18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
qubus93 2014-02-04, 20:27
po stokroć lepsze od SO są choćby Gliwice albo Tarnowskie Góry
Zgłoś
Avatar
Maxfarenthide 2014-02-04, 20:33 3
Firma "Erdol" wszystko na odpierdol
Zgłoś
Avatar
janniezbedny23 2014-02-04, 20:40 1
Ciekaw kurwa jestem jak Wy byście zapierdalali za 10 - 12 zł netto/h i z chujową umową jaka płaca taka praca.

A to że jakiś ciul pod krawatem zgarnął za to grube tyś. PLN to inna inszość
Zgłoś
Avatar
aveyron 2014-02-04, 20:40 5
Gharotief napisał/a:

Widac zazdrosc tutaj, typowa dla katolstwa, przywyklem...

A Sosnowiec, coz, piekne miasto, wole mieszkac tutaj niz w Katowicach, bytomiu czy innym slunskim city. Nie dla mnie brud, smrod i ubostwo. Ani tez wsie i zascianki.

Tutaj mam parki, dobre tereny zielone, ladne miasto, ciekawe, z historia (pierwsze uzycie pociagu pancernego w jurop), no i nie capi wunglem...

A teraz dalej, dalej, zadrosc.


a nie jebie zwłokami dzieci?
Zgłoś
Avatar
Yanuha 2014-02-04, 20:58 3
widzę że Sosnowiec to nie miasto to także stan umysłu jak matuszka rasija
Zgłoś
Avatar
wkristof 2014-02-04, 21:01
ad 1. spokojna głowa na zime opadnie trzeba myslec do przodu
Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2014-02-04, 21:11
Pewnie , że wszędzie się znajdą takie lub podobne perełki. Jak zniknie śnieg, ja wrzucę coś od siebie ( nie , nie nasienie:) ) i pokażę co jest nie hallo.
Ps Pięknie spierdolone
Zgłoś
Avatar
dogip 2014-02-04, 21:12 3
Oni mają projekt, którego się trzymają. Odpierdol się od pracowników. Zapisy w umowie są takie a nie inne. Zrobisz coś niezgodnie z umową, to w ogóle kasy nie dostaniesz. Architekt sprawę zjebał, nie taki kosztorys inwestorski sporządził, był przetarg, ktoś wygrał - to ze swojej kasy nie będzie dokładał, bo jakiś ciul pseudowykszałcony myślał, że jest nieomylny.

Taki mały kosztorys - projektuję 1200 m2 kostki brukowej (tak 100 na 12). Wchodzi wykonawca. Ciul (projektant) zapomniał, że metr bieżący to nie metr kwadratowy i policzył tylko 100 m (bieżących). W kosztorysie zamiast 1200 x 100 zl/m2 wyszło 1200 m x 2 zł/mb. Kumacie?

No ale przetarg wygrał. A Ty inwestorze teraz kombinuj.

I takie oto kwiatki wychodzą.
Zgłoś
Avatar
oneshott 2014-02-04, 21:13
Yanuha, za Sosnowiec zawsze piwo:)
Zgłoś
Avatar
Cembrowina 2014-02-04, 21:31
To trzeba byc niedorozwiniętym żeby coś takiego zrobić.
Zgłoś
Avatar
szymy 2014-02-04, 21:33
Nie tylko takie "perełki" są w Świebodzinie.

Są jeszcze takie: mapy.google.pl/maps?q=%C5%9Awiebodzin&hl=pl&ie=UTF8&ll=52....

P.S. Tak, odjebało mi i urządziłem sobie wirtualny spacer w poszukiwaniu tych miejsc ze zdjęć
Zgłoś
Avatar
troflix 2014-02-04, 21:35
@dogip

idz pan w chuj z taka wiedza, wez wpierw ogarnij sam co to jest metr biezacy, a potem innych pouczaj.

metr bieżący to odcinek o długości jednego metra, nie istotne jakiej szerokosci, w metrach biezacych podaje sie m.in. dlugosc dywanu, bo kurwa przeciez sobie go nie poszerzysz w komforcie czy innym gownie

ehh
Zgłoś
Avatar
YOOras 2014-02-04, 22:08
Panowie i Panie, to owszem jest straszne dziadostwo dopoki nie pracuje sie w podobnej firmie. Ja pracuje w firmie ktora instaluje bariery drogowe (austostrady, s-ki i wszytkie ponizej) i podobne buble tez wychodza ale to juz nie wina "fachowcow" czyli osob lub firm ktore to montuja/buduja tylko projektu i przyjetych norm z gory narzuconych przez generalnego wykonawce. Zdaza sie ze czasem gorna krawedz bariery jest na wysokosci barku a niekiedy ponizej kolana. Ale na "papierze jest OK". A jakiekolwiek odstepstwo od tych "norm" jest karane lub nie placa za wykonana prace, nawet jezeli wiemy, na tym przykladzie, ze bariera powinna isc 20 cm wyzej, ale u nich sie zgadza i wysokosc bariery wzgledem poziomu masy scieralnej asfaltu jest ok.
To Nie wina "fachowcow" (pod ta nazwa mam na mysli osoby pracujace fizycznie przy realizacj projektow) ale idiotow ktorzy te projekty tworza i uparcie, (nawet po odbiorze i zatwierdzeniu) upieraja sie ze wszystko jest ok
Zgłoś
Avatar
darius68 2014-02-04, 22:21
spoko nie takie rzeczy sie robilo
Zgłoś
Avatar
Atom55555 2014-02-04, 22:26
Dokładnie jak kolega mówi. Są odbiory i są ludzie odpowiedzialni za to. Ktoś wziął kasę za projekt i sprawdzanie na bieżąco czy wszystko idzie wg planu i to on powinien za to beknąć. Nie ten kto postawił tą barierkę lecz ten kto zatwierdził że jednak niepełnosprawny da radę ją przeskoczyć...
Patrząc tylko na nasze okolice to mamy np. wieżę widokową na najwyższym wzniesieniu która wybudowana została poniżej drzew (wiec g**o widać)
Zalew wodny za kilkadziesiąt milionów złotych z którego uciekała woda więc spuścili i od kilku lat stoi zarośnięty, ale ktoś kasę za to wziął i cicho siedzi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie