18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
F18F Super Hornet
Niedzwiedz23 • 2013-05-24, 18:12
Witam, chciałbym pokazać wam jeden z moich ulubionych myśliwców. Jest to F18F super hornet.
Poniżej jest filmik z pokazu tego modelu.


Jeżeli wam się spodoba to dorzuce pare fotek w komentarzu. Enjoy
Zgłoś
Avatar
Suguru 2013-05-26, 23:39 1
Jak F-18, to nie nalezy zapomniec o Blue Angels!



Moim ulubionym mysliwcem jest jednak F-22, uzyszkodnik wyzej juz wrzucil jeden filmik, ja dodam od siebie takie cos:



Fajnie tak byloby zostac pilotem...
Zgłoś
Avatar
cripkillah 2013-05-26, 23:43
Zajebiste, uwielbiam samoloty
Zgłoś
Avatar
Evolion 2013-05-26, 23:49
za 50 lat będą na wyposażeniu polskiej armii
Zgłoś
Avatar
iron.the.great 2013-05-27, 0:12 1
Jakiś czas temu wrzuciłem film z symulowanej walki powietrznej między MIGiem 29 a F 18, ale wylądowała w Sucharach. Jakby się komuś chciało to obejrzeć, a moim zdaniem filmik dość unikatowy, to tu macie ten film: sadistic.pl/walka-powietrzna-mig-29-vs-f-18-vt200132.htm Widzę, że w temacie wypowiedziało się parę osób zajaranych samolotami odrzutowymi i do nich kieruję ten link.

Co do MIGów w polskim wojsku to te poniemieckie stacjonują aktualnie w Malborku i mają zużytą ponad połowę resursu. Te które pozyskaliśmy bezpośrednio od ruskich stacjonują natomiast w Mińsku Mazowieckim i są w dużo lepszym stanie technicznym. Uzupełnieniem tych maszyn były pozyskane używane MIGi od Czechów. Maszyny z Mińska przechodzą właśnie poważny remont i wymianę osprzętu. Co ciekawe po rozpadzie ZSSR mieliśmy dostać ich więcej od Rosjan w ramach rozliczenia długu, ale ówczesna ekipa rządząca stwierdziła, że skoro kupimy F 16, to MIGi są nam do niczego nie potrzebne co moim zdaniem było błędem. Ostatnio pojawiają się głosy o możliwości przejęcia używanych MIGów 29 od Węgrów.

Wydaje mi się, że przydałby się oddzielny artykuł na temat MIGa 29 w Polskim Wojsku i ogólnie na temat jego możliwości bojowych...
Zgłoś
Avatar
Niedzwiedz23 2013-05-27, 17:35
Zdjęcia teraz wrzuce, ponieważ czasu nie miałem










Zgłoś
Avatar
Datfejs 2013-05-27, 19:20 1
Super- szerszeń :DDD
Zgłoś