18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
p................n 2013-10-28, 23:06 3
Ciekawe, jak będzie miała lodówkę do wniesienia na 5 piętro, to która cipa jej to wniesie.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-10-28, 23:15 26
"Faceci to chuje".
Tak zazwyczaj mówią panny z przebiegiem większym niż lokomotywa kolei transsyberyjskiej, weteranki dyskotek, które nie wiadomo czemu nie mogą znaleźć normalnego faceta. Naprawdę nie wiadomo czemu... "Przecież jebało mnie tylko trzech w ciągu wieczoru i to tylko przez parę lat. Czemu nikt mnie teraz nie chce? Faceci to chuje..."
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2013-10-29, 8:36 1
tak samo moja kolezanka zarywa do kolesiow samych fajnych itd itp. co prawda nie daje im dupy ale szuka kogos normalnego. po tygodniu okazuja sie wszyscy zwyklymi ciulami ktorzy szukaja nowej dziury zeby zamoczyc.

(teraz taki zarcik dla kumatych)
wszyscy naraz
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-10-29, 11:31 3
Gorzej jak taką opinię o facetach mają 12 letnie dziewczynki, które zerwały ze swoim chłopakiem przez sms i się potem chwalą tym w internetach. Aaa i dodają do tego, że miłość nie istnieje
Zgłoś
Avatar
Saute 2013-10-29, 11:33 3
Ojj, komuś się życie z facetami nie układa... Albo jest gruba/ma wąsy/ jest gruba i ma wąsy.
Zgłoś
Avatar
qwachu 2013-10-29, 11:59 2
Aaaa tam, lepszy chuj, niż pizda w rurkach. Taka prawda.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-10-29, 13:31
Tak mówią baby które myślą, że coś im się należy za darmo, bez wysiłku, tak jak w jej ulubionym głupim serialu. A facet to istota myśląca która wie co mu się opłaca a co ni chuja. Ciekawe czy by były takie mądre jakby jakiś koleś nagle im tak truł dupę jak to one potrafią bez żadnych profitów.
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2013-10-29, 13:48
Lepiej być chujem niż nikim
Zgłoś
Avatar
j................3 2013-10-29, 22:14 2
lepsza historia znajoma powiedziała śmiałą opinię o swoim partnerze , rzucił ją bo zaszła w ciążę zostawił samą z dzieckiem co za chuj mówiła wszystkim a wszystkie dziewczyny jej przytakiwały

Dodała tylko że jechała z 3 facetami na testy dna !!! a to że miała romans to tylko wina jej chłopaka. Był przecież oschły zbyt wiele pracował (mimo że ją utrzymywał)i był zbyt zazdrosny, a ona przecież mogła się zapomnieć przez chwilkę. Ten drugi który mógł być ojcem dla niej oj tam... zdażyło się był przystojny a ja pijana i podniecona każdy ma coś za uszami przecież . Tylko on taki skurwiel ani nie umie wybaczyć ani rozkochać w sobie kobiety i jeszcze ma czelność odchodzić a co z dzieckiem samolub jeden tylko o sobie myśli a nie o rodzinie !!! Nie zasługiwał na mnie i tak dodała na sam koniec a jej przyjaciółki przytaknęły wspólnie masz rację kochana nie ma już prawdziwych mężczyzn.

Są ale użerają się z kurwami na każdym kroku
Zgłoś
Avatar
kacper_IK160P 2013-10-30, 0:06
@up: żebyś kurwa wiedział. Nie będę przytaczał całej historii, ale powiem jedno - kobiety to fałszywe kurwy. Pizda jedna dzwoniła do mnie w urodziny z życzeniami "wszystkiego najlepszego Kacperku" (taki miałem dzień, że urodziny poszły się jebać - coś mi wypadło i nie było mnie w domu od rana do późnej nocy), a chwilę wcześniej szmata skończyła się pierdolić ze swoim gachem. Jak to odkryłem - moja brocha, w każdym razie jestem tego tak pewny jak tego, że żyję.
Do wszystkich Was, puszczalskie, niewierne szmaty, domorosłe dziwki, cichodajki: chuj Wam we wszelkie otwory, do każdego po sto, i to takich wielkich, murzyńskich, półmetrowych pytongów, a jak Was pomimo tego te pizdy i tak swędzą to się kurwa podrapcie.
Zgłoś