18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
🔥 Pa tera ... - teraz popularne
Avatar
A................j 2012-05-13, 23:04
Jeżeli ktoś mógłby wysłać mi link do tego filmiku na YouTube to byłbym bardzo wdzięczny.
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-05-13, 23:09
W sumie to zawsze mielismy przejebane, na środku.

Kurwa, byliśmy taką potęgą i co się stało - Rosja.
Zgłoś
Avatar
boob47 2012-05-13, 23:31
kurwa Polakowi zawsze wiatr w oczy ;/
Zgłoś
Avatar
dymion 2012-05-13, 23:33 1
gdyby tak ostał się sojusz polsko-litewsko-węgierski... ech...
Zgłoś
Avatar
plugnplay 2012-05-13, 23:38
to chyba teraz juz mozna przylaczyc polske do niemiec?
Zgłoś
Avatar
BoomShakaLaka 2012-05-13, 23:38
sojusze mają to do siebie, że gdy któryś z sojuszników staje się zbyt silny pozostali jeśli mogą osłabiają go, życie.
Zgłoś
Avatar
azerbejdzanification 2012-05-14, 0:14 5
Tak, sojusz Polski, Litwy , Węgier, Czech, Słowacji,Łotwy, Estoni. To co najlepsze dla nas i dla nich, może i słaby militarnie,ale mający wspólny cel, i wspólne dobro. To wartościowy sojusz, a nie NATO które de facto jest tylko na papierze, a ze wschodem, to wolałbym żeby po mnie ruskie T-72 na żywca przejechało niż jakieś sojusze z nimi zawierać, póki nie przestawią się na prawdziwą demokracje, i obronę praw obywatelskich. Bo póki co to tam ZSRR na pełnej kurwie jest tylko pod inną nazwą.
Zgłoś
Avatar
ssiruuvi 2012-05-14, 0:23 3
@rados90 chcesz powiedziec ze wszyscy mieszkancy zachodnich ziem odzyskanych moga sie czuc niemcami? to moze nie wiesz ze wiekszosc ludosci to polacy, ktorzy przyjechali pod koniec wojny lub tuz po na przyklad ze lwowa lub kijowa.. ja jestem ze szczecina, pol mojej rodziny pochodzi z lwowa drugie pol z wilna: to ja sie pytam jak kurwa mam sie czuc niemcem ? co ty pierdolisz w ogole.. kurwa, ide spac
Zgłoś
Avatar
S.W.A.T 2012-05-14, 0:29
Ale się kąsaliśmy z Ruskimi. Raz oni, raz my.
Zgłoś
Avatar
j................0 2012-05-14, 0:32 18
Ludzie ja wiem że was tak uczą od zawsze ale spóbójcie pomyśleć!!!. Rzeczpospolita od morza do morza to była unia 3 narodów Rusinów 5 milionów, Polaków 4,5 miliona i Litwinów 0,7 miliona. Niestety nadal wielu Polaków poprzez błędną (może celową) edukację nie ma pojęcia o realiach Wielkiej Rzeczpospolitej. To była piękna unia między 3 narodami. Dzięki wspólnemu wysiłkowi osiągaliśmy te zwycięstwa. Dziś celowo propaguje się nienawiść do dawnych sojuszników nie tylko w naszym kraju ale również u nich. Ostatnio ugrupowania nacjonalistyczne Ukrainy Polski Litwy i Białorusi podały sobie ręce i złożyły wspólne wieńce na grobach Polskich i Ukraińskich żołnierzy (cmentarz Orląt) Szkoda że politycy tego nie potrafią (a może raczej nie chcą). Niedawno nasz były prezydent chciał takiej zgody i do niej dążył. Niestety spotkał go wypadek lotniczy. A prezydenta Ukrainy Juszczenkę próbowano otruć kiedy razem stanęli przeciw inwazji na Gruzję. Ale co bym nie pisał. Ten komentarz zostanie zakopany przez ludzi wmawiających nam że to Polacy są najlepsi , a tereny na których żyło 5 mln Rusinów, 4,5 mln Polaków, 0,75 mln Litwinów były tylko polskie... jaka tam unia.................... Wielu zasłużonych husarzy było rusinami lub litwinami.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2012-05-14, 0:33 1
Tu jest mapa Wielkiej Rzeczpospolitej z roku 2062
Więcej na : wielkarzeczpospolita.net/

Zgłoś
Avatar
rangotis 2012-05-14, 0:49
zna ktoś tytuł ?
Zgłoś
Avatar
p................s 2012-05-14, 2:11
@up Europa na przestrzeni 1000 lat.
Proszę
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2012-05-14, 8:13 1
Tristan88 napisał/a:

Aż żal że Wielka Polska nie zdołała utrzymać swego terytorium. Moglibyśmy być mocarstwem, a przez tych skurwieli straciliśmy ogromne terytorium. A teraz usiłują zabić w nas ducha wielkiego narodu. Nie powinno tak być!



Jakich skurwieli? Polska porażkę zawdzięcza wyłącznie swoim obywatelom.
Zgłoś
Avatar
l................z 2012-05-14, 9:06
ZabójczaParówka napisał/a:



Jakich skurwieli? Polska porażkę zawdzięcza wyłącznie swoim obywatelom.



dokładnie. nie tyle obywatelom, co rządzącej elicie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie