18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
BongMan 2012-07-17, 11:35 3
Dobry Kapitan Bomba skończył się w okolicach "Barbarian" - "Czas wyborów". Dalej już wymyślali na siłę coraz słabsze odcinki.
Zgłoś
Avatar
lukasz343 2012-07-17, 20:20 7
Kolega w dupie był i gówno widział jeden odcinek obejrzałeś i kozaczysz. Idź lepiej nowe kawały wymyślaj bo nowy odcinek kapitana będzie się nazywać theBongMan i proszę bez obrazy.
Zgłoś
Avatar
Ratilt 2012-07-17, 20:22 22
No offence Bongman, ale tak twierdzą zazwyczaj ci, którzy z kapitana bomby rozumieli jedynie "napierdalać" i "tępe chuje".
Są odcinki lepsze, są gorsze, ale generalnie wszystko i tak jest o trzy poziomy wyżej od większości polskich seriali typu "hotel jakiśtam" czy "na wspólnej"
Zgłoś
Avatar
Osasuna52 2012-07-17, 20:45 2
Zarejestrowałem się tylko po to żeby, napisać Ci, że "wg" się pisze bez kropki na końcu:)
Zgłoś
Avatar
Mr.Bronx 2012-07-17, 20:53 1
@Osasuna52

Wybacz błąd ale humanistą nie jestem. Odmieniłeś moje życie, bo jak dotąd zawsze pisałem "wg."
Zgłoś
Avatar
black88 2012-07-17, 21:21 1
Dla bomby zawsze piwo

@BongMan

Jak Ciebie ta małpa nie smieszy to... nie wiem jak cię rodzice wychowali
Zgłoś
Avatar
sarkazm 2012-07-17, 21:48
Widzę, ze dzisiaj internet podłączyli.
Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Jarzyna 2012-07-18, 9:28
Grunt to złapać parę piwek na Git Produkcję.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-07-18, 12:37 1
lukasz343 napisał/a:

Kolega w dupie był i gówno widział jeden odcinek obejrzałeś i kozaczysz. Idź lepiej nowe kawały wymyślaj bo nowy odcinek kapitana będzie się nazywać theBongMan i proszę bez obrazy.

Ratilt napisał/a:

No offence Bongman, ale tak twierdzą zazwyczaj ci, którzy z kapitana bomby rozumieli jedynie "napierdalać" i "tępe chuje".



Oglądałem Kapitana Bombę od początku. Te pierwsze odcinki, krótkie i pozbawione fabuły właśnie miały takie być. Potem jak zaczęła się fabuła rozkręcać było jeszcze lepiej. "Powrót króla" rozjebał system. Albo "Święto dupy". Jak mówiłem - do "Czasu wyborów" było git. A potem? Częściej niż Kapitan Bomba i jego żołnierze, występowały gadające gówna, kosmici z chujami na twarzach, jakieś zjebane nawiązania do polityki, dopalaczy (zmienianie się w świnie albo w pociąg było już kompletnie żałosne), do Euro kurwa... Albo to porównanie galatyk. Że niby Kurvix to Polska w Kujwdubie to Niemcy. Kapitan Bomba miał być lekką, śmieszną i przyjemną bajką a zrobili z tego satyryczno-prześmiewcze chuj wie co. Laserowy gniew dzidy trzymał poziom przez dwa pierwsze odcinki. Potem znowu chujoza.
Zgłoś
Avatar
miedziak 2012-07-20, 19:16
bomba jak zawsze trzyma poziom
Zgłoś