18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Euroterror narasta!
Pan_Generał • 2012-11-24, 19:05
Euroterror narasta. Władze angielskiego miasta Rotherham odebrały zastępczym rodzicom prawo wychowywania trojga dzieci. Powodem była przynależność rodziców do... eurosceptycznej Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa, kierowanej przez popularnego w Polsce Nigela Farage'a.
Dwiema dziewczynkami i chłopcem zajmował się rezerwista marynarki wojennej pracujący z niepełnosprawnymi i pielęgniarka, która zawodowo zajmuje się małymi dziećmi. Trójka dzieci nie urodziła się w Wielkiej Brytanii, ale w jednym z nowych krajów Unii Europejskiej, nazwy państwa nie podano. Władze samorządowe uznały w związku z tym, że ich "kulturowe i etniczne potrzeby nie będą zaspokojone".

Zastępczym rodzicom powiedziano, że Partia Niepodległości Zjednoczonego Królestwa (UKIP) propaguje rasizm. Partia zaprzecza tym absurdalnym zarzutom, podobnie jak małżeństwo, któremu odebrano prawo do dalszego opiekowania się dziećmi. "Gdybym była przekonana o tym, że UKIP to partia rasistowska, nie wstąpiłabym do niej. W rodzinie mam kolorowych przodków" - powiedziała dziennikowi "Daily Telegraph" zastępcza matka.

źródło
źródło 2
Zgłoś
Avatar
KTU 2012-11-25, 13:56 1
@anonymous nie ma to jak dawać denne przykłady z tym że zawiesiliby dyrektora podejrzanego o pedofilię to tu też trzeba odebrać dziecko. Dziecko to nie jest zabawka że według własnego widzimisię można sobie je odbierać i oddawać do woli. Z resztą już widzę ten rasizm...

Polska 2020, dziecko odebrane rodzicom ze względu na podejrzenie rodziców o faszyzm i rasizm. Podejrzenie wysnuto na podstawie wywieszenia flagi Polski na balkonie w dniu 11 listopada.

I jak ktoś wcześniej trafnie ujął żeby jeszcze bardziej zgnębić rodziców których ideologia nie jest uważana za postępową to jeszcze dziecko dadzą do adopcji pedałom.
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2012-11-25, 14:05
KTU napisał/a:



Polska 2020, dziecko odebrane rodzicom ze względu na podejrzenie rodziców o faszyzm i rasizm. Podejrzenie wysnuto na podstawie wywieszenia flagi Polski na balkonie w dniu 11 listopada.

.



To demagogia i dobrze wiesz o tym. O tym, czy tamtym ludziom słusznie rozwiązano rodzinę zastępczą, zdecyduje sąd, nie my. Zarówno w Anglii, jak i u nas jest dużo głupich urzędników, ale to ne znaczy, że
a. każde działanie prewencyjne jest głupie,
b. każda głupota urzędnika powinna iść na konto UE.
U nas wszystko się zrzuca na Unię. Nie tylko eurosceptycy, ale też rząd wyciera sobie gębę unią. Parę lat temu wymienili nam w całej Polsce skrzynki pocztowe: że niby wymóg unijny. Od roku - dzięki Unii - żyję i pracuję w Niemczech. Byłem w tym czasie dwukrotnie we Francji i za chuja pana nie widziałem ani jednej skrzynki pocztowej według wzoru unijnego, choć bardzo starałem się wypatrzyć. Czyli ktoś się u nas obłowił i zasłonił się UE.
Wszystko, co chujowe, akurat zawsze trzeba przypisać UE, która jest największym błogosławieństwem, jakie spotkało Polskę. Zaraz po Cudzie nad Wisłą.
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-11-27, 0:58
hehe nie potrzebuje

Cytat:

A skąd ty wiesz, że nie ma przeciw tym ludziom żadnych dowodów? W TVN24 powiedzieli? Jeżeli nie ma, to zostaną zrehabilitowani z nawiązką.



to moze lepiej ty pokaz jakies dowody. bo najpierw sie powinno pokazac dowody a potem egzekwowac prawo. a z rehabilitacja z nawiazka to ladnie zajebale:D moze ich po plcach poklepia chyba, ze zrobia z tego sprawe medialna to moze cos dostana, a jak dostana to oczywiscie z kieszeni obywateli
hitlera wogole nie skumales, to juz ci nie bede tlumaczyl
Zgłoś