18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne
Avatar
Kaszysz 2012-05-14, 9:23
szacun dla tych którzy SĄ POLAKAMI podczas Aktualnych rozbiorów.
Zgłoś
Avatar
Upalony 2012-05-14, 11:54
Motyw od 2:23 mnie wkurwił...
Ale Rosja kiedyś była mala
Zgłoś
Avatar
Sławihuj 2012-05-14, 12:39
@jack2100

Kurwa człowieku , ktoś nareszcie kurwa mądrze napisał bo już mnie chuj strzelał od tego debilnego pierdolenia na podstawie przeczytanych ciekawostek na kwejku jak to wszystko się nie należy Polakom i jak ich z każdej strony krzywdzono i ograbywano. Wielki chuj w dupe nacjonalistom , a tobie wielkie piwo! szacun
Zgłoś
Avatar
mcmt 2012-05-14, 13:42
Wieeem, że filmik oklepany, ale tutaj pasuje:

Koleś niepozorny, Rambo nie przypomina a nakurwiał nawet może i lepiej. Zastanawiałem się czy sam bym potrafił...

Ponadto polecam Europę Universalis 2...
Zgłoś
Avatar
dr Milord 2012-05-14, 14:38
Ale cały czas walczyliśmy, jak trzeba to sie w miare ogarniamy jako naród, teraz by sie nam jakaś rewolucja przydała :O
Zgłoś
Avatar
bania88 2012-05-14, 17:28
Mi to zal dupe sciska jak Polska - Taki potezny kraj, mogla tak skonczyc
Zgłoś
Avatar
c................r 2012-05-14, 19:46
1:30-1:40 - tutaj dopiero faktycznie POLSKA (Litwa miała wewnątrz naszych granic już mniejszy głos) była od morza do morza (mieliśmy wolny dostęp do Morza Czarnego poprzez rzekę Dniepr, dzięki układom handlowym z Imperium Osmańskim), a to dzięki wybitnym rządom króla Stefana Batorego (1571-1586, licząc od panowania Siedmiogrodem - dzisiejsza Rumunia).
Na wszelkie pytania i odpowiedzi z góry - że to z wiki, uprzedzam - starą maturę z historii zdałem na 5!
Hejterzy gońcie się!!

@up
Wcale nie musiała tak skończyć, ale najpierw Radziwiłlowie sprzedali nas Szwedom, a potem Poniatowski, z uwagi na panującą wtedy modę na romantyzm (tak jak dzisiejsza moda na hipsterstwo), czyli "kochajmy się i unikajmy wojen" nie próbował nawet podnieść szabelki na rusków, więc chcąc nie chcąc sprzedał nas carowi i doszło do rozbiorów.
Zgłoś
Avatar
polik95 2013-10-03, 17:10 2
tu wersja z datami
Zgłoś