18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
sirapacz 2015-09-21, 9:41 49
porzadny czlowiek ale przez ten durny filmik moze wyleciec z roboty i dostać zarzuty...
oby i u nas więcej takich było, a nie pizdy w rurkach co jak tupniesz butem to zabije się o budę spierdalając.
Zgłoś
Avatar
u................t 2015-09-21, 10:06 6
@up
A tam pierdolisz, na pewno dostał wpierdol za brak biletu
Zgłoś
Avatar
m................0 2015-09-21, 10:44
@sirapacz Kurwa za ten głupi tekst o "pizdach w rurkach" to już chyba piw się nie dostaniesz, z resztą kompletnie nie powiązane z tematem.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2015-09-21, 10:56 2
ulthart napisał/a:

@up
A tam pierdolisz, na pewno dostał wpierdol za brak biletu



raczej za to, że z właściwą pewnej kulturze wrażliwością potraktował współpasażerkę podróży

PS jeśli jakiegoś lewaczka rusza powyższy post to chyba znaczy, że myśli stereotypowo. Szach mat!
Zgłoś
Avatar
vodka100g 2015-09-21, 12:06
ulthart napisał/a:

@up
A tam pierdolisz, na pewno dostał wpierdol za brak biletu



A tam pierdolisz, jechał na ulgowym, a zapomniał wziąć jakiegokolwiek dokumentu uprawniającego go do przejazdu, dlatego też konduktor mu musiał jakoś "przypomnieć" aby nie zapomniał następnym razem
Zgłoś
Avatar
A................h 2015-09-21, 12:08 5
mitrus80 napisał/a:

@sirapacz Kurwa za ten głupi tekst o "pizdach w rurkach" to już chyba piw się nie dostaniesz, z resztą kompletnie nie powiązane z tematem.



przecież to prawda co napisał, pizdo w rurkach
Zgłoś
Avatar
m................0 2015-09-21, 12:13 1
Arch napisał/a:



przecież to prawda co napisał, pizdo w rurkach



Cięta riposta, prawie się zabiłem spierdalawszy.
Zgłoś
Avatar
mikeszko 2015-09-21, 12:29 2
Cytat:

PS jeśli jakiegoś lewaczka rusza powyższy post to chyba znaczy, że myśli stereotypowo. Szach mat!



Ale ta moda w internecie się zmienia. Najpierw wszystkich nazywaliście cebulakami, potem pelikany, a teraz lewaczki.
Zgłoś
Avatar
bacus 2015-09-21, 12:49
Prawidłowa reakcja każdego zdrowego faceta, który widzi krzywdę na kobiecie.
Zgłoś
Avatar
janlew 2015-09-21, 12:50
Dokładnie, prawo, prawem, przepisy, przepisami, ale słabszych trzeba bronić!!! Medal i chuj!!! Amen!
Zgłoś
Avatar
sirapacz 2015-09-21, 14:39
@mitrus80 przepraszam cie bardzo, chcesz nosic rurki to noś. po prostu rzuca mnie na widok zniewieściałych chłopców... dopiero co modne bylo bycie emo teraz rurkowym modnisiem. robi sie u nas to co w japonii - nie ma facetów. same cioty.
Zgłoś
Avatar
mikeszko 2015-09-21, 15:30
sirapacz napisał/a:

@mitrus80 przepraszam cie bardzo, chcesz nosic rurki to noś. po prostu rzuca mnie na widok zniewieściałych chłopców... dopiero co modne bylo bycie emo teraz rurkowym modnisiem. robi sie u nas to co w japonii - nie ma facetów. same cioty.



a ty po wsi w czym łazisz? skejty z bazaru i bluza fiszbone po bracie?
Zgłoś
Avatar
sirapacz 2015-09-21, 17:02
@mikeszko jedna jedyna emotikona w moim poscie swiadczy o zarcie. co cie obchodzi w czym chodze po wsi? nie wiem co to są skejty - wiem kim są skejci. nie wiem co to bluza fiszbone i prawdę mówiąc wali mnie to.
Zgłoś