18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:27
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:13
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
miodek_1 2014-01-17, 19:58 1
Z wódeczką to nie przesadzajcie, że to zło na wigilię. Jak inaczej skosztować 12 potraw ? Tak na trzeźwo to człowiek się zmusza i jest mu potem z tym źle,bo przejedzony. Przy wódeczce natomiast to rączki same biegają za zagrychą.
Zgłoś
Avatar
Lemon19 2014-01-17, 20:01 3
Chuja tam schudła, ktoś ogarnięty po prostu dobrze ją ustawił.
Jedna noga do przodu - całkiem inaczej dupsko wygląda i brzuch.
Ręka na biodrze - ma co zasłaniać.
Cycki wyjebane na maxa - odwracają uwagę.
Włosy na ramionach - całkiem inaczej wygląda obręcz barkowa.
Trochę makijażu, dobre światło i z każdej świni da się zrobić coś przystępnego
Wystarczy spojrzeć na łapę, żeby wiedzieć, że ni cholery nie schudła.
Zgłoś
Avatar
P................i 2014-01-17, 21:18 1
Kielonek do karpia to patologia? Kurwa lewackie brednie
Zgłoś
Avatar
o................e 2014-01-17, 22:12 3
Pącki napisał/a:

Kielonek do karpia to patologia? Kurwa lewackie brednie


skoro wyrastałeś w patologi i pijaństwie dla ciebie to jest normalne, dla innych niestety nie...
lewackie powiadasz ? Heh wszystko z czym się nie zgadzasz jest lewackie ? Wigilia bez wódy też jest lewacka tak ?
Zgłoś
Avatar
P................i 2014-01-17, 22:18 3
@up
Po pierwsze posmaruj pupę
Po drugie patologią nazywasz czworo dorosłych ludzi raczących się kieliszkiem koniaku, bądź polskiej czystej "dla kurażu" na rodzinnym spotkaniu przy obfitej wyżerce.
Współczuję relacji rodzinnych, chyba że nie dorosłeś jeszcze na tyle, aby napić się wódki z własnym ojcem. Śmieciu.
Zgłoś
Avatar
r................3 2014-01-18, 2:58
A na szafie wisi plaster boczku.
Zgłoś
Avatar
r................l 2014-01-18, 8:22 2
ment200 napisał/a:

Co to jest to warsaw shore? Cały czas o tym słychać, ale za chuja nie wiem co



typowy hipster który chce byc cool w inernecie, co za kurwa pedalstwo. oczywiście nie musisz znac każdego programu, strony, celebryty itp ale po chuj tu pytasz o co chodzi? nie masz internetu? wpisujac w wyszukiwarce warsaw shore napewno bys sie dowiedzial o co chodzi. ale nie, jak wszyscy tu o tym mówią, to ja bede spedalonym hipsterkiem, indywidualistą i zapytam co to to warsaw shore. kurwa...
Zgłoś
Avatar
T................h 2014-01-18, 9:22 2
raphael, wstrzym ryj. Cały czas o tym słychać i wiekszośc ludzi o tym pierdoli, ale ja nie wiem co to jest i dlaczego wzbudza tyle emocji. Po prostu nie siedze cały czas przed telewizornią i nie napierdalam pilotem przerzucając w kółko programy. I żaden ze mnie hipster.
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-01-18, 10:15
to jest kkurwa magia fotografii z takiego babsztyla zrobili coś tak pięknego, naprawdę nie można się napatrzeć
Zgłoś
Avatar
P................i 2014-01-18, 13:06 1
raphael napisał/a:



typowy hipster który chce byc cool w inernecie, co za kurwa pedalstwo. oczywiście nie musisz znac każdego programu, strony, celebryty itp ale po chuj tu pytasz o co chodzi? nie masz internetu? wpisujac w wyszukiwarce warsaw shore napewno bys sie dowiedzial o co chodzi. ale nie, jak wszyscy tu o tym mówią, to ja bede spedalonym hipsterkiem, indywidualistą i zapytam co to to warsaw shore. kurwa...


Bronić reality show o dziwkach i spinać o to poślady może tylko...
Zgłoś
Avatar
D................a 2014-01-18, 14:37 3
Jak tak czytam te komentarze, to niektórzy ruchaliby wszystko co na drzewo nie ucieka. Później przychodzi moda na kurewki, imprezy, wyzywające stroje i makijaże, w efekcie trzeba się nieźle pomęczyć, żeby w galerii kupić normalne ubranie, takie na uczelnie zamiast do klubu.
Zgłoś
Avatar
r................l 2014-01-18, 15:22
ment200 napisał/a:

raphael, wstrzym ryj. Cały czas o tym słychać i wiekszośc ludzi o tym pierdoli, ale ja nie wiem co to jest i dlaczego wzbudza tyle emocji. Po prostu nie siedze cały czas przed telewizornią i nie napierdalam pilotem przerzucając w kółko programy. I żaden ze mnie hipster.



to, że takie zachoweanie jest hipstersko-pedalskie to moje opinia ale faktem jest, że zrobiłes to po to żeby zwrócić na siebie uwage. ja tez nie przesiaduje przed tv i czesto czytam/słysze o reczach o których nic nie wiem i w tym momencie z pomocą przychodzi np google
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-01-18, 15:45
da_lia po chuj pani starszej za przeproszeniem w tym wieku na uczelnie chodzic
Zgłoś
Avatar
D................a 2014-01-18, 15:58 2
ulifont napisał/a:

da_lia po chuj pani starszej za przeproszeniem w tym wieku na uczelnie chodzic



Jestę wykładowcą. W międzyczasie realizuje badania na temat wiarygodności treści zamieszczonych w internecie.
Zgłoś
Avatar
P................i 2014-01-19, 2:53 1
@up
Żałosny gówniarzu brak ci argumentów na fakt, że masz najwyżej 16 lat i gówno wiesz o życiu..
Zapoznaj się z definicją patologii, sformułowaniem którym miotasz la lewo i prawo bo widzę rodzice cię pod kloszem wychowują, więc zapewne chuja wiesz o czymkolwiek. A od Krakowa wara pędzlu niemyty, bo zapewne Kraków widziałeś tylko na zdjęciu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie