18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Ewa Drzyzga
m................0 • 2015-08-26, 9:21
Moja dziewczyna zawsze chciała spotkać na żywo Ewę Drzyzgę, uwielbia po prostu jej program.

Postanowiłem spełnić marzenie ukochanej, więc zrobiłem dziecko jej siostrze...

Będziemy w programie na żywo w niedzielę o 15.
Zgłoś
Avatar
rust 2015-08-26, 9:50 2
też kiedyś myślałem że te show tv było prawdziwe jak się później okazało chyba tylko pani Ewa była tam prawdziwa
Zgłoś
Avatar
k................s 2015-08-26, 10:22 14
@up
W telewizje prawdziwe są tylko pensje.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2015-08-26, 11:34
Kiedyś nawet lubiłem talk showy, potem skończyłem podstawówkę...
Zgłoś
Avatar
p................j 2015-08-26, 17:33
można nieraz popatrzeć na te tępe dzidy w sam raz do wyjebania w pape i w dupe
Zgłoś
Avatar
m................0 2015-08-26, 17:45
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Po chuj wy jeszcze TV oglądacie?



Powiem ci szczerze że TV to chyba od dwóch lat nie załączyłem, wyjątkami są jakieś filmy klasyki na programach bez reklam czyli tylko 1, 2, albo Kultura wchodzą w rachubę, ale to i tak bardzo rzadko.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2015-08-26, 18:46 3
Rozmowy w toku to program w którym non stop jest pokazywane jedno gówno: nieszczęśliwe pary, nieszczęśliwi rodzice, nieszczęśliwe pedały. Program dla starych bab zresztą jak cała ramówka w TV. W sumie teraz nikt młody nie ogląda TV więc nawet nie starają się ich przyciągnąć a idą w stronę tasiemców, rozmów w toku, paradokumentalnego dziadostwa typu: lekarze, aptekarze, policjanci, strażnicy miejscy, trudna prawda itd.
Zgłoś
Avatar
pve11 2015-08-26, 20:45
Plecionkarz napisał/a:

W sumie teraz nikt młody nie ogląda TV więc nawet nie starają się ich przyciągnąć a idą w stronę tasiemców


Właśnie że dużo młodych ogląda TV, tylko że jakieś warsaw whore itp. Społeczeństwo już idiocieje do reszty.
Zgłoś
Avatar
James.B 2015-08-27, 0:09
ogkądam tylko tvn24
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2015-08-27, 15:11
Ja pierdole co za moda...chuj kogo obchodzi czy oglądacie telewizor czy nie....możecie siedzieć w jaskini i ognisko palić bo telewizja kłamie
Ja tam sobie lubię nieraz jakiś western obejrzeć na TCMie od czasu do czasu ale nie...trzeba podążać za modą i pierdolić TV bo w TV jest tylko TVN reklamy i warszaw szore
Zgłoś
Avatar
heysatan 2015-08-27, 16:12
Fejk! Rozmów w Toku nie puszczają w niedziele.
Zgłoś