduje.
Zgłoś
Avatar
decode21 2012-04-10, 19:49 1
Wiesz na czym polega wstępowanie do UE? Sprawdź ile budowało się w Hiszpanii czy Grecji po wejściu do UE, jakie mają autostrady itp. i dlaczego taki kryzys tam jest Głupi cieszysz się że ci Tusk buduje autostrady, bo nikt inny by nie zbudował. To sprawdź co który rząd zrobił a nie kto przecina wstęgi! Lepiej byś powiedział jak spłacić te długi które narosły przez ostatnie lata, bo ja też mogę sobie wziąć kredyt na nowe mieszkanie, samochód, na wakacje tylko ciekawe czym to wszystko będą ludzie spłacać. Zapamiętaj sam będziesz na tego Tuska pluł jak zobaczysz co będzie za rok bo będzie jeszcze gorzej. Mogę się założyć że podatki niedługo jeszcze raz podniosą. O mnie się nie martw ja sobie poradzę.

Poza tym Grecy to dopiero pierdolnęli sobie całą olimpiadę nie jakieś 4 stadiony. Jakoś nie widzę żeby nosili na rękach tych co wtedy rządzili. I taka mała różnica tam jest kryzys ludzie mówią: zarabiam: 1500euro jak ja mam żyć. W Polsce 1500zł i cieszą się ze maja prace.

Cytat:

że cofnie reformę emerytalną, która już teraz kosztowała setki milionów?



Możesz mi powiedzieć gdzie jest ta reforma emerytalna Tuska? Bo na na razie jej jeszcze nie ma, ale według ciebie już kosztowała setki milionów. Jak kogoś się cytuje to przytacza się słowa dokładnie literka po literce. Nie mów mi że mam wypierdalać z tego kraju bo to mój jak i twój kraj. Slogan pod komentarzami masz fajny tylko to ty jesteś tym debilem, któremu trzeba pisać wszystko wprost.
Zgłoś
Avatar
hart 2012-04-10, 20:01
5 pięknych Polskich miast...
Zgłoś
Avatar
edek_5 2012-04-10, 23:16
Panowie, teksty w stylu "po co nam to" są trochę denne bo sam fakt, że przez organizowanie takiej imprezy zobaczy nas cała europa już jest dużo. Dużo kasy w to wpakowali i bez tego byłoby jeszcze gorzej. Pomijamy oczywiście fakt, że jest to takie "sztuczne pompowanie kasy" no ale i tak jest nieźle. Czy oglądając EURO 2008 zwracaliście uwagę na minusy tych miast? No chyba nie bardzo bo to nie są nasze problemy. Tak samo będzie z ludkami oglądającymi Euro 2012. Zobaczą tylko te dobre strony. A Ci którzy przyjadą tutaj, też raczej nie pożałują bo w tych większych miastach nie jest źle. Także trochę optymizmu, nawet jak nie dokończą nam A2 to i tak dobrze że ona wogóle powstała No to tyle.

Prokurator napisał/a:

Wszystko pięknie i ładnie, tylko co się stanie z obiektami po euro...


We wrocławiu i poznaniu stadiony będą funkcjonowały (teraz we wrocławiu co chwile coś jest na stadionie, jakieś koncerty, mecze (nie tylko WKS) itp. ale to co będzie w stolicy to nie wiem
Zgłoś
Avatar
Robster 2012-04-11, 15:12 1
@decode21 kurwa szkoda czasu na ciebie człowieku. Wszystko do chuja jest robione źle, niedobrze, pakują ci chuja na każdym kroku, a ty kurwa dalej w tym jebanym kraju siedzisz. Taki zajebisty z ciebie patriota.

A ten jebany Tusk przez te 5 lat długów na narobił, że ja pierdole. Wszystko skurwiel przeżarł i przepił z chujami z PO. Jarek przyjdzie, to zrobi porządek. Za jago panowania stadiony narodowe, które w każdym jebanym kraju przynoszą straty, u nas zaczną zarabiać miliardy.

Reforma emerytalna. Każdy kurwa wrzeszczy, krzyczy jaka to ona zła (to samo ty), a tu nagle ciśniesz argumentem "gdzie ona jest". No kurwa kula w stopę i dildo w dupę.

Jebie mnie zdanie takich pedałów jak Ty. Załóż jebaną partię i zacznij rządzić skoro na wszystko masz zajebistą receptę. W domu pewnie też w luksusach opływasz.
1,5k euro w PL, to jakiś kurwa luksus? Tyle zarabia na tydzień każdy wykształcony i znający się na robocie specjalista. Ale rzecz jasna nie ty bo humanistów, filozofów i kadry zarządzającej mamy kurwa na 100 jebanych lat wykształconych, a dalej pedały się cisną na te kierunki, a później po studiach jebane zdziwienie czemu pracy nie ma. Przecież tyle jebanego wysiłku włożyli w opierdalanie się, tyle kserowania jebanych notatek, a tu ni chuja nie ma dla nowego menagera pracy.

Jebani nieudacznicy.
Zgłoś
Avatar
decode21 2012-04-11, 16:54
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Robster 2012-04-12, 19:49
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.