18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
p................2 2014-12-07, 23:56 1
Inaczej by Ci zaniknął
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-12-08, 0:16 24
pinkie jesteś w kurwę błyskotliwy.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-12-08, 1:27 50
Pewna kobieta miała wyjść za Pinkiego, ale oczekiwała od niego świadectwa męskości (to było w bardzo konserwatywnej społeczności chrześcijańskiej, gdzie seks przedmałżeński nie wchodził w rachubę). Pinkie poszedł do lekarza, ten go przebadał i wystawił mu karteczkę, którą Pinkie pokazał kobiecie: PMTS.
Wytłumaczył, że oznacza to: Pinkie, Motor, Traktor, Siła.
Wyszła więc za Pinkiego, ale nie była zadowolona z jego męskości. Pewnego dnia udało jej się zdobyć adres lekarza, który wystawiał to świadectwo, wzięła kartkę i poszła do niego.
- Panie doktorze, pan wystawiał mojemu mężowi świadectwo męskości. Niech mi pan wytłumaczy ten skrót.
Doktor popatrzył:
- PMTS. A, już pamiętam. Pinkie Może Tylko Siusiu.
Zgłoś
Avatar
p................2 2014-12-08, 3:24 5
BongMan napisał/a:

Pewna kobieta miała wyjść za Pinkiego, ale oczekiwała od niego świadectwa męskości (to było w bardzo konserwatywnej społeczności chrześcijańskiej, gdzie seks przedmałżeński nie wchodził w rachubę). Pinkie poszedł do lekarza, ten go przebadał i wystawił mu karteczkę, którą Pinkie pokazał kobiecie: PMTS.
Wytłumaczył, że oznacza to: Pinkie, Motor, Traktor, Siła.
Wyszła więc za Pinkiego, ale nie była zadowolona z jego męskości. Pewnego dnia udało jej się zdobyć adres lekarza, który wystawiał to świadectwo, wzięła kartkę i poszła do niego.
- Panie doktorze, pan wystawiał mojemu mężowi świadectwo męskości. Niech mi pan wytłumaczy ten skrót.
Doktor popatrzył:
- PMTS. A, już pamiętam. Pinkie Może Tylko Siusiu.



A mimo to się urodziłeś, no zobacz jaka magia
Zgłoś
Avatar
P(r)OLAND 2014-12-08, 4:18
Srałem już dziś.
Zgłoś
Avatar
k................1 2014-12-08, 7:24
Gdyby to byla prawda, niektorzy faceci mieliby traz po 3 penisy
Zgłoś
Avatar
Diggerx 2014-12-08, 9:55
P(r)OLAND napisał/a:

Srałem już dziś.



A ja jeszcze nie, morze mam kłopoty z jelitami?
Zgłoś
Avatar
Jebus_Chytrus 2014-12-08, 11:03 4
Diggerx napisał/a:



A ja jeszcze nie, morze mam kłopoty z jelitami?



A może tak, a może nie?
Morze faluje zawsze tak jak chce...
A morze tak, a morze nie -
Woli nie próbuj mu narzucić swej.
Zgłoś
Avatar
mormakill 2014-12-08, 11:21 2
ulifont - dziś nic o kucach ?
Zgłoś
Avatar
EloRico 2014-12-08, 11:41 1
Dlatego trzeba przeprowadzać ćwiczenia w czasie pokoju
Zgłoś
Avatar
Imie_jego_44 2014-12-08, 12:44
Kolejny dowód na to, że teoria ewolucji to tylko teoria, która po prostu jest mocno lansowana przez lewicowo-ateistyczne środowiska i stąd jej popularność.
Zresztą nauka pójdzie do przodu i okaże się, że to bzdura, tak jak kiedyś ludzie wierzyli, że ziemia jest płaska, teoria ewolucji będzie traktowana na równi z tego typu rewelacjami.
Zgłoś
Avatar
eligurf 2014-12-08, 13:15 3
up eksperci od ewolucji

O organach nieużywanych było w teorii Lamarcka nie Darwina, a to zupełnie inna bajka. A obecnie obowiązuje teoria Darwina i lepszej ni ma i długo nie będzie, choć nikt nie twierdzi, że to wyjaśnienie ostateczne. Natomiast wszyscy bogowie BYLI nieśmiertelni, jak sami twierdzili (za Lecem)*, więc nie dajmy się zwieść mocno lansowanej przez prawicowo-katolickie środowiska popularnej tezie o istnieniu boga.

* - Dla debili - nie doszukujcie się jakiegoś skrótu, chodzi o Stanisława Jerzego Leca.
Zgłoś
Avatar
Rappar 2014-12-08, 13:49
@up Teoria Darwina od dawna nie obowiązuje znafco.
Zgłoś
Avatar
MadDave 2014-12-08, 15:28 1
"imie_jego" a ja mam taką teorię żeś jest zwykły troll.

Serio ktoś wierzy że zostaliśmy stworzeni przez gigantycznego brodatego faceta okręconego w prześcieradło, mieszkającego w chmurkach?
Prędko, lećcie wypatrywać powozu mikołaja na horyzoncie!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie