18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
🔥 Pomocnik się znalazł - teraz popularne
Avatar
p................6 2014-02-14, 21:33
Lemingi dali sobie wcisnąć że Chrześcijaństwo = Smoleńsk. To przecież nasze ulubione media tak to wylansowały, ale ktoś jest bardzo hipokryta i to łyka.
Zgłoś
Avatar
g................t 2014-02-14, 21:39 1
patryko6666 napisał/a:

Lemingi dali sobie wcisnąć że Chrześcijaństwo = Smoleńsk. To przecież nasze ulubione media tak to wylansowały, ale ktoś jest bardzo hipokryta i to łyka.



A co mi pierdolisz, ze media, sredia. Dokładnie te same osoby, które przywiązują się do krzyża i biblią sobie gębę wycierają pierdolą na okrągło o Smoleńsku.
Choćbyś nie wiem jak kombinował i jak bardzo zaprzeczał takie są kurwa FAKTY a nie wymysły mediów.
Zgłoś
Avatar
mrlewy 2014-02-14, 21:57 2
gordonviet napisał/a:



A co mi pierdolisz, ze media, sredia. Dokładnie te same osoby, które przywiązują się do krzyża i biblią sobie gębę wycierają pierdolą na okrągło o Smoleńsku.
Choćbyś nie wiem jak kombinował i jak bardzo zaprzeczał takie są kurwa FAKTY a nie wymysły mediów.



Ale zwróć uwagę, że osoby, które "przywiązują się do krzyża" i pierdolą o Smoleńsku to są w większości Katolicy, ale są to też osoby które nawet wśród innych Katolików są postrzegane jako popierdoleńcy. Tak więc, każdy "obrońca krzyża i Smoleńska" to teoretycznie Katolik, ale nie każdy Katolik to obrońca krzyża i Smoleńska
Zgłoś
Avatar
WolfManGoth 2014-02-15, 0:03 2
gordonviet

Nie wiem, jak ty, ale ja się deklaruje, jako Chrześcijanin i nie widzę u siebie żadnego pierdolenia o Smoleńsku na okrągło.

Coś twoje mądrości mijają się z prawdą.
Zgłoś
Avatar
bavarian 2014-02-15, 0:19
mareczkos napisał/a:

Smutne to jest to, że media przedstawiają taki obraz katolików, a Ty w to wierzysz... -_-"


Ta we wsi obok widziałem kapliczkę z kaczyńskim zamiast matki boskiej także sory taki mamy naród
Zgłoś
Avatar
g................t 2014-02-15, 8:57
WolfManGoth napisał/a:

gordonviet

Nie wiem, jak ty, ale ja się deklaruje, jako Chrześcijanin i nie widzę u siebie żadnego pierdolenia o Smoleńsku na okrągło.

Coś twoje mądrości mijają się z prawdą.



Chrześcijanin, choćbyś nie wiem jak szanował swoją religię piszemy z małej litery. To nie jest ani rasa, ani nacja, żeby pisać z wielkiej. Tak jak:
"Żyd" - gość narodowości żydowskiej, z fikuśnym zakręconym noskiem.
"żyd" - lubujący się w macy, talmudzie i ganianiu gojów.
Zgłoś
Avatar
Icepick 2014-02-15, 17:41 1
BongMan napisał/a:

Ewolucja to rozwój, a w przypadku tego zacofanego zabobonu nie można mówić o żadnym, nawet najmniejszym przejawie rozwoju



O kurwa, ten pokemon co tak wyewoluował się odezwał...

Nawet nie wiesz ile zawdzięczasz temu zabobonowi.
Zgłoś
Avatar
mareczkos 2014-02-22, 4:04
JACUKOZAK napisał/a:


Aleś dojebał do pieca!


Jak widać sporo osób się ze mną zgodziło...

bavarian napisał/a:


Ta we wsi obok widziałem kapliczkę z kaczyńskim zamiast matki boskiej także sory taki mamy naród


Oceniasz wszystkich katolików po jednej kapliczce z kaczyńskim... Jesteś taki mądry i tolerancyjny :O
Zgłoś