18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
mianas 2024-06-25, 11:08
Jestem rasista ? Czy to źle ? być rasistą !
Zgłoś
Avatar
OldMann 2024-06-25, 11:16
wzruszyłem się az mi oczy mokre zrobiły, no ale nic, życie toczy sie dalej, muszę lecieć bo nie chcę się spóźnić na mszę w meczecie

a już bardziej na poważnie to jesteśmy od jakiegoś czasu świadkami samozaorania europy , jak czytam artykuły w stylu "Dzieci w Niemczech chcą przejsc na islam bo nie chcą być prześladowane w szkole" to recę mi opadają a w głowie pojawiają się różne mniej lub bardziej głupie pomysły połączone z klasycznym wkurwieniem. I ta świadomość ze to jest proces który będzie postępować i jest praktycznie nie do zatrzymania.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-06-25, 11:20 2
A cały ten ruch zapoczątkowała jedna Pani sadistic.pl/deal-with-it-vt566151.htm

mianas napisał/a:

Jestem rasista ? Czy to źle ? być rasistą !



To komplement.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2024-06-25, 16:13
Nawet opera w Sydney się załapała 😉
Zgłoś
Avatar
Aaltonen 2024-06-26, 12:12
Znam wielu czarnoskórych i śniadoskórych, którzy są wieloktornie bardziej inteligentni, mądrzy, wrażliwi, moralni i cywilizowani niż wielu białoskórych troglodytów.

I co wy na to rasiści?

To nie kolor skóry czy włosów decyduje kto jakim jest człowieiem.
Zgłoś
Avatar
madufo 2024-06-26, 13:38
skywalker75 napisał/a:

Nawet opera w Sydney się załapała 😉



Australia tak jak Ameryka Północna były zasiedlone przez Europejczyków.
Zgłoś
Avatar
łopatolog 2024-07-01, 23:29
Przecież o ten kawałek był niedawno niezły dym w Niemczech jak pod melodię zaczęli śpiewać "Auslander raus! Deutschland fur Deutsch, Auslander raus!".
rumble.com/v4y7st6-auslander-raus-foreigners-out-germany-to-the-germans.html
Zgłoś