18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Europa i Polska w 2048
H................Q • 2013-09-14, 19:55
Zatrzymajcie się na chwilkę i przeczytajcie ten oto fragment o Polsce z książki "Meczet Notre Dame rok 2048". Widać obecnie w jakim kierunku Europa dąży, więc powieść ta nie jest aż taką fikcją.
Czekamy na Pana, Panie Marku Stasiński!
Zgłoś
Avatar
c................z 2013-09-14, 20:06 22
Piwo za przyszłego prezydenta!

Ale zaraz, papież już abdykował!
Zgłoś
Avatar
H................Q 2013-09-14, 20:14 2
Tak, ale na tron wszedł następca, a w książce to oznacza koniec, Rzym się stał kolejnym miastem muzułmańskim.
Zgłoś
Avatar
Jager89 2013-09-14, 20:15 1
Jest gdzieś w pdf do ściągnięcia ta książka? Bo na pewno będę miał problem by dostać ją w księgarni.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-09-14, 20:16 4
Po wystąpieniu naszego zacnego pięknego kraju z UE i (o zgrozo!) NATO oznaczałoby przede wszystkim 2 rzeczy:
1. rachunek na sumę dopłat od UE na wszystkie inwestycje w Polsce (czyli ich zwrot)
2. wojna = koniec Polski
Zgłoś
Avatar
H................Q 2013-09-14, 20:19
Jager89, zobacz biblioteki, może w nich będzie.
Zgłoś
Avatar
Jager89 2013-09-14, 20:43 26
Rockywood, masz teoretycznie rację, ale tak sobie myślę z kolei o Islandii. Tam przecież naród demokratycznie obalił rząd i w referendum stwierdzono, że nie będą spłacać pożyczek, których wcześniejszy rząd nabrał. Może w takim razie, identycznie mogło by wyglądać opuszczenie takich organizacji? Szczególnie, jeśli wyobrazimy sobie, że kraje należące do UE i NATO w tym przypadku składają się w znacznej mierze z ludności obcej, czyli ciapaków. Fakt, mogłoby to wywołać wojnę, ale dałoby radę by tego nie spłacać

Edit- Znalazłem książkę w pdf na chomikuj, biorę się za lekturę. Pozdrawiam!
Zgłoś
Avatar
k................a 2013-09-14, 22:12 58
biore sie za lekture tego . może bedzie wzmianka o sadistic.pl - że ten lubieżny portal tak atakowany przez lewaków homosiów euroentuzjastów gimbaze itp. Przyczynił sie do wzrostu rasizmu i ksenofobii w Polsce . I w ten sposób uchronił ten kraj od islamu . Amen
Zgłoś
Avatar
Zembowy Wruzek 2013-09-15, 6:41 10
A ja się bardzo cieszę że jesteśmy tak bardzo tolerancyjnym narodem

Nic nam nie wybucha, nie allahuje, nie pedałuje tak jak w innych krajach. A że jest chujowo... To już zdążyliśmy przywyknąć
Zgłoś
Avatar
Irenvelle 2013-09-15, 8:09 2
Z tym staśinskim chodzilo o JKM
Zgłoś
Avatar
sinjids 2013-09-15, 8:24
Zsan napisał/a:

Tak, ale na tron wszedł następca, a w książce to oznacza koniec, Rzym się stał kolejnym miastem muzułmańskim.



Ten fragment to nic innego jak mokry sen katolicko-nacjonalistycznego ekstremisty.

Nie wiem jak reszta książki, ale do mnie jakoś nie przemawiają marzenia o kolejnym papieżu Polaku.
Zgłoś
Avatar
s................1 2013-09-15, 8:24
RockyWood napisał/a:

Po wystąpieniu naszego zacnego pięknego kraju z UE i (o zgrozo!) NATO oznaczałoby przede wszystkim 2 rzeczy:
1. rachunek na sumę dopłat od UE na wszystkie inwestycje w Polsce (czyli ich zwrot)
2. wojna = koniec Polski


Chyba że UE sama nas wyrzuci za nie przestrzeganie ich zasad
Zgłoś
Avatar
Dranzes 2013-09-15, 8:47 5
to ja bede papieszem
Zgłoś
Avatar
wernetto 2013-09-15, 9:14
szkoda, że to tylko s-f. Tak jak i Apokalipsa według Pana Jana, też nas to nie czeka.
Zgłoś
Avatar
Gizmobba 2013-09-15, 9:16 2
Powiem szczerze, że mało co czytam takie długie teksty na sadolu ale dziś przy kawie i cisnącej sie kupie w dupie postanowiłem to zrobić i powiem tak: Niemcy już sami widzą że to co u nich sie dzieje z ciapatym zaczyna ich przerastać i sa już na etapie takim iż obcinaja zasiłki dla imigrantów z poza uni europejskiej tzn, przestaje im przysługiwać zasiłek dla bezrobotnych z 1000E na 250E i zasiłek na dziecka z 400E do 200E i to tylko maksymalnie na 2 dzieci także watpie że w niemieckiej armii bd 3/4 cipatych bo po raz są to jebane nieroby a 2 trzeba miec obywatelstwo niemieckie lub rządowe zaproszenie do wstąpienia do armii
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie