18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Europa i Polska w 2048
H................Q • 2013-09-14, 19:55
Zatrzymajcie się na chwilkę i przeczytajcie ten oto fragment o Polsce z książki "Meczet Notre Dame rok 2048". Widać obecnie w jakim kierunku Europa dąży, więc powieść ta nie jest aż taką fikcją.
Czekamy na Pana, Panie Marku Stasiński!
Zgłoś
Avatar
lwRazor 2013-09-15, 9:41
Tam chuj z tą religią, ale kurwa jakby bitke Polaków z brudasami nakreślił i jeszcze dodał konkretną ekipę (ala nowocześni husarze jeśli chodzi o elitarność) to sam bym złapał tą książkę w rękę
p.s. tylko z tym dobrym prezydentem pojechał po bandzie, nie ma i nie będzie ^^
Zgłoś
Avatar
astmuus 2013-09-15, 10:25
@Up, skoro tak mówisz to z pewnością nie będzie. Jak w ogóle ma coś być lepiej skoro dopatrujecie się wszędzie manipulacji i problemów?

Ps. lewusem nie jestem, libertarianinem za to tak ^^.
Zgłoś
Avatar
pakitoo 2013-09-15, 10:45 4
na szczęście nie grozi nam samotność przeciw ciapatym.
po 1. ruski nigdy nie pozwoli sobie zabronić chlania wódy. już islamskie czeczeny próbowały im pofikać to dostali srogi łomot (ch*j, że pół armii poszło na mielone - grunt że ruskie muslimy udupione)
po 2. amerykańce też nie będą za islamem, bo nimi żydy rządzą, a żyd ciapatego nie polubi.
po 3. jeśli tylko gaz z łupków w Polsce wypali to w ciągu 2 tygodni zostanie obalony nasz krawy reżim a amerykańskie flagi będą dumnie łopotać na polskich ruinach w imię wolności i demokracji
Zgłoś
Avatar
HUSTLER78 2013-09-15, 12:08 2
Dawno dawno temu czytałem książkę, "Przepowiednie Nostradamusa... Polska i Świat bla bla bla " Jedno zdanie z tej książki pamiętam do dziś. "Polska będzie nowym ośrodkiem chrześcijaństwa..." Pomijając fakt, że będzie sięgać granicami do Morza Czarnego (w/g książki). Czytając te fragmenty, to w sumie się pokrywa. Czy faktycznie uchronimy się od najazdu brudu ? Oby tak !!! Mimo wszystko, kocham ten kraj !!!
Zgłoś
Avatar
diamonn 2013-09-15, 13:11
Zapomnieliście, że zyjemy w czasach, w ktorych rządzi pieniądz. Oto moja wizja: Zamiast ciapaków z budkami kebabów liczących na social, przyjadą dziane szejki rozdadzą pieniązki w zamian za przylaczenie sie do ich wiary. Koniec patriotyzmu.
Zgłoś
Avatar
stanleus 2013-09-15, 14:15
zapodajcie ktoś adresem do pełnej książki
Zgłoś
Avatar
ChlebowyKról 2013-09-15, 14:53
ktokolwiek odnalazł całość, niech poczęstuje linkiem tutaj lub na PW
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2013-09-15, 20:55
pakitoo Nie zapominaj, że w ruskiej armii jest już w chuj muzułmanów.
Zgłoś